Медична довідка: запитуйте - відповідаємо

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Е.Стілл, 31 лип 2008.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Треба ще її переконати.
    Бо з таким криком вчора виривалась,ніби її різали...
     
  2. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А що, ніякі аналізи не робили?
    Такий стан є дуже небезпечним для неї - зневоднюється організм.
    Їй вже потрібно крапельниці ставити, а не вугіллям лікувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не робили.
    Але температури не було,значить нема запального процесу.
    Вона настільки боїться в лікарню,аж їсти почала.
     
  4. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ну раз почала їсти, то жити буде! :)
    А с...не перестала?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Помітив, тиждень тому коли зранку прокидаюсь, чи в вночі, відчуваю біль у суглобі мізинця лівої руки, тільки там, коли декілька разів згинаю палець, тоді проходить. Коли довгий час не рухаю знову коли рухаю починає боліти під час згинання.
    Останнім часом багато катаюсь на велосипеді, по камінні, і т.д, чи не може це бути травмою, чи можливо запалення суглоба?
     
  6. thinkers

    thinkers Well-Known Member

    Це швидше може бути запалення сухожилля (тендовагініт). Диклофенаком натрію лікується.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. nativelviv

    nativelviv Member

    Доброго всім здоров'я! Розкажіть будь-ласка, хто що знає стосовно лазерного фракційного шліфування рубців після вугрової хвороби у Львові? Де професійно у Львові можна зробити таку процедуру? Поділіться відгуками та враженнями ті хто вже робили таку процедуру! Думаю, що це дуже актуальна тема для львів'ян! Заздалегідь дуже вдячний всім за будь-яку інформацію!!!!
     
  8. AlenaShevchenko

    AlenaShevchenko New Member

    Дуже терміново потрібно знайти стоматологію, яка б працювала у суботу. Зуб розболівся, нічого вже не можу їсти і пити. Будь ласка допоможіть! Дякую!
     
  9. Lenuka

    Lenuka New Member

    Доброго дня! Потрібна порада. В батька чоловіка з вівторка з'явилися проблеми з мисленням, уповільнене формулювання думок. Минулого тижня були короткотривалі раптові головні болі, які потім пройшли. В понеділок він помітив, що йому важко працювати за комп'ютером, тобто не може сконцентруватися: знає, що потрібно зробити, але не може згадати як, тобто на яку кнопку натиснути і т.д. Звертався в звичайну поліклініку до кардіолога де йому зробили кардіограму, де знайшли якісь відхилення, але батькові вже 77 років, тобто це може бути з цим не пов'язано. Кардіолог призначив настоянку глоду, мілдронат, панангін.
    Порадьте, будь ласка, або до якого лікаря треба звертатися, тобто спеціалізація лікаря. Можливо якийсь медичний центр, де можна обстежитись. Можливо підкажете львівські медичні форуми, куди можна звернутися з цим питанням.
    Дізналися про це тільки сьогодні, бо батьки нам не розповідали, в понеділок хочемо повезти на обстеження, але не знаємо куди і до кого звертатися.
    Дуже дякую наперед.
     
  10. Cendi

    Cendi Member

    Доброго дня. може хтось підскаже що у мене таке. появились червоні висипи по тілі, округлі де не де, дуже подібні на "засос".
    2 роки тому у мене вже було таке, я здала аналізи в шкірно-венерологічному диспансері на вул.Коновальця, у Созанської (боронь Боже до неї йти!!!). лікарка сказала що аналізи в нормі, написала якусь мазь яку треба робити на замовлення. нічого толком не пояснила від чого то. мастила я цією маззю. з часом ці плямки зникли. незнаю чи від мазі чи просто самі по собі. а тепер от знов появаились. тепер незнаю іти замовляти цю мазь знову чи можливо хтось підкаже в кого були такі висипи?
     
  11. Vidok

    Vidok Active Member

    Добрый день. Прошу у вас совета. Моя сестра беременна. Ей скоро рожать, а она живет в Горловке где очень велика вероятность начала войны. У нас раздают рос паспорта, доля населения которые их хотят очень велика, они предатели. Моя сестра диабетик, в Донецкой области есть только одна больница где могут принять роды у женщины больной сахарным диабетом т.е. нужна специфическая больница. Мой вопрос в том есть ли такая больница во Львове? И может ли моя сестра надеяться на доброе отношение ведь она с Донбасса. В отличии от меня сестра не говорит на украинском. Когда я жил во Львове в 2010 году ко мне было всегда хорошее отношение, даже когда я говорил на русском. В то время мне приходилось обращаться в больницы Львова и лечение было хорошее и адекватное. Раньше я бы не задавал вопрос об отношении львовян к Донбассу. Но сейчас у вас есть повод не любить дончан.
    Последнее время я жил в Киеве, вчера приехал в Горловку и ситуация меня ужаснула. Я должен эвакуировать сестру у меня меньше месяца что бы решить куда. Я могу её забрать в Киев но это город который тоже может быть атакован
     
  12. Vidok

    Vidok Active Member

    Жаль что никто не ответил.
    Хорошо что все обошлось, уже родила и всё хорошо.
    Вопрос снят.
     
  13. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    Історія хвороби така. 1.5 місяці тому мав невелику ангіну, невелики бо, маю хронічний тонзиліт, і ангіна з низькою температурою, та не дуже тривалими болями в горлі, це норма. Три тижні тому відчув біль у колінах і спині, звернувся до нервопатолога, з хребтом все впорядку, здав аналізи на ревмопроби, ознак ревматизму не було, та всеж аналізи свідчили про слабкий запальний процес, ЛОР таки призначив лікування горла спираючись що це є джерелом захворювання, ІНГАЛІПТ, полоскання. Та втома, слабкість, організму, постійне відчуття холоду, не припинялись, більше того 4 дні тому до болю в суглобах колін добавилась невелика опухлість, звернувся до травматолога, так як думав що це старі розтягнення суглобів, травматолог оглянувши, направив на УЗД коліна, притому біль при ходьбі у колінах посилювавясся.
    Потрапивши на УЗД в колінах незначний Артроз, але це вже як наслідок а не причина, за нагоди перевірив, усію черевну порожнину, підшлункова та печінка трішки збільшена, але не критично. направили на РЕНГЕН, тоді терапевт зробив заключення Пневмонія. і назначили курс лікування антибіотиками.
    Але у мене ні кашлю ні температури, ні болю у грудях нема(правда тут інколи він був, але не приділяв уваги)
    ніколи не зустрічався із такою хворобою, хотів би дізнатись, чи можливе таке, і скільки часу займе лікування
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    У моєї тітки з Одеси після ангіни теж стали опухати і боліти коліна.
    Діагоз і причину так і не встановили.
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Хех, то ще пощастило, що в лікарню не поклали. Мене з лівосторонньою пневмонією 2 тижні в лікарні протримали:sad: В мене болю у грудях не було, був кашель і підвищена температура.
     
  16. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    поклали, тільки за браком місця я втікаю після процедур додому
     
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О, то це більш-менш нормальний варіант. Що прописали? Цефртіаксон і гарячі уколи?
     
  18. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    купа таблетків + уколи в вену.
    сьогодні зомлів від медсестрички, почала відкачувати :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Forpost

    Forpost Стоїк

     
  20. ArtCool

    ArtCool Well-Known Member

    сьогодні добавили їх, усі про них і говорять, але насправді трішки жарко під час уколу і далі спокійно.
    не знаю чи довго буде це лікування ще...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)