Майдан-2. Разом нас багато!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Danilo, 29 бер 2007.

?

За кого голосуем на президентских?

  1. Ющенко

    15,0%
  2. Тимошенко

    19,6%
  3. Янукович

    6,0%
  4. Симоненко

    3,3%
  5. Яценюк

    11,6%
  6. Другой кандидат

    15,6%
  7. Не пойду или против всех

    23,9%
  8. Обама

    5,0%
Статус теми:
Закрита.
  1. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Ви їх не знаєте.
     
  2. Spika

    Spika Well-Known Member

    Очевидно, где-то здесь неправда. Невозможно "не брать" там, где брать "заставляют" (!!!) не только личная алчность, но и чтобы платить наверх за содержание на теплом кресле. Ну разве, что 1 на миллион. И то недолго, ибо "сожрут" свои же.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Без різниці...
    Хоча,мабуть має місце ПОВНЕ РОЗЧАРУВАННЯ в тотих "двоногих без пір’я",котрі називають себе "елітою" України...
    Більшої мерзоти уявити собі важко...
    Зрештою,знов ж таки процитую себе ж(аби не було плагіяту...).
    І тут..
    і тут...
    І ще...
    І накінець..
    Я своєї думки не змінив...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Тут от в чому головна фішка, яку погано видно зі Львова і яка в мене прямо перед носом в Донецьку постійно знаходиться. Треба нам, українцям, елементарно затямити, що посилаючи подалі в будь-якій формі ЮВТ ми сприяємо коронуванню Януковича. Це однозначно. І тут, панове львів'яни, мова йде не тільки про можливу перспективу обсцикання ваших кав'ярень та стін Опери, а буде таке, що краще про це тут і не говорити...
    Судячи по всьому ви таки, частиною, попалися на солодкоголосого, словоблудного шахрая державного рівня. Я вас розумію,- галичанину скажи в реченні з трьох слів разів сто слово "Україна" і більше нічогісьонько не треба робити, щоб отримати до себе довіру. От на цьому й грунтується вся технологія месії. Невже одних слів достатньно, щоби дурити таку кількість людей?
    Юля не ідеал, але вона не культивує ненависть, вона не ділить Україну навпіл і якщо не вона, то будете мати те, що вже має Донбас.
    І мало вам, при цьому, не покажеться...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Ну хоть на первый тур вы пойдете? Там выбор будет больше, чем из трех?


    Или вот вам еще сценарий - лавры Пиночета нашим военным спать не дают:
     
    Останнє редагування: 5 лис 2009
  6. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Не знаю, не знаю. Хто гірший ЮВТ чи Яник. Ахмєтов вам хоч стадіон побудував, а Жулька, як з рейдером Портновим і Бородатим-пастором Турчиновим прийдуть ніхто не знає, що буде.
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Быть иль не быть - вот в чем вопрос.
    Что благороднее: сносить удары
    Неистовой судьбы - иль против моря
    Невзгод вооружиться, в бой вступить
    И все покончить разом...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Неправда Ваша. Ця людина - Ющенко - за політичною мірою випадково опинилася в найвигіднішому становищі, на чолі ентузіазма мас. Потому - чи то через компромат на себе, чи то прикормили - замість обіцяних 10 кроків накоїв забагацько, щоби йому знов довіряти. Не знаю, навіщо Богу було потрібно, щоби він взагалі втримався усі 5 років у Президентах.

    Люди, прислухайтесь!
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ома! Лісники і рибнагляд теж в формі ходять... Але військовими ніколи не стануть...
    Не ображайте військових, від них користі все одно більше, ніж від ототих, що вище...
     
  10. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Это люди Ющенко, спецслужбисты, только Збитнев среди них, как всегда предвыборный клоун из властной табакерки.
    Скипальский, кстати, руководил совсем недавно донецким СБУ,- много наруководил по шпийонам и 5-й колонне?
    Они озвучили мечты ВАЮ, и только...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Но, военного переворота уж точно мне не хотелось бы. А вам?
     
  12. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Як це випадково. Нагадаю, що він перед ти з «Нашою Україною» набрав найбільше голосів на парламентських виборах. До речі тоді ЮВТ ледь пролізла.
    Ви хоч раз пробували подивитись, що він виконав зі своєї програми 10 кроків, а що ні. Чи просто раз всі говорять, що не виконав, то і я скажу.
    Звичайно, що виконав не все. Але коли ви пропонуєте нам ЮВТ, то подивіться як вона виконала свою програму Український НАРИВ ой ПРОРИВ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А что, кто-то уже предложил?
    Успокойтесь, нас (военных) впятеро меньше милиции... а еще есть Феликсовцы...
    МЧСники и погранцы тоже не от этого...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Святе місце - пустим не буває...
     
  15. Мікі

    Мікі Well-Known Member


    Быть иль не быть - вот в чем вопрос.
    Что благороднее: иль в рожу получать
    Судьбы-злодейки - или против ветра,
    Не сняв штаны, из принципа, посц...ть,
    Покончить вдруг со всем...
    И руки вверх поднять...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    нєа...колись вже Миху казав..
    Угу..то було тоді...
    а..зрештою...повторююсь...
    От..одна з крапель,які переповнюють чашу
    Ющенко не дасть тримати ціни на ліки
    І коменти...
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Артуре, тут набагато серйозніше.
    Янек просто розтринькає Україну. І, як Л.Д.К., клипатиме очима - "а хіба то теж шматочок України ?"
    А Юля ... ніколи не поділиться владою з тими, хто зазіхає на нас з-за бугра. Як би вона не загравала з "тими".
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Ну, можливо це навпаки плюс, що Президент дивиться не на рейтинг, а на правильність закону. Чи ви як економіст вважаєте, що ручне управління ціноутворенням правильніше. Для Ющенко було би найпростіше підписати цей закон, а не накладати вето. І рейтинг би зберіг. Али чи корисний цей закон, в цьому питання??

    Так само було, коли Ющенко заветував закон Про заборону грального бізнесу. І ніхто не дивився, які зміни Президент пропонує внести в цей закон. А там всього на всього було, пропозиції, як вирішити проблему простих працівників ігорних закладів, які під час кризи опинялись на вулиці. І що не правий був Президент? А його звинуватили, що він кришує ігорний бізнес. І що ми маємо Президент заветував закон, вето подолали. І що закрили ігорний бізнес? Ні, він на кожному куті тільки під іншими вивісками. Тільки тепер цей бізнес не платить за ліцензію, бо він ніби і є і не має. Ось вам і відповідь на питання, добре що Президент ветує закони, чи ні.
     
  19. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Я з вами згідний.
    Владу вона не віддасть, це точно. Але, що вона буде робити з боргами, які сама і понабирала. На газ грошей не вистачає, штраф за недобір газу набігає, державний борг збільшується. Хто буде віддавати і чим. Залишимо ЧФ, віддамо трубу? Чи не вийде в неї так, «після мене хоч потоп».
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Spika

    Spika Well-Known Member

    Невысокого вы однако ж мнения о собратьях.

    Она не делит. Она гребет "всё".
    И если не она - то не будет такого беспардонного вредительства стране.
    А что там такое страшное имеет наш Донбасс?

    Я согласен. Но хотел бы отметить, что судя по косвенным факторам, Ющенко оказался в нужное время в нужном месте совершенно не случайно. Его "назначили на царство".
    Но, не оправдал.

    С долгами она будет делать то, что умеет делать лучше всего - продавать Украину.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)