Магія у церкві

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 лют 2007.

  1. Svitlyk

    Svitlyk Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Церква - це люди, громада, тіло Христове... І те "тіло" має віддавати собі звіт у своїх вчинках... А судити чи обмовляти когось не берусь - не сказала тут нічого, чого не сказала в очі тим людям, про яких говорила. Більше того - ніколи б не розвивала тут цю тему, якби свого часу не почала з себе...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Я вас розумію.:)
     
  3. piepie

    piepie миється в бані

    Михайле, ворожка може й Вас запізнати зі суто прикладним стосуванням своїх вмінь - започаткуєте власний бізнес. :) " Не зустрічав" - не арґумент, фахових відьом нечасто напіткаєш, зате із наслідками їх зловісних діянь стикався кожен. Червона нитка на зап'ясті чи пальчику бейбіка акумулює неґативну енерґетику відьом, помічно слугуючи недостатній опірности дитячої психіки. Зазвичай матері, достерігши знавіснілий відьомський погляд, инстинктивно починають метушитись, мов квочка зокіл курчати, проте, вже бува запізно. Реліґійні фанатики та атеїсти губляться у причинности нестримної рвоти та надмірної температури у бейбіка. А причина, власне - у причинности. За наявности доткливих фізіолоґічних недолегливостей вроки в стані споводувати смерть, тому практично підважувати " забобонність" червоних ниток не варт.

    Це моя думка, проте, це не означає, що я з нею повністю згоден
     
  4. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Хто ще в житті не "спіткався" з вроками, тому важко зрозуміти їхню нещівну силу. Але воно і справді є "щось" ще поміж небом та землею, і як правило, більше негативне, ніж позитивне.
     
  5. piepie

    piepie миється в бані

    Перед Андрієм: дзвоник у двері - тітонька з " риб'ячим" поглядом. Ну, мене не проймеш, сам мо' характерник. ;)
    - А Ваша мама вдома?
    - Нє-а.
    - А хтось зі жінок є вдома?
    - Не-а.
    - Вибачте, пізніш завітаю...
    Пізніш, звісно, не завітала, зате у під'їзді з-під усіх дверей умлівічно зникли хідники. :D :D
     
  6. piepie

    piepie миється в бані

    Апдейт: згадав - не всі, більшість. Але з гідною подиву вибірковістю: добротні та нові залишила. Не годяться, видко, для маґічних пасів. :D
     
  7. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Чому, власне, йдеться за дітей і оті вроки.. Тому що християнин, якщо він таки християнин, для себе самого може мати захист від сили власної віри. Якщо сила його віри перевищує негативну силу відьм різного ґатунку - він сам не постраждає. Якщо поряд з ним його дитина - при наявності у нього величезної віри-сили теоретично теж. Але треба бути, мабуть, святим (щоб та віра світилася навколо голови), щоб вберегти дитину, котра знаходиться далеко від тебе, від лихого погляду.
    До речі, я десь чула що до 1-річного чи якого там віку у матері і дитини з'єднані душі чи одна на двох, це так би мовити забобон чи підтверджено теологами?
     
  8. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Фрезіє, щось на цьому твердженні буде. Але це більш психологічного характеру, ніж просто забобони.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Ну чому? Купіть газету "Високий Замок", там їх немало, ще й рекламують себе.

    Я й не говорю, що нема факту дії на дитину. Необовязково, щоб ворожка щось поробила - може бути просто людина з поганими намірами, чи злими. Питання у методах захисту.
     
  10. piepie

    piepie миється в бані

    Михайле, мене лиш раз у житті піддала курації ворожка, мо' і внимала щось сатанинське. :D А оскільки трапилось це у п'ятнадцятирічному віці, то достоту пам'ятаю, що і як вона чинила, як і споводований разючий ефект. Вельми цікаво, до речі. Не підважую посідання Вами достатньо глибокої віри, безасекураційно нівелюючої медицину. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Michel

    Michel Member

    Відповідь: Магія у церкві

    І охота вам писати про речі в яких майже нічого НЕ розумієте??
     
  12. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Цікаво, таки не розуміємо?:rolleyes: А ви? Тоді розкажіть краще, як ми маємо це розуміти.
     
  13. Michel

    Michel Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Може дещо й розумієте, але по Вашому, а не так як воно є.
    На рахунок пояснити...гм... Пояснити можна, але для того щоб зрозуміти, треба багато дечого знати, а щоб знати, треба багато читати і потрібно мати відповідні знання, щоб правильно зрозуміти прочитане. Можете почати з цього сайту, якщо хочете: http://andnikol.h10.ru/index.html
    І якщо хочете, то я Вам дам адрес інших сайтів, які допоможуть зрозуміти.
     
  14. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Міchel, таки справді не розумію, що я маю розуміти.;) Стосовно білої та чорної магії, біонергетики чи чого ще? Релігії? То які, по-Вашому, мені треба читати книжки? Про історію чародійництва в Європі чи Америці, екзорцистів, шаманізму на Дальному Сході, заклиначів змій у Індії чи woodoo? Чи просто про чудеса Кашпіровського?:confused:
     
  15. YOKO

    YOKO Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Viktoria Jichova
    Дуже багато в чаому з вами згоден.
    Мене теж дратують такі "християни", якіх ви змальовуєте.
    В церкві їх "прохожанами" ще звуть.

    Можу і я цікавий випадок розповісти, у мене є друг він бувший маг.
    Не просто якийсь то там чаклун-самоучка, а дійсно один із найвідоміших в узьких колах маг, у якого навіть школа магії була.
    Міг думки людей читати, з бісами спілкувася і т.д.

    Але мова не про те.
    Зараз він розкаявся, став порядним християнином, не лише словами чи думками, але головне своїми справами. І ось проходить років з 10 з тих пір як він покинув це лихе діло і зустрічається якось в церкві зі священником, який раніше теж був магом.

    Ну, сам цей факт його не надто збентежив, адже люди змінюються, ось як він сам наприклад, то ж і священник вочевидь пройшов такий же шлях.

    Ну значить привіталися вони, виходять поговорити, а той священник як вийшло з розмови і не думав позбуватися свого чорного ремесла!
    Він як був так і лишився магом!!! От таке буває...
     
  16. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Гадаю, що нам, як людям, неможливо розгадати всі загадки буття, створенего не нами. І те, що народжуються люди з надзвичайними здібностями і т.д., це заперечити неможливо. Але дуже шкідливо та небезпечно для людини це практикувати та вірити, поклоняючись цьому. Про різні способи магії та ворожіння теж сказано в Біблії.
     
  17. Michel

    Michel Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Треба читати те, що має логічне (наукове) пояснення, те що провірено і пояснено серйозними людьми, хоча вони теж всього не знають і не розуміють, і можуть помилятись, але по крайній мірі стараються бути логічними.
    Приклад: http://www.mk.ru/newshop/bask.asp?artid=145068.
    Деякі речі мають звичайне пояснення і не потрібно у всьому шукати те, чтого там немає.
    Приклад: http://www.vzglyad.ru/society/2007/2/6/67229.html

    Що стосується книжок, то рекомендую Блаватскую в першу чергу.
    "Разоблачённая Изида" і "Тайная Доктрина" (т. I), (т. II), (т. III).
     
  18. Viktoria Jichova

    Viktoria Jichova Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Дякую за пораду.:) Признаюся, колись ці магічні "штучки" мене дуже цікавили, я читала про це багато чого. Але одного разу я усвідомила: навіщо? Навіщо собі засмічувати розум всякими окультизмами? Раз людина вірить в Бога, то вона має певний ґрунт під ногами. Я не заперечую того, що це не існує. Я говорю про те, що людина зі слабкішим захисним біополем та психікою дуже легко піддасться впливу цих шкідливих речей. Такій людині потрібна міцна опора у вірі в Бога та себе, в свої власні сили + моральна підтримка близьких людей.:)
     
  19. Капітан

    Капітан Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Я свого часу на старій базі форуму піднімав це питання, проте гілка мала назву "Хилеры-шулеры?" чи щось того роду... Нажаль, матеріал безнадійно втрачений, хоча я порпався у літературі понад тиждень часу, щоб його знайти.
     
  20. piepie

    piepie миється в бані

    Магія на літничці

    Із " Інтерєсной ґазєти":
    " Біля ґанку нашого будиночку виросла яблунька. Ніхто її не садив, насіялась. Якось одна гілка нахилилась у бік стежини, стала заважати людям, що проходили мимо. Дябчик за допомогою капронової нитки підв'язав її, не врахувавши, що тонка нитка увесь час ранитиме кору. Дерево потерпало. " Коли я у черговий раз приїхав до літнички, моя права рука чомусь потягнулась до високої, напівзасохлої травинки, що росла обабіч дороги. Я схопив її, затис пальці у кулак і зі силою потягнув до себе. Умлівічно відчув біль у мізинці". Той був розпанаханий до кости. Від усвідомлення того, що його покарано, дябчик розгубивсь. Завітавши на садову ділянку, дябчик спершу попросив вибачення у дерева, розгледівся за шматком тектури та ґуми, щоб пропихнути під капронову нитку. Нарано наступного дня дябчик звернув увагу, що рана на пальці затягнулась, а ще через день сліду порізу не залишилось".

    І все це трактується як помста дерева. Малоцікава оповідка, якщо не брати під увагу додану світлину: яблунька огороджена масивною кутою огорожею розміром 6 на 6 метрів. Таке наукове пояснення відродження культу друїдів поважною людиною. :D
     
а де твій аватар? :)