Майдан-2. Разом нас багато!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Danilo, 29 бер 2007.

?

За кого голосуем на президентских?

  1. Ющенко

    15,0%
  2. Тимошенко

    19,6%
  3. Янукович

    6,0%
  4. Симоненко

    3,3%
  5. Яценюк

    11,6%
  6. Другой кандидат

    15,6%
  7. Не пойду или против всех

    23,9%
  8. Обама

    5,0%
Статус теми:
Закрита.
  1. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    ПР отказалась отменять депутатскую неприкосновенность. Интересно, существует ли предел лицемерию:
    Неприкосновенные депутаты - воры, убийцы, педофилы - это наша значит с вами защита!!!! Противно, как в г.... всупил.
    Обратите внимание на законопроект - президентская неприкосновенность значит, не защищает "интересы избирателей".
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Панове, натрапив на отаку передвиборчу промову:
    http://www.youtube.com/watch?v=g6mE3D5gilU
    В жодному разі не можна вірити словам! Лише - справам, хто здатний хоча би щось зробити не лише для себе, а й для країни. Природно, з прохідних.
    P.S. В мене особисто виникла асоціація з тими, хто позиціонує себе як "нового". Думають - ми не бачили, як вони вже засвітилися.
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. AlDarr

    AlDarr New Member

    Сотенний УПА Мирослав Симчич: «Українці мають підтримати Ющенка, іншого вибору немає!

    «Українців наново намагаються роз'єднати. Нам, як ніколи, варто єднатися в моноліт», - висловлює занепокоєння роздробленістю напередодні виборів Президента українських патріотичних сил сотенний УПА Мирослав Симчич (Кривоніс) у своєму виступі на Урочистому Вечері «Лицарі Волі», який відбувся в Києві 25 жовтня...

    http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/919/group/4
     
  4. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Романтиков на западе больше:
     
  5. Ома

    Ома Дуже важлива персона

    Скушно не будет:
     
  6. syavych

    syavych копач

    Ше мала бути кубіта з прізвищем Вона, але не назбирала 2,5 млн (мабуть погано "Вона працює") :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Як же ж...певні,жи погано..
    То САМ сказали...:girl_angel:
    Ющенко обізвав
    уряд сліпими кошенятами


    От же ж...не можу втриматись...:ireful1:
    П'ять років життя і весь президентський термін він витратив на те, що жер, с... і воював з Юлею.
    На цій війні він втратив усіх своїх соратників, весь електорат, приніс у жертву імідж країни, дискредитував всі державні інституції. І нічого не домігшись, хоче тягнути з собою в небуття всю Україну.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    З вірою в перемогу... :haha: над НЕЮ!
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Висновок. Призначення ЮВТ Прем’єр-міністром України була найбільшою помилкою Ющенко.
    Але чи міг він уникнути цієї помилки. Чи міг після Майдану призначити іншого Прем’єр-міністра?

    Romko Вам до 2005 року жилось краще???
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так і Янукович був...
    Не знаю як п.Роману, але мені - краще!
     
  11. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Чим, можете назвати хоч пару причин? Більша зарплата, більша пенсія, більша допомога при народжені дитини?
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Звичайно!
    Апіофіл відмінив мені всі пільги... А міліції ні... Я правда не відчув, бо пільги в мене з іншого боку, але запахло сірководнем... По-друге мій відносний дохід був мабуть вдвічі вищим ніш зараз (при умові, що я на фіксованому ГЗ)... Тай багато чого...
     
  13. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Може просто «наліво» стало менше можливостей гроші виводити.

    Ну, ну
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А для мене яка різниця, наліво чи направо.
    Я на голому окладі з надбавками... А за розмінування я отримував окремо, і теж не за "погуляти вийшов"...
    А дозвольте спитати, Артуре! Якщо Ви таким чином поставили питання, значить Вам з 2005 року стало жити краще, веселіше... Може Ви поділитись?
     
  15. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Та звичайно, що краще. Не все добре, але краще ніж було (я про фінансовий стан). Зарплата зросла відчутно + ще є інші доходи, звичайно криза помішала деяким планам, але в цілому нормально.
    Так само і про батьків можу сказати (які вже пенсіонери, хоча ще працюють), пенсія збільшилась з 120 грн до 700 (в 6 раз) (маленька але збільшилась суттєво)+ зарплата. З початку 90-х років вони в перше в цей період змогли поїхати десь відпочити, змогли зробити ремонт, купити якусь побутову техніку. Не все зразу, але краще стало однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я радий і за Вас, і за Ваших батьків... І за Україну... (комусь же стає краще)!
    Мені теж жалітись нема на що. Діти дорослі - заробляють непогано...
    Але...
    ото в "шість разів" арифметика, що не має підгрунтя. Працюючий пенсіонер - неправильне явище... Якщо влаштовувала зарплата - чого іти на пенсію, якщо влаштовує пенсія - чого йти працювати?
     
  17. Spika

    Spika Well-Known Member

    А разве стало сложнее уводить доходы "налево"? Стало проще, но дороже! Процент "отката" увеличился и поменялся "карман". А возможности увеличились.

    А что, действительно у людей была пенсия в 120грн.? В 2004?

    За кого голосовать не знаю. Все кандидаты мои проблемы, как маленького украинца, "знают". Все обещиют их "решить". Но никто не говорит "как". НИКТО из них не говорит, что же они нам тут строят! Никто из них даже не намекает, что о том что строить, они посоветуются с народом. То есть они строят без проекта, даже без идеи проекта, без согласования с народом, но вроде бы как для народа. Долго простоит, построенная ими конструкция? Когда появится кандидат с созвучным мне подходом, однозначно буду голосовать за него.
    А сегодня, исходя из реалий сьогодення, в первом туре - за Симоненко или Тигипко. Во втором (учитывая, что скорее всего там будут Янык и женщина с косой), то однозначно за Яныка. Как показала жизнь - он моральнее и профессиональнее. Сам-то он может и проФФесор, но команда более толковая и менее алчная.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мікі

    Мікі Well-Known Member

    Абсолютно підтримую, та, більше того впевнений, що історія ще дасть оцінку тій страшенній, в першу чергу загальнонаціональній, моральній, політичній руїні, якої завдала ця людина суспільству, яке, нарешті, під час та зразу після Майдану відчуло в собі силу європейського громадянського суспільства. Впевнений, що нащадки ще запитають у нас про те, як ми, десятки мільйонів українського люду, дозволили всього лише ОДНІЙ нікчемі (а мо вражині?) закопати такий добрий початок-2004!!!
    А чи не здається, панове, що ця абсолютно не завуальована війна з Юлею є просто прикриттям другого, наддержавного проекту? Надто вже все то просто, надто примітивно робилося та й робиться...
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Я не спеціаліст по тих справах, може хтось інший знаю.
    Хоча знаю людей, які після 2004 р. принципову перестали брати хабарі.


    Так, приблизно така пенсія була.

    Якби не ця людина, то і початку не було би.
     
    Останнє редагування: 5 лис 2009
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Озвучте! Я буду їм перераховувати частину своєї пенсіїї... І пошепки: Артур, це Ви так думаєте, чи це хабарники самі Вам так сказали?
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)