Малювання олівцем

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем BastardO, 4 чер 2013.

  1. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Хтось вміє ,та як навчитися ?
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    если без фанатизма в виде худ школы и уроков построения композиции и игры тени и света, то береш фотку и срисовываеш, людей, машины, что больше нравится, вот так и учишся, потом можно и туториалы почитать ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Shio

    Shio New Member

    Я сама вчуся малювати олівцем, тому можу дати кілька порад.

    Якщо знаєте англійську мову, то на сайті drawspace.com є більше сотні безкоштовних уроків для різних рівнів навичок (від початківця до професіонала). Уроки дуже хороші і детальні. Навіть якщо не знаєте англійської мови, можна вчитися просто по покрокових малюнках.

    Якщо дружите з російською, то ще є дуже гарні уроки на сайті demiart.ru/forum/ в гілці "Уроки по изобразительному искусству".

    Є багато книжок-самовчителів, але знову ж таки на українській мові я їх не зустрічала, так що корисно бути поліглотом.

    З власного досвіду: якщо не хочете ходити на курси, то варто прочитати-помалювати з уроків, книжок, а вже потім переходити до малювання з фото, життя, або в тому стилі який вам подобається (я люблю аніме, наприклад). Якщо одразу починати змальовувати, то можна швидко втратити віру у власні сили і бажання далі розвивати талант.

    Якщо займатися щодня по годині або навіть по 30 хвилин, то вже за 6 місяців - рік можна навчитися досить гарно малювати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    І змальовувати варто думаючи, а не просто копіюючи, тоді шанси збільшуються.
    Все поспіль читати не раджу. І ще більше не раджу вчитись по "відео-майстеркласам"
    Як немає змоги брати уроки, то знайдіть собі в поміч:
    [​IMG]
    П.С. З літературою теж обережно. Нажаль серед маси літератури є стільки непотребу і безграмотного сміття :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Цитата Shio [​IMG]
    Якщо займатися щодня по годині або навіть по 30 хвилин, то вже за 6 місяців - рік можна навчитися досить гарно малювати.

    А якщо по 3-4 години? А то часу в мене пруд пруди;)



    Пишуть,що необхідно розви вати художнє сприйняття обьєктів.
     
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Сказано же, 30 минут.
    Что не ясно?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Shio

    Shio New Member

    Якщо по 3-4 години, то вже за місяць буде чим перед друзями хвалитись :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я говорю о том как достичь моего уровня, без претензий на изобразительное искусство, я урокам не учился, меня туториалы расстраивают, потому мало что дорисовано до логического завершения - нудно ... )
     
  9. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Coffe13 ,порадьте ще літератури ...
     
  10. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Ну так і я ж безпретензійно.
    Зараз спробую пояснити, що я маю на увазі. Візьмем до прикладу хороший відеоурок людини, яка справді знається в тій справі, якої вчить. Свою методику, свій почерк він виробляв роками, навчаючись, помиляючись... і тепер, даючи короткий (навіть кількагодинний) урок багато, дуже багато інформації він там не подає, бо вважає її як вже відому.
    Скажем - малює око, то він вже буде акцентуватись на побудові повік, ока, зіниці. При цьому вже опираючись, на те, що ті, хто дивиться урок мають знати, як будується куля з світлотінню.
    Не говорю вже про логічне завершення, в це теж :nea:
    Хороші уроки є, але хапатись за усі без перебору, крім того без розкладки по темам від простого до складного... ну зрештою справа особиста. Ну от десь так.

    ---------- Додано в 16:07 ---------- Попередній допис був написаний в 16:00 ----------

    На яку тему?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. BastardO

    BastardO Well-Known Member

    Думаю,на тему сабжу не завадило б ...
     
  12. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    так тут просто, хорошее получится нехорошее/сложное не получится и все ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Для того хто починає вчитись - запропонувала підручник, який охоплює основи рисунка вцілому.
    Сабж надзвичайно широкий.Вас особисто що цікавить?

    А, ну так так.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Mike AriX

    Mike AriX Member

    Якими олівцями користуватись для малювання портретів ?
    Часто зустрічав,що 2В.але точно незнаю.
     
  15. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Я користуюсь усіма від 2В до 8В. Все залежить від очікуваного ефекту.
    НВ, В - можна на тонку побудову, але не для портретів, а для архітектури чи натюрмортів. А ще краще - залишити такі олівці для креслярів :)
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    Останнє редагування: 6 лип 2013
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    Горе мені... горенько... І Ешеру теж горенько...
    [​IMG]
    Доречі, в тему - вважаю Ешера одним із унікальних графіків, повивчайте його роботи, дуже корисно :preved:
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    во еще "урок", рисуем круг
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Coffe13

    Coffe13 Дуже важлива персона

    А ще... я би повчилась в Гурама Доленджашвілі:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)