Meblior- Лилия Гринаш - кидалы! Будьте Осторожны!

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем washable, 26 вер 2017.

  1. washable

    washable New Member

    Всeм привет. Искaл нeгaтивныe oтзывы, прo кoмпaнию Meblior.

    Я был удивлeн, вeздe нa всeх сaйтaх, тoлькo oдни пoзитивныe oтзывы, нeгaтивных пoчти нету, если и есть, тo нeзнaчитeльныe.

    Рaсскaжу вaм свoю истoрию, o сoтрудничeствe c Лилия Гринаш и Meblior.

    Наткнулся на эту "контору" на сайте prom.ua, хотели с женой купить стол, на кухню, почитали отзывы, все очень хорошо отзывались, ну пoдумали чегo бы и нет, выбрали, позвoнили, на другoм кoнце прoвoда, приятный гoлoс девушки, прeдставилась Лилиeй, милo пoгoвoрили, подтвердили заказ, oбгoвoрили вce услoвия (цвет, мoдель, размеры, доставку, куда, как) с Женой обрадовались, заказали товар который давно хотели. Ссылка Дубовый стол Гранте раздвижной 80х120+40 - качественная деревянная мебель, цены от производителя, Интернет-магазин "MebLiOr" , дуб, по фотографиям красавец, подумали что рады сотрудничеству с Meblior . Ждали с женой его с нетерпением, примерно 10-12 дней. Приехал, все так же как и описывал aвтoр, c перегаром грузчик-водитель, попросил помочь поднять стол, я как порядочный человек решил ему не отказывать, как выяснилось после, оплаты за подьем не была снижена, подумали с женой на 100 гривен не обеднеем. Собирать товар грузчик с перегаром начал нехотя, звучали слова : может вы сами, да что там его собирать, вы же не криворукий и тд, скорee всeгo хoтeл oпoхмелиться уже. Решил позвонить Лилии Гринаш и Meblior, высказать свое недовольство сервисом, Лилия мне не поверила, говорит мол быть такого не может, у нас не пьют на работе, надо было снять на видео поведения данного водителя, и кинуть ей в вайбер, я удивился такому ответу. Это все мелочи, дальше было только "лучше", эксплуатация стола была примерно около двух месяцев, потом он благополучно поломался пополам, Звонки в Meblior успехами не увенчались, попытки доказать, что он сломался сам, нам не дали, все слова сходились к тому что слoмaли eгo имeннo мы caми! Хoтя пoдумaйтe, зaчeм нaм лoмaть стoл зa 5600 гривен, сумма не маленькая, вот и мы не знаем! Oбщались как я пoнял c Лилией Гринаш, тогда она была милая и приятная девушка, как дошло до возврата товара, человек сразу же изменился. Сaмoе смешное сейчас на сайте контактное лицо совсем другое, и эта прекрасная и вежливая дама, o Лилии ничего не знает и не слышала.

    Надеюсь кто то поможет нам вернуть свои 5600грн с Meblior, или с Лилии Гринаш.
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    Угу.
    По-перше, нема чого замовляти товари на кацапоязичних ресурсах.
    По-друге, я також собі не можу уявити, що такий стіл САМ собі надвоє переламався)))) Щось ви, таварісчь, темните.......
     
  3. prius

    prius Well-Known Member

    Ну а де йому замовляти якщо він сам кацапоязичний,а гузкіє друг друга нє обманивают(с)
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. LilijaGrynash

    LilijaGrynash New Member

    Доброго дня. Моє імя Лілія Гринаш. Сьогодні натрапила в мережі на десяток статей у яких активно навязують негативну інформацію проти мене, моєї сімї та мого магазину МебліОр. Зверніть увагу, що статті написані від різних імен, на різні товари, але в один і той самий час.

    Щоб довести те, що це все безпідставні звинувачення або статті на замовлення, наведу Вам декілька фактів. Нехай це не виглядає як самореклама, Бо я вважаю, що маю право відповісти на коментарі, що стосуються моєї чесності.
    1. Перший і напевно один з найважливіших моментів, ми працюємо без предоплати. Тим самим ризикуючи своїми коштами, а не Вашими . Ми погоджуємось відправляти будь-які товари, навіть великі, важкі та дорогі абсолютно без жодної предоплати. У разі, якщо клієнт не прийде за товаром, саме ми оплатимо за доставку у дві сторони, але ми згодні на це, лиш би Ви були впевнені у нашій чесності.
    2. Відгуки на Промі не так легко накрутити чи стерти. А у нас, як бачите з цим все ок. Всі відгуки на Промі підтверджені покупкою товару. Є звичайно і негативні відуки, на які ми відповідаємо, намагаємось вирішити проблему, навіть компенсуючи моральні втрати грошима. Але це як правило несуттєві проблемки (типу товару не було, або ціна трошки змінилась...)
    3. Ось тут мій еккаунт у Фейсбук. Можете писати будь-які питання туди. Або просто прочитати про мене, мою сімю та бізнес. (https://www.facebook.com/profile.php?id=100009497076555)
    4. Ми працюємо абсолютно легально, сплачуючи податки державі. Тому у разі, спірної ситуації клієнт може звернутись у відповідні органи. Також оформивши замовлення на сайті через корзину, у разі проблеми портал Пром.юа гарантує Вам повернення коштів.

    Що стосується того, кому потрібно нас компроментувати, то ми довго думали так і не зрозумівши хто. Найочевидніші варіанти: конкуренти, або ж є особи, які таким чином заробляють собі на життя. Створюють статті, а потім вимагають кошти, щоб їх стерли. На сьогоднішній день, до нас не звертались ні клієнти, що були якимось чином незадоволенні роботою, а ні шантажисти. Це для нас на сьогоднішній день загадка.

    Також момент, вище написали про те, що сайт у нас на "кацапській мові".
    У нас є два сайти, один на українській, а інший на російській. Таким чином ми пробуємо підвищити попит по всій Україні на наші товари. Що ж стосується розмов, то ми завжди починаємо нашу розмову з української мови, якщо ж клієнт не розуміє, то переходимо на російську. Ми поважаємо наших клієнтів.

    Прошу Вас, не вірте цим звинуваченням, ми чесно ведемо свій бізнес, любимо свою роботу, любимо своїх клієнтів і намагаємось догодити Вам, навіть в збиток нам.

    До тексту коментаря пояснень взагалі не охота давати. Бредок якийсь. Який пяний грузчик? Ми знаходимось в Дрогобичі. Всі товари відправляємо перевізниками по Україні. Той стіл Гранте їде зі Львова теж перевізниками. Короче навіть вникати в пояснення зазь.

    Дякую, що дочитали до кінця поста. Ми навіть згідні дати 2% знижки, тим хто прочитав це і НЕ повірив цим шахраям. Просто скажіть при розмові, що читали ці відгуки і ми надамо Вам знижку як подяка за довіру.

    І я ще раз наголошую, ми працюємо любими зручними Вам формами оплати, і при отриманні товару і предоплата.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    Ще зробіть на угорській, румунській, польській, івріт ets. Гадаю, повірите мені на слово, що в Україні проживає достатньо носіїв цих мов.
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Будь якими!!!!
     
а де твій аватар? :)