Марки

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем pavvvell, 23 лют 2011.

  1. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Цікаво чи є серед форумчан філателісти?
    І взагалі може щось порадите - є велика колекція марок , і потрібно її оцінити.Де можна це зробити нажаль незнаю , Дякую завчасно.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. NIK

    NIK Well-Known Member

    Я колишній філталіст. Марки оцінюються за каталогами: Івер, Міхель, Скотт та іноді Гіббонс. В інеті на торрентах можно скачати Міхель 2004 або 2007 рр - це найбільш популярний зараз каталог, і передивитись усі марки та визначити їм ціни за Міхелем. Марки звичайно на зборах коллекціонерів продаються за 30-40% від вартості по Міхелю. Тобто якщо серія коштуе 3 євро за Міхелем, то продається вона за 1 євро.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Ооо дуже вдячний , це дуже цінна для мене інформація.
    Ще якщо не секрет - чому колишній? Невже невистачає часу ?
     
  4. NIK

    NIK Well-Known Member

    То було дитяче захоплення. :) Також монети коллекціонував :) А по серйозному то треба багато часу приділяти. Але поки що розбираюсь трохи у марках та монетах.
     
  5. pavvvell

    pavvvell Active Member

    В мене э марки - які по міхелю 200евро...-75% = 50евро.
    Практично не дитяча ціна.
    Хоча вони мені нідочого...Залишився спадок , як на мене просто папірці.:)
     
  6. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Я зібрав колекцію марок всіх країн світу (хоча б один екземпляр але в мене в колекції є). Я для себе орієнтувався по каталогу Скотта,в інтернеті знайти можна+ щеє каталог по Росії - Стандарт колекція.
    Зараз майже ціленаправлено не збираю, хоча якщо вдається десь придбати авто, мототехніку, пароплави, літаки то кладу в колекцію. Ось такі наприклад :good:
     

    Вкладення:

    • 1.JPG
      1.JPG
      Розмір файлу:
      70,4 КБ
      Переглядів:
      22
    • 2.JPG
      2.JPG
      Розмір файлу:
      85,9 КБ
      Переглядів:
      15
    • 3.JPG
      3.JPG
      Розмір файлу:
      82,1 КБ
      Переглядів:
      17
    • Подобається Подобається x 1
  7. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Класна колекція...
    Якщо потрібно книги по філателії , зшивки річні журналу "філателіст" 68-82р. можу за символічну плату (ціна маколатури) вітдати...
    Якщо цікавить пиши у ПМ.
    Бо шкода здавати на макулатуру , а місця займають багато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Taipan

    Taipan Well-Known Member

    Це мала частина того що в мене є, а так рахунок йде на тисячі ;)
    Книги по філателії в мене є. Можу підказати куди можете віддати, можливо комусь пригодиться. Це Академкнига на вул. Степана Бандери, вони з радістю приймуть ))
     
  9. pavvvell

    pavvvell Active Member

    Якщо небуде бажаючих то обовязково туди завезу..
     
  10. KurT

    KurT Well-Known Member

    Маю дві радянські марки, віддам за вашу ціну

    [​IMG]
     
  11. zeegroup

    zeegroup Member

  12. Krimchak

    Krimchak Active Member

    Блін, я вам по-доброму заздрю! Так сталося, що я марки не збирав, але завжди хотів цим займатись... В 40 років не піздно почати? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. zeegroup

    zeegroup Member

    Не піздно. Можете почати з чогось простого. Збирати марки або монети. Багато людей збирають монети євро, їх не дуже важко знайти
     
  14. Andersan

    Andersan New Member

    Марки звичайно на зборах коллекціонерів продаються за 30-40% від вартості по Міхелю. Тобто якщо серія коштуе 3 євро за Міхелем, то продається вона за 1 євро.




    __________________
    Fasi
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А я любив філателію не за гроші, а за сам процесс пізнання і спілкування.
    Почав збирати на тему - космос. З марки в честь загиблих Добровольського, Волкова і Пацаева. А 800-річчя Москви, так, заради цікавості - скільки їх випустили (знайшов тільки 5) і щоб показувати онукам: "Дивіться, колись було таке містечко... А тепер тільки марки на згадку залишилися)"
     

    Вкладення:

    • Марки.jpg
      Марки.jpg
      Розмір файлу:
      211,1 КБ
      Переглядів:
      6
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Колись активніше таким займався. Старі альбоми із зібраним повинні були зберегтися.
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    У меня марки 20-летней давности. Там и Ленин в разных вариациях, и всякие коммунистические праздники, и коммунистические деятели, и олимпиады. Неужели это может быть кому-то нужно?)) Собирали дети и мы для детей))
    Нет, есть и другое - космос, природа, фауна. Но сейчас вряд ли будут собирать. Сейчас время какое-то другое, да и марки (простые, украинские) стоят 4-6 грн, если не ошибаюсь. Много не купишь.
     
  18. propovednik

    propovednik Member

    цікавлять марки ссср до 1950-року та китайські марки . розгляну купівлю ...бажано негашені та без клею.
     
  19. dimaaaa

    dimaaaa Member

    Залишилось дядькові марки що робити....
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Продати на OLX. Легко. Треба подивитись почому такі марки, як у вас та подати оголошення. Я багато чого продала, тільки один раз прийшлося книжки відправляти Укрпоштою до Києва, а так в Харкові знайшлися покупці.
     
а де твій аватар? :)