Магія у церкві

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 лют 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Раз вони шукають відмазку для свого сумління, то це означає, що вони не загублені люди, у них є Божий голос, бо сумління - це від Бога. Інша справа, що вони це сумління неправильно задовільняють. Богові ж потрібне наше серце, а не зовнішні знаки. Що можна сказати про таких людей? За них треба молитися., і щоб ми не стали гірші в Божих очах, бо ми також не досконалі і можемо дуже легко впасти.
     
  2. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Ось в цьому і справа, Миху, що Богові потрібно наше серце, а не зовнішні ритуали. Бо ходіння до церкви для багатьох (не говорю, що для ВСІХ, бо не хочу узагальнювати) і є таким же звичайним ритуалом. Бачила багато таких людей, котрих я колись запитувала: а для чого, власне, ви ходите щоразу до церкви? А водповідь була: а якже, щоб люди не говорили, що ми безбожники; щоб мати спокій на серці, що я от був, і все, моя Божe зобов´язання виконане. До церкви теж ходять мафіяни (в Празі не раз бачила) - і що, вони навертаються до Бога? Що, вони перестають зі своїми злочинами? Важко мені в це повірити. Хоча знаю, це крайнощі, але є і такі випадки, Миху. Бо в серцях тих людей ніякого Бога немає. Звісно, маю надію, що є і багато людей, котрі справді шукають дороги до Бога, котрі щиро вірять і виправляються.:) Але таких, нажаль, є меншість. Ви говорите це все, Миху, переважно зі свого власного досвіду та котрий є поодиноким випадком у морі інших, але і так за Вас можна лише радіти.:) :)
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Я знаю одного рекетира, який ходить до церкви і я радий за нього, напевно йому багато проститься.
     
  4. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Питання: ті, що зараз тут спілкуються, як часто відвідуєте церкву?

    Для мене надто знайомий вислів: не буду ходити часто, щоб не лицемірити. Все це відходить від теми початкової, а проте?
     
  5. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Якщо конкретно щодо магії, то ось приклад:
    До знайомого священника часто приходять люди на молитву про зцілення (практикується така індивідуальна молитва з читанням відповідних молитов). Так от, дехто отримав полегшення, причому суттєве, а інші ходять-ходять, а їм все зле та й зле. Справа в чому? Той священник зовсім не цілитель, не відноситься до відомих, радше - рядовий на парафії.
    Звичайно, зцілення не йде від нього, чи від людини будь-якої, але від Бога.
    Так от, саме ті, інші, котрі не знаходять полегшення, більше очікують магії, ритуалів, незвичних відчуттів, а не задумуються про свій моральний/духовний стан, про свою віру.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Знаєте, як би я оцінив Вашу історію?
    Тому, хто виздоровів, була дана (допущена) хвороба, щоб навернувся до Бога і він це зробив, а іншим цього не достатньо, або їх праця недосконала.
     
  7. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Не заперечую, на теми хворіб в реальному житті переговорив, пересвідчився, пережив багато.
    Хоча з особистого досвіду: зцілення переживав, причому не раз.
    Думаю, для віруючої людини це не проблема :).

    Застереження знову ж таки з власного досвіду:
    щодо зцілень, то вірю, що воно може прийти принаймі двома шляхами,
    чи у двох випадках (але не лише так, звичайно):
    зцілитися може і людина зі слабкою вірою, тоді це зцілення є для неї Запрошенням до глибшої віри, до пізнання Бога.
    Другий випадок: віруюча людина гаряче просить про зцілення, і воно приходить (може, і не одразу), але і у цьому випадку Бог обдаровує напевно з метою - щоб людина більше довіряла Йому, можливо, щоб присвятила більше часу, чи якісь конкретні справи для Нього.
    Вірю, що зцілення фізичне (від Бога) завжди дається разом із зціленням духовним, чи черговим наверненням, як можна назвати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Хто у що вірить, те й отримує.
    Не можна вірити Бога і ставити огарок дияволові.
     
  9. Thror

    Thror Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Значить не такий вже матеріалістичний підхід був у людини. От наприклад для себе я так і не придумав яка б саме подія могла б переконати мене у наявності якихось "сил", енергій та інших приколів з жовтої преси. Або подія яка б однозначно могла свідчити про наявність якоїсь вищої сили - як-то кажуть, бога.
     
  10. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Тоді я Вам можу лише по-доброму позаздрити, що Вам "нічого такого" (злого, маю на увазі) не трапилося на життєвому шляху.:) Важко робити однозначні висновки стосовно цього. Та я, власне, нікого тут, та і Вас в тому числі, переконувати не збираюся. Кожен залишиться при своїй думці, тихенько посміхаючись та знаючи своє..;)
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Не там шукаєте.
     
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Мих, а пану Трору не є дуже дивним, що ідея бога існує в переважній більшості населення земної кулі і існувала в усі історичні часи. Чи це не дивно? Значить, матеріалістична логіка є абсурдною.
    Щодо якихось вищих сил то зараз Діскавері Канал показує серію документальних програм A Haunting. Вірю,що якби наш опонент подивився хоч одну передачу, його матеріалізм здуло б як вітром.
     
  13. Thror

    Thror Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Це говорить виключно про потребу людей у вірі в існування вищих сил.
    Скільки не кажи "цукор", а в роті солодше не стане.

    Не дивився. Але будь-які явища які ми не можемо зараз пояснити, не слід пояснювати з точки зору надприроднього, просто наука недостатньо ще розвинута щоб пояснити ці явища.
    1000 років тому явища які зараз вивчають у школі теж вважалися чимось надприроднім.
     
  14. andi

    andi Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Шановний Thror!
    Поважаю Ваші переконання, однак.
    Моє пережиття існування Бога розпочалося в підлітковому віці
    (йдеться про свідоме пережиття), і початок поклали,
    як не дивно, роздуми про смерть. :) - дивно, як для 15 років, правда?
    Але в цьому не було ні містики, ні надзвичайного.
    Я протиставив своє життя, цей відрізок у 50-80 років, і все, що було, є та буде після нас - мільйони років (сподіваюсь :)). Постало питання про моє призначення, покликання і взагалі - походження. І так далі.
    Як написано в науковій літературі - білок до білка, ген до гена, амінокислота до амінокислоти - і ось Я.
    Не дуже переконливо, як для мене.
    З іншого боку, чим не магія? а? :))
     
  15. Thror

    Thror Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Власне тут основний крітерій - переконливість.
    Кому достатньо грома та блискавки, а кому безпосереднього діалогу з вищими силами буде замало.

    "Чому коли я говорю з богом це називають молитвою, а коли бог зі мною - шизофренією"(с):)
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Самі придумали?
     
  17. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Саме так. Ніякої різниці насправді немає, а претензії християнства на якусь вищість по відношенню до язичництва це просто зіркова хвороба.
    І те і інше є різновидом магії. Я, щоправда, не розумію чому словяни (і не словяни) вирішили, що близькосхідна магія допоможе їм краще ніж своя рідна?
     
  18. Thror

    Thror Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Ні. Це, якщо вам не було відомо, називається народна творчість.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Думаю, то є помилковим думка, що коли бути поза релігією і її знати. Це є просто неможливо.
    Це все одно, що порівнювати дві машини, ніколи не їздивши на них. Щоб розуміти релігію, треба проникнутись нею, треба відчути її з середини, з глибини своєї душі, а не зробивши того, ми говоримо про книжку, яку ми бачимо, але ніколи не читали її. Про шо мова? Ви знаєте історію, обряди релігії, але Ви її не знаєте.
     
  20. KabMiner

    KabMiner Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Ну, чому ж, ніхто ж не забороняє нехристиянам читати Біблію, і таким чином бути знайомими з теоретичними, правовими, історичними коренями християнства.
    А з другої сторони чи хоч 10% християн прочитали хоча б 10% Біблії? І як можна проникнутися вірою не прочитавши основної релігійної книги, коли насправді не знаєш у що віриш?
    Стосовно знаєте-незнаєте, погодьтеся, що і ви не дуже знаєте. Я в темі "Православ`я та католицизм" (допис 177) задав вам кілька питань, які вимагають знання теорії. Відповіді покищо не отримав.
     
а де твій аватар? :)