Малювання олівцем

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем BastardO, 4 чер 2013.

  1. morze

    morze Well-Known Member

    Вміти малювати -це вже талант!
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Навчитись писати букви, перекази і диктанти - це ще не талант. Навчитись малювати , як і писати, може кожен. Талант - то щось інше...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. dimalozz

    dimalozz Member

    Кількість годин це все ок, але, повірте, потрібна людина, яка вас скерує і навчить з якого боку починати мацати то все.
    Змальовування - занадто невдячна справа. Потрібно чим швидше отримати розуміння того, що ви малюєте в 3Д, бо якщо приклеїтися до площини - то будуть тільки гулі, навіть не будете розуміти чому ж воно погано.
    Починайте з геометричних фігур, потім малювати добре гіпсові голови, їх можна не соромитись мацати пальцями вивчаючи як ті форми там ідуть. Вони не будуть рухатися та нити на відміну від живих моделей )) також важливу роль має освітлення.
    Важко пояснити тут все в кілька речень..

    Олівці ми найбільше любили фірми кохінор, від HB до 2В найчастіше.
    Братися за надто м‘які не варто, особливо на початках - буде більше пилюки, важче буде стирати гумкою (а стирати треба буде багаааато) рука буде мазати папір і все буде брудно виглядати. Поки не навчитеся робити грамотну побудову, то не потрібно піддаватися спокусі зразу ті малюнки заштриховувати, робити тіні в повну силу і тд. Графічно навіть кривуляки гарно підштриховані і з акцентами у вигляді жирних ліній вже мають натяк на щось мистецьке, замилюють наше око, але поки побудова не буде досконалою то не раджу в таке кидатися, просто людині тоді банально шкода взяти гумку і стерти половину лиця або ще щось, якщо побачить що неправильно намальовано.

    Як побачити свої помилки:
    1) покзати комусь (бодай в цій гілці).
    2) подивитись самому через якийсь час
    3) можна відставити роботу на велику відстань, навіть часто радять перевернути вверх ногами, примружити очі, подивитись через дзеркало, тощо.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    По анатомії людини і тварини дуже хороший автор Gottfried Bammes (Готтфрид Баммес).
    З усіх книг саме "Der Nackte Mensch" в перевиданні "Die Gestalt des Menschen"(Образ человека) вважається самою-самою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. morze

    morze Well-Known Member

    Навчитись малювати -неможливо! Художник,навіть олівцем,зобразить тему!
     
  6. dimalozz

    dimalozz Member

    Є багато тих хто вчився і не навчився, але таких хто ніде не вчився але круто малює - одиниці...
    Причому треба уточнити: ці люди теж вчилися але самі.
    Ситуація схожа як з музикою: навчити грати "собачий вальс" можна практично кожну людину. Навчити грати по нотах щось більш складне — тільки людей з певними здібностями, зі слухом, тощо. А от навчити придумувати свою музику практично неможливо... Але! Є багато знань, яке людство вже накопичило про композицію та творчі процеси, їх ігнорувати і не вчити — нерозумно, можна стати винахідником велосипеда, або просто надто повільно просуватися у своєму зростанні. Просто ці всі знання і навчання не гарантують нічого самі по собі, адже в людини повиннен бути ще і вроджений талант. Зверніть увагу: лікарів вчать всіх однаково, але справді талановитих — одиниці! І це при тому, що цю професію не прийнято вважати мистецтвом. Власне, роль хорошого вчителя ще і в тому, щоб побачити чи є в його учня якісь перспективи, чи краще йому придумати собі інше заняття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Xoma

    Xoma Member

    О цікаво, я от з дитинства мріяв навчитися малювати олівцями але так і не вийшло. Теж пішов би зараз десь повчитися.
     
  8. BondaM

    BondaM Member

    Усе залежить від техніки! Тренуйтесь, можливо саме ваш стиль є унікальним та неповторним.
     
  9. Dolinska

    Dolinska Member

    Пораджена книга дуже классна. Мені дуже допомогла. Написано легко і до толку. Купувала б.у. так вийшло в рази дешевше
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Marty

    Marty New Member

    Обожнюю малювати ще з дитинства)
     
  11. Sonya Blade

    Sonya Blade Member

    Дівчата, оцініть будь ласка мою творчість. Я художник-початківець. Як по вашому, потенціал є?
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Sonya Blade

    Sonya Blade Member

    Ось ще один малюнок. Люди, висловлюйте свою думку, мені це важливо.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А хлопцям можна оцінювати?


    Ні, треба ще багато-багато працювати.
     
  14. terrk

    terrk New Member

    На мою думку Ваша робота виконана в оригінальному ракурсі , передані тіні , напівтіні ,а також рефлекси.Виділені темні та світлі місця.Композиція виглядає завершиною.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Tenaris Kennel

    Tenaris Kennel Active Member

    Я б з великим задоволенням замовила собі портретик олівцем. Роботи шикарні як на мене.
     
  17. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Думаю, ще велику користь може принести перегляд архівних робіт академ рисунків іменитих ВУЗів.
    Як от Строгановка чи Академія ім. Рєпіна:

    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Пинзель из другой "оперы", но гениальность - без слов. Как Рахманинов и рояль.
     
  19. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Та на усьому можна вчитись. Але архітектурна скульптура має дещо інші пропорції, тому, я так думаю, починати навчатись краще на провіреній академбазі.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. d o r a

    d o r a Member

    Купіть самий м"який та самий твердий олівці.Декілька листів ватману.Зробіть спробу щось відобразити.Коли зрозумієте , що це Ваше записуйтесь в мистецьку школу чи курси(гурток).Якщо навпаки - зламайте олівці.Успіху.

    ---------- Додано в 20:53 ---------- Попередній допис був написаний в 20:51 ----------

    Гарні роботи.Мені подабається.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)