Масаж

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем levandivka, 11 чер 2008.

  1. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Типова самозаспокійлива мантра слабого здоровлячком, лисуватого інтелигентика з бабочкою, шо жінку по-взрослому поцілувати не годен.
    Бий коли треба, пий і грай якщо треба, на то ти мужчина. А мозок на діла державні, стратегії і науку користай, а не парься засадити їй чи ні - звичайно шо засадити.
     
  2. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Ну в деяких ділах мозок не допоможе.Він навпаки виключається.А якщо зачасто використовувати мозок,то може бути взрив:)))Йому ж теж треба відпочинок)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Блін.... та Квітка всьо знає....
     
  4. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    :tongue:так так...:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. terRen

    terRen Дуже важлива персона

  6. SvetlanaSt

    SvetlanaSt Member

    Ох, як я люблю масаж)))
     
  7. Mkola

    Mkola миється в бані

    Теж массаж полюбляю. А недавно довелося лікувальний робити, остеохандроз здолав. Ну а після масажу норм.
     
  8. Shaluns

    Shaluns Member


    а если купить, например, массажное кресло???
     
  9. Teddy Green

    Teddy Green New Member

    Шановні відвідувачі форуму. Одного разу я попав був до одного сліпого масажиста, який спеціалізується по масажу хребта. Звати його Віталій Капустін. Нажаль я номер його телефону загубив, адресу забув, а сторінку вконтакті він чемно видалив. Якщо хтось знає як з ним сконтактувались, буду дуже вдячний вам за те, що повідомте мені його контакт у повідомленні.
     
  10. Shaluns

    Shaluns Member

    не дуже масажист?
     
  11. dimanno

    dimanno New Member

    Масаж може бути дуже корисною і помічною процедурою, але все залежить від того хто цей масаж робить. Погоджуюсь що людина повинна мати відповідну освіту і досвід. І не робити того, чого не розуміє. Мені пощастило, бо знайомий з дуже хорошими масажистами і знаю скильки для цього треба працювати і вчитись. Як обрати хорошого масажиста можна прочитати тут 8 ознак професійного масажиста - Школа професійного масажу / Massage Pro
     
  12. IrynaKozak

    IrynaKozak миється в бані

    Тоже обожаю массаж, особенно люблю делать массаж после сауны, когда все тело и мышцы расслаблены. Нашла сотличный СПА салон в Киеве LAKSHMI-SPA. Тут много реальных отзывов, можно посмотреть цены и дополнительный сервис.
     
  13. Teddy Green

    Teddy Green New Member

    Хороший різнопрофільний масаж робить Віталік Капустін у Львові. Він незрячий. Через бійку він у 23 роки втратив зір. Навчився робити масаж і працює дуже хорошим масажистом. Телефонуйте 0671467061
     
  14. remis

    remis Member

    спасибо за инфу
     
а де твій аватар? :)