Майдан-2. Разом нас багато!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Danilo, 29 бер 2007.

?

За кого голосуем на президентских?

  1. Ющенко

    15,0%
  2. Тимошенко

    19,6%
  3. Янукович

    6,0%
  4. Симоненко

    3,3%
  5. Яценюк

    11,6%
  6. Другой кандидат

    15,6%
  7. Не пойду или против всех

    23,9%
  8. Обама

    5,0%
Статус теми:
Закрита.
  1. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    А на таке не чекали? "Ющенко будет голосовать за Януковича"
    http://www.fraza.ua/news/10.11.09/77543.html
     
  2. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    По-перше, Сергій Луценко (напевно це родич Юрія Луценко) іншого (дурнішого) і сказати не міг. Але з боку Луценків, Жваній, Мартиненків та інших інше почуту важко.
    По-друге, якщо ви забули, то я вам нагадаю, що на початку літа ЮВТ з Яником майже створили коаліцію.
    По-третє, а чого зараз Яника критикувати, він що зараз очолює Уряд. Це, що він збільшив державний борг в 2 рази з 100 млрд до 200 млрд. Це що Яник підписав ці ганебні газові контракти. До речі, а де гроші які ЮВТ взяла в борг, і хто їх буде віддавати.
    По-четверте, для мене Жулька нічим не краще за Яника. Він з Донецького клану, вона з Дніпропетровського. І біди для України вони зробили однаково.

    І останнє. З’явилась новина, що в Україну вертається Лазаренко. Дніпропетровська банда ЮВТ+Лазаренко завжди разом.
    http://korrespondent.net/ukraine/politics/1016802
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    На 1-ше. Може і родич. А раптом - не родич? І не так вже безпідставно щодо підігравання. Знов таки, навмисно чи здуру - не так важливо.
    На 2 і 4, та й на "останнє": сітуативну співпрацю я не вважаю за ганьбу, якщо вона веде до випливання країни з халепи. А от кого Ви і я бажаємо бачити Гарантом країни наступні 5 років? Порівняємо (за Вашою терминологією) "Жулька" vs "Яник". Тимошенко може добре поводитись, вміє домовлятись хоча з ким, не відбиває щось підлеглим, не плутає поетес і олігархів.
    На 3-є: треба трохи освіжити пам'ять. Тимошенко вже летіла ставити підпис під контрактом з помірною ціною, але літак було повернуто ПРЕЗИДЕНТОМ, з подальшою газовою війною та (за Вашими ж словами) ганебним контрактом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Ситуативне голосування ПР та БЮТ це переважно такі законопроекти, які повертають нам часи Кучми.
    Ви забули хто проголосував новий закон про вибори Президента (БЮТ та ПР), коли дозволялось робити ті самі махінації і ще гірше ніж в 2004 р.
    А хто проголосував за російську мову для держ. службовців і святкування комсомолу знову БЮТ і ПР

    А до чого літак і газові контракти. Коли ЮВТ не дали літак вона все одно поїхала в Москву але трошки пізніше і до газових контрактів це немало ніякого відношення. Навіть сама ЮВТ не раз звинувачувала Фірташа в зриві газових контрактів, а не Юща.
    А для того, щоб підписати такі газові контракти взагалі не треба нікуди їхати, можна було просто подзвонити Путіну і сказати «Присилайте по пошті, ми підпишемо на любих умовах»
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Тобто для Юлі було досить прозоро, хто смикав за нитки ляльку-Президента. Щодо решти Вашого допису - зніміть чорні окуляри особистої відрази. І не треба нікого з теперишніх можновладців обожнювати, не варті вони цього. Знову обиратимемо у другому турі з двох - за великим рахунком - не гідними того.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Так в тому ж і проблема.
     
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А можно во 2-м туре проголосовать против всех?

    О как

    "Президент Виктор Ющенко заявляет, что реклама Юлии Тимошенко стоила дороже, чем нужно на борьбу с эпидемией гриппа.

    Об этом он заявил во время «горячей линии» в «Комсомольской правде в Украине», отвечая на вопрос, где взять 1 миллиард гривень на борьбу с эпидемией гриппа.

    «Если речь идет о средствах, то проведение Майдана и рекламной агитации, которая сегодня на каждом столбе висит – и в городе, и в лесу – обошлась дороже, чем затраты на борьбу с эпидемией», – сказал президент.

    «Мы говорим о открытом обществе и честной власти... Где берутся сотни миллионов гривен на эту рекламу у премьера, у которого нет ни квартиры, ни кусочка земли, ни машины? Бомж!» – возмутился Ющенко.

    «Как можно в 50 лет быть бомжем в стране? Этот ведь вопрос добродетели, и не воспринимайте это как нападку на Юлию Владимировну. Но если в 50 лет у премьера нет ни кола ни двора, то какой он хочет дать ответ нации, как устроить будущее?» – спросил президент.

    Он посоветовал Тимошенко «сначала устроить свое будущее».

    С удовольствием всегда читаю Юрия Винничука

    "Юля – безперечний талант. Коли вона виступає, я їй вірю. От нічого не можу з собою зробити. Я вірю, і мені це подобається. Але потім все улягається і приходить здоровий глузд. І тоді починаєш усвідомлювати, що тебе мають за лоха.
    http://tsn.ua/analitika/hozhdeniya-yuli-po-mukah.html
     
    Останнє редагування модератором: 11 лис 2009
  8. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    А я стверджую, що ЮВТ є найреальніший нормальний варіант для України, попри навіть усі ті «злочини» що тут висвітлюють. Бо Юлія достаньо розумна, вольова, національно-патріотична людина. Можливо, Тягнибок – рішучий діяч, програма гарна, але покищо не знаємо всеукраїнских прикладів, та і таку програму складно реалізувати, щоб от так і відразу, можливо, час ще не настав. Найкращій варіант – продуктивна співпраця з ЮВТ. Бо інших конструктивних варіантів просто не існує нині. Докладніше думка розкрита в гілці «Сотрудничество ВО Свобода и БЮТ – путь к успеху Украины »
     
  9. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    По большому счету у нас и не было настоящей смены власти. Так, одни рокировки.
     
  10. Ома

    Ома Дуже важлива персона


    До какого хаоса нужно докатиться, чтобы международно признанный вор страны требовал вернуть награбленное?
    И язык же повернулся сказать про законность владения!!!
    Если они допустят эти его разборки с собственностью, то эта музыка будет вечной. Латиноамериканский вариант нам обеспечен надолго. :sad:

    Не все так запущено, слава Богу. Пускать Лазаренко в Украину никто не собрался, видимо.
     
    Останнє редагування модератором: 12 лис 2009
  11. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Безумовно, треба цього вора запроторити ще в українську буцегарню. І не тому що він найбільший вор (просто не поділився чи поділився не з тими), а тому що він є ходячим зразком корупціонера.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    З тим погоджуюсь...
    А на це

    До 5-ї річниці Майдану


    А от на це єдному Куму відповів
     
  13. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Раджу почитати:
    http://pravdapro.blogspot.com/
    "Але страшно не лише від моральної деградації так званої української еліти, страшно від іншого, того, що ми вже вдруге наступаємо на ті ж самі граблі. Згадаймо касетний скандал, повну правду про який напевно ми вже ніколи не дізнаємось. Хто був режисером цього ганебного дійства, вміло використавши банальну секс-інтригу кількох людей та спровокувавши інших на злочини? Хто все ж таки роками підслуховував перших осіб держави, а згодом вміло роздав ролі у шаховій партії Морозу, Мельниченку, Головатому та іншим? Причому кожний з них від душі грав свою партію, навіть не здогадуючись, в яку диявольську круговерть вони втягнуті, і де нещасному Георгію Гонгадзе була наперед відведена роль відданої на заклання жертви."
    "В июне 2008 года ряд сайтов обнародовал информацию о внебрачной дочери президента, которую теперь вынужден воспитывать бывший глава его Секретариата, экс-губернатор Закарпатской области и, по совместительству, лидер ЕЦ Виктор Иванович Балога.
    ...
    Имя – София Викторовна Балога."
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    І це раджу почитати:
    http://for-ua.com/interview/2009/11/24/070244.html
    "- Но ведь Ющенко не выполнил множество обещаний, которые дал на Майдане.

    - Это тема отдельного разговора. Но я бы хотел обратить внимание, что Майдан зажег свет надежды, которую не надо терять."
     
  15. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Вся трагедія не тільки в тому, що Ющенко,Тимошенко і любі друзі не виконали своїх обіцянок, а зробили наше життя виживанням: замість 5 млн обіцяних робочих місць - мільйони безробітних, 10 кроків назустріч людям - це 10 збанкрутілих банків, які не повертають людям вкладів, хаос влади, безпрєдєл ментів, продажні суди, зростання корупції і т.д. Матеріальні біди ще якось можна деякий час перетерпіти. Найбільша біда, яку принесли помаранчеві лідери і яку їм ніколи не можна пробачити - це спаплюження ідей майдану, це погашене ними те світло надії, яке було у людей в часи майдану і вбита віра в ідеали. Ганебно скориставшись згуртованістю і свідомістю народу на майдані направо і наліво говорили ті гасла, обіцяли те, що народ хотів чути. А виконувати обіцяне не могли, не хотіли і не збиралися. Слухав вчора по телевізору виступ Ю - яким же циніком потрібно бути, щоби знову висунути свою кандидатуру і знову роздавати якісь обіцянки. Це стосується не тільки його, але і всіх решту- ЮВТ, Януковича і іже с німі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    А як щодо відповіді:
    "Но я бы хотел обратить внимание, что Майдан зажег свет надежды, которую не надо терять."?

     
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Вони тото світло успішно загасили...
    Про це ЮВА докладно описав в своїй книжці

    [​IMG]

    Правда,як завжди "возомніл" себе єдинм і неповторним і забув вказати співавторів цієї епохальної книги...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Прочитав статтю по поданій Вами зсилці. Може ви будете вважати що я неправий, але мені фактично все одно хто буде наступним. Вже всі або майже всі з теперішніх кандидатів в президенти були при владі, принаймі прем'єрами, а дехто і Президентом чи головою Верховної Ради. І при жодному з них моє життя не ставало кращим, скоріше навпаки. То яка мені різниця хто скористається чи нескористається моїм голосом "не підтримую жодного" чи просто неявкою на вибори. Ви бачите якусь особливу, кардинальну різницю між Ющенко, Тимошенко і Януковичем? Я особисто не бачу.
    Крім того, подивіться - скільки мільйонів, навіть сотень мільйонів доларів витрачає кожен з кандидатів на передвиборчу кампанію. Хто з перелічених кандидатів в своїй декларації показав, що заробив такі гроші? Всі бомжують, не мають ні авта, ні будинку, ютяться в хрущівках. То якщо хтось із олігархів вкладає в кожного з них сотні мільйонів баксів, то мабуть потім заставить їх ці гроші відробити. І не просто відробити, я повернути з відсотками. Бо бізнесмени вміють рахувати гроші, і вкладаючи їх у будь-яку справу хочуть отримати прибуток. То кого б не вибрали - кожен з них буде танцювати під дудочку своїх меценатів, а не виконуватимоть того, що нам наобіцяли по телевізору.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Mythabor

    Mythabor Well-Known Member

    З перелічених мабуть ніхно не вказав що мають мільйони, є один кандидат який і так мільйонер, то Тігіпко(але він не пройде, шкода). Особисто я не розглядаю цю "смерть" з косою, як президента. Всі вони хороші коли були разом з Ющенко, а коли повибивались до влади одразу майже всі його зрадили. В цьому плані команда Януковича всім фору дасть, бо там такого не має. Краще зновуж таки як на мене. проголосувати за Януковича, Ющенка, Тігіпко, Симоненко. Ніж за когось іншого. А те що кажуть про підтасовки, може десь воно і є, але то здебільшого замовлення. Недарма ж там як щось не гаразд, одразу зявляєть пресса, хтось її попереджає що саме там має таке відбутись. А здебільшого на участках, все проходить спокійно, повірте мені як, колишньому спостерігачю, і вже другі вибори буду седіти в комісії, якраз сьогодні запросили.

    ---------- Додано в 16:26 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

    І взагалі. тема по іншому називається, Як на мене майдану -2 не буде. Немає кому вірити, а якщо за когось і вийдуть, то 80% то будуть кплені люди, для яких то лише спосіб підзаробити. Зновуж таки моя думка.
     
  20. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Ой ні, за того краще не голосувати
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)