"Майстер-ламайстер"

Тема у розділі 'Комп'ютери', створена користувачем Templar, 22 січ 2015.

  1. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Прийшов до мене майстер почистити ноут від пилу, самому не вдалось оскільки в гуртожитку немаю відповідних викруток ітд.., а ноут сильно гріється. Ну короч, викликав, прийшов, розібрав ітд.. Кулер чистий, каже, що там якась батарейка, що відповідає за біос пішла спати, попробує від'єднати та якось її там своїм приладом оживити. Ну зробив він, ноут дійсно так не гріється, але коли ми почали дивитись далі, виявилось, що не працює wifi, він знову розібрав, поміряв там своїм приладом і сказав, що він згорів внаслідок того, що він перезарядив ту батарейку. Сказав, що буде коштувати від 200 грн. Я сказав, раз так, значить і всю суму за чистку не дам (180 грн.) ібо це його вина, він сказав, що це не його вина, а це в мене біос проблемний. Багато мені погрожував, я потім сказав, що нічого не дам, але в результаті дав йому 90 грн., оскільки не хотів смороду біля Академії Пр., та і тупо шкода його було, молодий пацан, видно, що працює. Багато деталей я викинув, вони не важливі, важливо лише те, що мені треба wifi, знайшов usb wifi не знаю чи варто, порадьте щось...
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    чому тоді в заголовку не те що важливе? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Думав, що люди також часто стикались з проблемою таких майстрів. Ось і такий загловок. Маєш щось порадити?
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Якшо для заміни нічо не тре паяти, то я б радив пошукати можливість замінити вайфай модуль. Якшо тре паяти, то краще купувати юсб-адаптер. Бо ризикуєш знову попасти на такого "майстра" :)
     
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Я ось хочу купити usb ось такого плану [​IMG] .
    Але не знаю як з приводу надійності
     
  6. IICUX

    IICUX Well-Known Member

    Юсб не так щоб потужний був. А що за ноут й що за вайфай рідний?
    Й взагалі якась історія фантастична. "Зарядив" батарейку що не заряджається. Потім чогось вигорів вайфай. Може він його банально викруткую ткнув, й перемкнув десь щось?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Все може бути. Ну, що можу сказати, тягне той вай-фай нормально, мені більше треба.
    Ноут hp g6-2342dx...

    Ось така проблема існує надалі [​IMG]
     
  8. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    ноут тре нести в сервіс і чистити там, а не кликати студента додому...
    WiFi це плата яка втикається в материнку, можливо при зборці студент її просто не поставив назад, можливо не підключив антену.
    Дивитися треба...
     
  9. muravey

    muravey Well-Known Member

    Ноут жены носил в СЦ, потом пришлось переделывать, и покорежили ободок вокруг клавиатуры, когда доставали. Видать, ломом работают. СЦ на Сахарова.

    Свой на днях сам почистил. Нашел две сломанных защелки, криво срезанный пластик (стружка), сорванный винт в крышке. Все аккуратно снял, защелки починил, пластик выровнял и зачистил.

    Батарейка - ну это вообще труба конечно. CR2032 если не ошибаюсь. Ее не заряжать надо, а менять. Продаются в магазинах электротоваров и компьютерных.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    навіть в ашані таку продають
    у мене така в штатній протиугонці
     
  11. IICUX

    IICUX Well-Known Member

    Буває ще не 2032, а трохи інша. Вона у термоусадку пакується з двома проводками, й до материнки коннектером під’єднується, а потім на двосторонній скотч десь клеїться. Но навіть якщо така - батарейка + кусок термоусадки й 15 хвилин роботи
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    заклич такого майстра...срака твому компу..
     
  13. IICUX

    IICUX Well-Known Member

    Це про що?
     
  14. vidludnik

    vidludnik миється в бані

    Хлопці,як на мене краще не гратися. Якось було, що взяли одні недохакери мій любимий ноутбук на ремонт, і повернули груду металу та пластика. Автор, краще взяти USB WI-Fi модуль, і не мучитися. Я би одразу глянув в сторону TP-Link , саме у них є маленькі та шустрі рішення для цього
     
а де твій аватар? :)