МакДональдс, а що ні ?

Тема у розділі 'Форумна кухня', створена користувачем Deus igrok, 17 лют 2011.

  1. zherech

    zherech Well-Known Member

    Пару раз в неделю забегаю в Макдональдс перекусить. Недорого и не отравишься,как какой-нибудь шаурмой.
     
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    "В центре Москвы в ресторане " Макдональдс " женщине отрубило фалангу пальца.

    В претензии пострадавшей указано, что травму она получила из-за конструктивной особенности окна быстрого обслуживания, расположенного со стороны улицы, и действий работника ресторана. Сотрудник заведения закрывал окно и не увидел, что женщина в этот момент расплачивалась за сандвич.

    Также пострадавшая обвинила работников ресторана в том, что ей не оказали первую помощь, а просто продолжили обслуживать посетителей. «Палец не пришили, он забинтован, сама я нахожусь на обезболивающих и буду вынуждена делать пластическую операцию», — рассказала журналистам пострадавшая.

    В «Макдональдсе» признали факт случившегося. В ответе на претензию юристы компании написали, что намерены привлечь к ответственности изготовителя окна, из-за которого пострадала женщина. Кроме того, компания попросила пострадавшую оценить причиненный ущерб, однако размер компенсации должен будет установить суд.
    http://news.rambler.ru/13022209/
     
  3. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    нічого так вікна ...

    ----------------

    куштував новий бутерброд український ... ну , не дуже ... булка на смак як чорний хліб ...в середні стандарт: котлета , бекон ... не вразило.
    Часниковий соус від Чумака - теж не дуже ...
     
  4. oksalan

    oksalan Active Member

    А что бутер этот действительно такой вкусный? Ведь цена немаленькая. Стоит его купить?
     
  5. Читав статю, що їжа з макдональдса не портиться 6 місяців. Я в шоці, це требак так їжу консервантами напичкати:english_en:
    кому цікаво прочитав тут у мережі
     
    Останнє редагування модератором: 6 кві 2012
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    От "Биф аля рус с беконом" отличается?

    http://mcdonalds.ru/eat/mainmenu/sendvichi/
     
  7. Speedo78

    Speedo78 Well-Known Member

    також часом люблю перекусити в "макдаку"... ну, не так щоби дуже часто, але десь колись та й можна. Їжа там смачна та і ціни вже "на рівні" інших стандартних міських "закусочних".
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    А хто д не любить Макдональдс? Смачно і швидко ) До речі, чуваки у себе на сайті запустили кампанію розвінчування міфів про Макдональдс, про м*ясо на грилі для мене відкриття, тепер ще більша уважуха!
     
  9. Hase

    Hase зайчик

    Я не люблю. Це МАЙЖЕ їжа, але впринципі з нормальним харчуванням не має нічого спільного.
     
  10. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Вся штука в калорійності. Один біг-мак має стіки калорій які ви приймете з горою гречки і двома відбивними. Проте горою гречки ви наїдаєтесь, а біг-маком ні. Тому берете їх два, а це вже понад норма калорій... В результаті чого всі грубшають. Ну якось так, на хлопський розум.
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Коли треба закинути партію вуглеводів - то нормально, все смачне. Правда в Америці туди ходять тільки невдахи. А в нас туди ходять бо в нас всі невдахи і там чисто, швидко і безпечно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. muravey

    muravey Well-Known Member

    Раньше были вкусные отдельные продукты, теперь и цены подросли, и бургеры как-то уже "не те".
    Во Львове предпочитаю "Korova kol'orova", классные бургеры и хорошее мясо в них, на мой взгляд.
     
  13. Pansies

    Pansies Member

    Що називається - Макдак шкідливий для здоров'я)))
     
  14. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    І то що, кацапи після того не ввели війська до макдональзу? Було б на них схоже...

    До макдональдзу ніяких нарікань немає, хожу до них не так часто, буває з'являється бажання туди сходити, навіть якщо це не ідея дітей ) Доречі, вони навіть благодійнісю займаються http://happyday.mcdonalds.ua/
     
  15. sakrab

    sakrab Member

  16. Alisik

    Alisik миється в бані

    Иногда любим семьей зайти в МакДональдс.
     
а де твій аватар? :)