Меблі у Львові

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем марія яворська, 17 чер 2014.

  1. Увага всі хто у пошуках купівлі меблів.
    Нещодавно купила меблі на Галицькому Перехресті, магазин називається " Vita меблі ". Просто жах!!!! Заказала дитяче ліжко та та стінку для старшої дочки, ніби все нормально, а виявилось, купила беушні меблі за ціною нових.
    Везли довго, ціна раптом змінилась, спочатку привезли не те, потім щось в них раптово зникло..... одним словом дурдом веселка.
    Раджу дуже подумати чим купляти щось там http://mebli-vita.com.ua
    Найгірший сервіс,у Львові !!!!
    дивлячись у вічі брешуть!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Теж доводилося мати з ними справу і тоже думаю де мої очі раніше були!!!
     
  3. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Вот тому такі речі потрібно брати в меблевих магазинах або робити на замовлення.Бо на базарі одні перекупщики....:rock:
     
  4. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Так на помилках людина вчиться. Але найкраще все таки як на мене робити на замовлення, можна самому обирати товщину та колір плити плюс з дизайном теж!
     
  5. SERYJ

    SERYJ Member

    меблі треба замовляти індивідуально в приватника .
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Я так і роболю,маю одного свого провіреного майстра,який мені і не тільки мені ,а й багатьом моїм друзям робив меблі,і в нього замовляю,бо дійсно відповідає ціна-якість.Сама обираю і колір і фурнітуру і взагалі дизайн.Як кажуть сам собі дизайнер.
     
  7. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Тай я тепер так роблю! Не довіряю базарним перекупщикам.
     
  8. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Можу дати телефон,якщо комусь буде потрібно)))
     
  9. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Доречі вже одному форумчанину дала тел.майстра,то відписав,що вже зробив і задаволений роботою));)
     
  10. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Та і мені ще дайте, теж треба меблі в дитячу кімнату!
     
  11. Obama

    Obama Well-Known Member

  12. Leoperd

    Leoperd миється в бані

    Я вообще из Киева заказывал из салона Esteema. Ну да, далеко. Но фишка в том, что такая элитная столовая мебель есть только в Киеве или Одессе. Это американский бренд, и он еще не везде свои представительства открыл. Пользуюсь пока полгода, но нареканий нет вообще. Ничего не поскрипывает, не шатается, из настоящего дерева. И что для меня самое важное - такой мебели ни у кого из моих знакомых или друзей нет, кто впервые видит - стоит рот открыв ;) Оставлю ссылку на их сайт: Купить мебель для столовой комнаты: столовый гарнитур - цена, продажа элитной столовой мебели для кухни премиум класса | esteema.ua Возможно, и вам что-то придется по душе.
     
  13. alexandrVV

    alexandrVV New Member

    Обеденный стол и стулья, я покупал тут ceh5.com.ua . Чуть подкоплю средств и куплю несколько тумбочек и шкаф!
     
  14. andreas

    andreas миється в бані

    Я сейчас смотрю мебель в интернет-магазине woodwerk.com/ru/ Очень нравится стиль лофт, которому характерна спокойная цветовая гамма, минимализм и лаконичность. Планирую заказать с этого сайта кровать и две прикроватные тумбы. Мебель из натурального дерева смотрится очень красиво в интерьере. Да и качество классное.
     
  15. AdrianaTe

    AdrianaTe New Member

    Недавно шукала нормальні фірми по меблях, виявилось це ціла процедура( Перш за все цікавила орієнтовна вартість, обдзвонювала і висловлювала свої побажання. У відповідь конкретики не почула... Але ось це сталось! Знайшла дуже класну фірму Мастер Меб, менеджери дуже уважні і ввічливі, зорієнтували по ціні, по термінах, а головне-договір! Я такого ще не бачила ніде, щоб на замовлення меблів укладали договір. Одним словом рекомендую, кого цікавить залишаю посилання на сайт: MasterMeb
     
  16. rumbambarTs

    rumbambarTs New Member

  17. Oliviia

    Oliviia Member

    Мені потрібні якісні меблі
     
а де твій аватар? :)