Мансарда

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем Apaullo440, 9 кві 2008.

  1. Apaullo440

    Apaullo440 Well-Known Member

    Можливо дане питання вже і задавали, але ніде на форумі не зустрічав.
    Цікаваить наступне питання. Є нежитлове горище у багатоквартирному будинку, що потрібно для того щоб провести реконструкцію горища і зробити житловим і чи вартує гра свічок?
    Дякую.
     
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Мансарда

    Если есть нежитлове горище, то скорее всего коммуникации (тепло, вода) проложены с верхней разводкой и проходят по чердаку, в этом случае возникнут проблемы с ЖЭКом или владельцем здания. Поэтому начните с ЖЭКа, потом к районному архитектору. Вообще это дорогое удовольствие, нужна куча соглосований, согласие всех жильцов и т.д. и т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Apaullo440

    Apaullo440 Well-Known Member

    Відповідь: Мансарда

    ну от якраз і цікавить з якими паперовими і не паперовими проблемами доведеться стикнутися. і порядок виготовлення необхідних паперів, ну а щодо жеку то це напевне найменша проблема для мене.
     
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Відповідь: Мансарда

    Начните с ЖЭКа, потом разрешение жильцов дома, а потом в мэрию
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Мансарда

    Ностальжи!
    Колись сам збирався тим зайнятися. Гра однозначно варта того щоб її розпочати, бо метр квадратний переобладнання мансарди однозначно обійдеться значно дешевше ніж будівництво нового приміщення.
    Порядок переобладнання регулювався рішенням виконкому (є спеціальне рішення виконкому міськради яке врегульовує це питання), думаю, що і зараз воно діє, то краще взнати в ЖЕКу. Основна проблема - отримати дозволи всіх мешканців будинку.
     
  6. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Мансарда

    якщо квартири в будинку приватизовані , то горища сходові клітки знаходяться в колективній власності, вам прийдеться підписати дозвіл укожного жильця (не у квартири, а у кожного власника чи співвласника квартири) бо якщо найдеться хтось один незгодний ніц не вийде , сама попалилась
     
  7. Apaullo440

    Apaullo440 Well-Known Member

    Відповідь: Мансарда

    і на якому етапі якщо не секрет "попалились"

    Додано через 15 хвилин
    ситуація в мене виглядає трошки інакшим чином справа в тому що я не є мешканцем навіть того будинку. І в мене ще таке питання, а хіба жеки не відповідають за горища і підвальні приміщення житлових багатоквартирних будинків?
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Мансарда

    Apaullo,
    здається, переважне право на приватизацію частки горища мають мешканці верхнього поверху (а на підвал - нижнього).
    В нашому кооперативному будинку підвал здали тур.агенції, а гроші використовуються для ремонту будинку.
    Оскільки під цією кімнатою - водомір та доступ до деякої сантехніки, дублікат ключів від агенції є в голови правління (раптом когось треба пустити). Тому туроператори не можуть поставити своє приміщення пад сигналізацію.

    А сусідній кооператив "пролетів" - лягли повністю під ЖЕК і гроші від оренди їхніх підвалів дістаються ЖЕКу.
     
а де твій аватар? :)