Магія у церкві

Тема у розділі 'Релігія', створена користувачем Liliyah Romanova, 6 лют 2007.

  1. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Магія у церкві

    приїхали.... так і знав .....а так все гарно говорили
     
  2. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Вибачте, можна докладніше?
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Магія у церкві

    забанити!!!!!!
     
  4. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Бачте маю свій погляд на ці речі. Він пояснював людям зміст життя, після того як тодішня церква вже давно втратила цю можливість і потонула в обрядах. Хрещення, це повернення до Землі і її сили, це є в кожній конфесії, так чи інакше виражено. Іоан Хреститеть водою зцілював "бісуватих" людей, з психічними та іншими вадами, стабілізуючи їх свідомість на "цьому світі". Він вкладав свою особисту силу подаровано Богом и силу Землі, її воду таким чином оздоровлюючи.
    Христос побачивши це, хотів очиститися від своїх спокус, непотрібних думок і так далі вважаючи себе не бездоганним. Таким чином закликаючи всіх прийти до сили Землі і її дарів.
    Причастя це не більше ніж спосіб пам"ятати про Христа повсяк день. Він мусів подарувати своїм учням надію і спосіб згадувати його і його слова кожного дня, таким чином впливаючи на їх дії, розуміння...
    Але це мій погляд Ви не мусите погоджуватися...


    Мені не потрібно йти до церкви, щоб помолитися до Христа, він в мому серці, як людина що прийняла смерть, покутучи людську злобу... І цінний він не тим, що подарував можливість бути в раю, а тим що допомагає людям жити в цьому світі, дає їм надію, дає сенс і терпіння витримувати складнощі що їх зустрічають.
    Христос повсюди а не тільки в споруді...


    Ні, спільність всіх християн це парафіяни :)) І боронь боже нікого я не ображаю. Церква вбивала, переслідувала, нищила, ненавиділа, збирала податки з бідних.. де там Бог? Де милосердя? Сьогодні молоді хлопці йдуть в симінарію, бо це легкий хліб, і ніякого духовного покликання (є одиниці, але це скоріше виключення з правила). Священослужителі живуть "грішніше" ніж прості люди, приписуючи собі Волю Божу на всі діяння і через тиждень йдуть сповідатися до колеги священника... А вимоги щодо будинку, машини, кращої церкви, коштом людей? Скажіть чи Богу потрібно це все? Ні! Це потрібно людям... і Бог тут нідочого...

    Щиро рада за Вас.


    То виходить так що тих Богів багато, і кожен бог собі вибрав по нації, континенту? Та будь-те серйозним, як би родилися Ви в Китаї, думаєте були б християнином?
    Про які біси ви говорите? Ви хоч одного бачили?

    РОзумієте в цьому світі все справедливо, бо Бог в ньому керує. Закони існують бо в них є потреба, церква існує бо в ній є потреба, секти існують бо люди з церков втікають і теж в них є потреба... Все справедливо. І мій духовний розвиток дозволяє мені це розуміти і приймати Його Волю. Навідь відьма його дитина, пам"ятайте про це. І в ній є частка бога, як в кожному з нас.
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Магія у церкві

    Ви що послідовник церкви Третього Заповіту З.Гіппіус

    Додано через 9 хвилин
    Ви хоч одну бачили?
     
  6. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Цілком зрозумілий погляд. До того ж теж не орігінальний. Хоча, Ви праві з ним не погоджуюсь. Якщо захочете обговорити хибності, або незрозумілості вашого та мого поглядів щодо вчення Христа то прошу, завжди відповім. Звісно, якщо це цікаво.

    А я про що? Не в будинку, але й не в стрічці ж?

    Як зрозумів логіка така: В Церкві є погані люди, навіть у вищих колах. Чи маємо ми вірити цій Церкві? Ні! Все що в Церкві - то гріх. І правила, і постанови, і Таїнства. Ну.. або гріх.. або обряд нічого з Богом спільного не має. А !!Я!! безгрішний, тому сам знаю як треба спілкуватися з Богом.
    Ну ви ж бачите, що то є абсурд? Ви судите о суспільстві за окремими постатями. А в якій Церкві всі безгрішні? А.. нема таких?... тільки у "безгрішного" має бути Правда? В Вас? А може в кожного своя правда? Свій бог?.. Чи не свій біс?

    Хто сказав багато богів? Ви ж читали про "декілька умов"? Наступною, після вашого бажання - є проповідь Вам Євангелія. Тим кому воно не проповідане "на землі", тим буде проповідане "на небі". Отаким чином й люди, які про Євангеліє й Христа зовсім не чули отримають шанс на спасіння.

    Ну, я ж не приводжу аргумент, "ви бачили як стрічка бореться з відьмою?"..

    Не можу нічого заперечити, якщо Ви вважаєте, що саме з вами Бог спілкується більше ніж з кимось іншим, чи з тою клятою вами Церквою, та дає Вам розуміти справжні Свої закони... чи їх відсутність.

    Додано через 1 хвилину
    Зовсім ні. Я привів припущення в контексті розмови. Прошу не перекручувати і надавати цитати в тому значенні, в якому вони були, а не в якому вам закортілося їх почути.
     
  7. Forpost

    Forpost Стоїк

    Відповідь: Магія у церкві

    а всі вважають навпаки
     
  8. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Оригінальний чи ні він мій зроблений самостійно без навязувань думки інших тлумачників...


    Ні, ви не уважно читали...:) і в будинку і в стрічці, навідь червоній...


    Чому ж Церква це перш за все люди...Чи маємо вірити людям? Можливо, але не зацікавленим напевно, бо зацікавлені мають з того зиск...Не розумію поняття гріх, по людина живе і вчиться на помилках, якби жила вдруге то певно їх би не робила. Помилки впливають прямо на розвиток людини і вони його стимулюють. Один раз вдарившись граблями, другий будеш знати що їх краще ставити на місце. Звичайно можна знайти купу крайнощів, коли людей вбивають від злоби, але злоба теж не візьметься ні звідки... злоба передається і треба мати силу щоб непередати отриману злобу. Таку силу мав Христос і показав нам приклад. Він вчив прощати.
    Ми можемо знайти аргументи в спотвореній свідомості людей які ніби забули Бога і отруюють життя інших, але це не що інше як відсутність сили та досвіду діяти інакше. І це не варто осуджувати, бо осуд нікого не врятував. Церква в свою чергу багато чого осуджує не даючи нічого в замін крім свого покровительства, але людині не покровительство потрібно а розуміння і підтримка. Можно сказати і про сповідь. Дуже позитивний момент якщо викинути поняття гріху і цілий ряд подій пов"язаних з цим. Сповідь це очищення через перегляд свого життя, його напрямку та помилок. Сповідь покликана вислухати людину її біль і дати ту підтримку якої людина потребує. Але це не є обов"язковим і не повинно відбуватися з під палки або по звичці, бо перед Паскою треба піти посповідатися... бо так роблять всі і священник кричить з трибуни, щоб всі були на сповіді... це особиста справа, чи не так?


    До чого тут Я безгрішний? Чому Ви говорите тоном високомірності моєю фігури? Справа зовсім не в Я, а в тому що мені не треба посередників і вчителів спілкування з Богом, мені не потрібно оцінок священників за мої вчинки, а також їхнього оцінювання мого погляду з корегуванням щодо їхніх правил які тримаються на волоску від загибелі... Люди виросли з поняття "раю з квіточками" їм мало цього поняття, але через цей "гріх" вони не можуть шукати іншого пояснення... ЧОму молодь відходить від Церкви?, Чому йдуть в інші конфесії?


    Ні я суджу про християнство базуючись на історію Християнства, його створення і розвиток як конфесії. І вивчення історії Християнства почалося не тільки з Церкви а й за її межами, де остання не виглядає такою, як змальовується з середини...
    В якій церкві безгрішні... :))) тому й кажу, що непотрібна церква, бо всі ми помиляємося, але одним встановлено статус бездоганних безгрішних з правом осуджувати і карати з гріх руками бога... а інші покликані терпіти це все, бо грішні і як паства сліпо має йти за "зрячими" повадирями.
    Що Ви розумієте під тим бісом, поясніть, бо не розумію.
    Бог один для всіх, та було є у буде. Просто всі по різному його назівають, називають так як їх навчили, як їм зручніше як гарніше на їхній погляд. Повбирали в свій колір шкіри, свій одяг, заставили танцювати свій танець і говорити свої фрази більш зрозумілі, а тлумачі слів бога стали його проповідниками... от і все. Але що в тому поганого? Що поганого в тому, що в мусульманина Бог зветься Алах, а в нас навідь імені немає? Що поганого, в тому що Будда сидів під деревом і медитував, на відміну від Христа який 40 днів в пустині молився?
    Але ж ні буддистам треба проповідувати слово Христа на небі... Ви не вважаєте це абсурдними казками християн для християн?


    Я серйозно Вас питаю, Ви стільки говорите про тих бісів, що я вже не певна чи Вас розумію.


    Я так не вважаю, він говорить до всіх однаково, просто комусь треба посередник, а комусь ні. Церква зовсім не клята, так само як керівники державою, чи містом... це просто люди які роблять свою роботу...
    Закони Божі можна зрозуміти тільки з Божою допомогою з чистим серцем в самотності, все інше це інша думка, зрозуміта не вами а лишень почута і сприйнята як правило.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Відповідь: Магія у церкві

    Повнiстю з Вами згiдний!
     
  10. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Церква Христова - в нашій душі!!!! Це найперше!!! Якщо Христа немає в нашій душі, то всі ті будівлі які називаються Церквою це просто камінь. Можна ходити до Церкви і без Христа в серці, але то буде те саме шо постояти на базарі, і думати коли то скорше кінець.
    Я особисто ходжу до Церкви, не завжди, але стараюся. Сповідатися стараюся теж частіше, бо відчуття легкості і любові після сповіді настільки тепле і приємне, що хочеться весь світ пригорнути до себе, кудись дівається злість...... І... хтось казав, що священники такі ж грішні, і живуть грішніше ніж ми, і не мають права нас карати чи судити за наші вчинки.
    1. А де є безгрішні люди???? Навіть святі мали гріхи за своє життя. Лише Бог безгрішний і досконалий.
    2. Як живуть священники не наше діло, їх буде судити Бог, а ми не маєм права судити нікого "Не судіть і судимими не будете"
    3. Я ще ніде не чула щоб священник когось карав!!!! Це як? Чи може молитва з покаянням - це вже кара?
    4. І дуже сумніваюсь що нас хтось судить, священник може пояснити що так робити не годиться, навчити, посварити (в дуже легкому розумінні), навести приклади.....
    5. А на рахунок того, чому хлопці ідуть в семінарію, то кожного особиста справа. Але я вважаю що якщо він став священником, то йому це Господь дозволив, бо все відбувається з Його волі, а яким священником? То вже інше питання і як я вже казала не наша справа.
    В будь-якому випадку ніхто не змушує ходити ні до Церкви, ні до священника, якщо нема бажання, бо користи воно ніякої не принесе,а навпаки грішити ше більше будем.
    А мені особисто всерівно в якій церкві який священник відправляє, я йду молитись до Бога, а не до священника. Також для мене нема значення чи правосл. чи катол. Я ходжу де мені ближче (в католицьку) хоч сама я православна! Отак то:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Міянізм?
    Таких світоглядів уже було ого-го. Ви не перша й не остання. Тільки досить він поверхневий, на жаль.
    Вам би іще раз Новий Завіт перечитати, бо намішано у ваших поглядах на Христа настільки, що тільки уважне перечитування послань може розплутати ці вузли.
    От нащо вам хрещення і вашій дитині ще більше не розумію.
    А щодо Церкви та її священнослужителів, то раджу вам подивитися на це інакше. Те, якими є люди, з яких ці священнослужителі виходять, відображається дуже сильно у тому, якими ці священнослужителі є. Воно вам може не подобатися, але це свого роду дзеркало для вас.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Магія у церкві

    Мені таке важко зрозуміти.

    Звичайно що до церкви не ідеться заради священника, бо в першу чергу ідеться заради своєї душі. Але он казати що мені всеодно де ходити? Дивно.

    Мені наприклад не всеодно де ходити, бо я знаю свій обряд знаю у що я вірю і тому ходжу лише до одної церкви. Навіть не до церков одного віровизнання, а лише до одної церкви. Єдиної. Я знаю що що-тижня на мене там чекає Ісус, він там приносить себе в жертву і я там зі своїми дітьми і родиною буду споживати його тіло і кров.

    Мені наприклад ближче до Православної церкви, а до Католицької то взагалі - два кроки, але я що-неділі і у свята їду 30km аби попасти до тої єдиної церкви.

    Це не закидання нікому і не хвальба що он яка я. Просто моя позиція, що будь яка церква, один день одна, другий день інша - це не те. Це значить, що я не маю спокою.
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Не думала, що маючи свою думку так погано... треба говорити завченими штампами, тоді все гаразд...


    Ви свої вузли в голові розв"яжіть а тоді моїх чіпляйтесь... в сврму і поліна а в чужому скалку...


    Дякую за поради :)

    Додано через 1 хвилину
    мені і не дивно що нерозумієте...
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Чи самостійність думок означають - правильність їх?

    Згоден, я не уважний. Вибачте.
    Тобто Він й у моєму моніторі є? Може монітор прив'язати до ручки маляти?
    Miya, сподіваюсь, Ви не будете заперечувати, що в світі є місця особливої присутності Бога? Де ті місця, ми ще, сподіваюсь, обговоримо...

    Чому я так говорю? То Ви говорите:
    Спробую пояснити:
    Вам не треба посередників. Ви Сама собі вчитель, Ви Сама собі суддя. Як мені інтерпретувати ваші слова? А інші правила, крім тих, що Ви визначили - то хай загинуть... Навіть закони, дані Христом - то щось стареньке, не для Вас. Ви не бачите свого !!Я!! ?
    ...
    От те і означають мої слова. Тому й Liliyah Romanova вам пише:
    Бо якщо Ви такі духовно сильні, то навіщо Вам той "обряд", який скоро помре?

    Якщо я помилився - вибачте, але таке в мене склалося враження. Буду вдячний, за коррекцію.

    Ви вірите у те що хтось врічить, але не знаєте нічого про бісів? Нагадаю: це ті самі істоти, яких Христос виганяв з деяких людей згідно Євангелія. Сподіваюсь, Євангеліє ще не ремаркуєте за давністю? Бо там так багато "обрядів"...

    Помиляєтесь. Церква - суспільство християн - це один з постулатів СП. З думок в самотності ми маємо секти, безліч сект, в тому числі й дуже небезпечних....
    І ще раз спитаю:
    Чи самостійність думок означають - правильність їх?

    І Все ж таки, прошу, прислухайтесь до порад Liliyah Romanova, прочитайте Новий Заповіт, ви побачите що не самостійність, а суспільність віри пропагандується СП. Та що там... Ви знаєте про егрегор та силу Землі, але про бісів та Причастя не знаєте. Перші взагалі в СП не згадуються, другі - досить часто. Тому, прошу, почитайте, якщо цікаво, звісно.

    Цікаво, як Ви визначаєте зацікавленість?

    Гріх, це те, що віддаляє нас від Бога. І ще: ви ніколи не повторюєте помилки? От наприклад: Бог говорить деякій сукупності "ідіть і вчіть всі народи, і хрестіть їх в ім'я Отця, Сина та Святого Духа. А народи говорять: "Е, батенкі, ні. Ми САМІ будемо вчитись, самостійно, в самотності. Тай взагалі в Бога багато імен.. будемо хрестити й в інші ім'я". От те що роблять ці "народи" - то гріх. І ніхто їх не засуджує, як і Вас. Бог один нам суддя.

    От горе... Христос говорить: "І ворота аду не здолають Церкви". А ви її вже зруйнували... не потрібна ж?

    Біси - духовні істоти. Бувші Ангели. Трохи вдосконаліші за людину. Тому не всім людям дано їх бачити. Теж вірять в Бога. Але не спасуться, бо не тільки віра є квитком до спасіння. Іноді всіляються до людського тіла. Іноді "шепочуть" правила. Іноді ті правила людиною інтерпретуються як "глас Божий". Деякі біси хитріші, вони навчають людину, що вона сама все розуміє, і їй не потрібне суспільство християн або навіть Бог та Його правила.

    Ви визначаєте Церкву не так як християни. Я вже писав, Церква - не бюро добрих послуг, не центр довіри і не психолог. Точніше, не тільки це. Церква - це спільність християн, про яке Бог говорив: "Де двоє чи троє вас зібрались у ім'я моє там і Я серед вас", "І ворота ада не здолають її". І не підтримка мирських потреб головна мета Церкви, а спасіння.

    О так! Те що нам не подобається - відкинемо!!! Miya, прошу, схаменіться. Ви що???

    Хоча... дивлячись і на інші вислови... цілком зрозумілий погляд нехристиянина. Немаю що засуджувати. Якщо Вам стане цікавою вчення Христа, і Ви самі ен зможете розібратися, або будуть питання - звертайтесь, завжди допоможу.

    Особиста, але якщо нас закликають сповідатися, то геть треба не ходити на сповідь?
    Спробую пояснити погляд християн:
    Сповідь та Відпущення гріхів - це теж Таїнство. Установлено воно не вчора, не нами. А в Святому Письмі через Апостолів Богом. Якщо людина довго не Сповідається, не Причащається, вона віддаляється від Церкви серед якої є Бог. Тобто й від Бога. Священик рекомендує пройти Сповідь (палкою ніхто не б'є) тим хто вже теоретично багато нагрішив. Звісно що таких зазвичай багато, тому цій більшості говориться серед зібрання. Ми можемо Сповідатися самому Богу? Можемо, ми це й робимо кожен день у молитвах. Але ми ще маємо пройти й сповідь серед Церкви, як було встановлено Богом.

    Ви помиляєтесь. Як думаєте зробити собі бога з золотого теля - це те саме, що ви привели? Євангеліє дійсно проповідується на мовах, зрозумілих місцевому населенню. І Трійця, звісно, звучить на різних мовах по різному. Але то не відноситься до поганства, божків та т.ін. Євангеліє конкретно називає Ісуса Христа нашим спасителем. Чи будисти розуміють Ісуса, називаючи свого бога Буддою?
    Я розумію, Ви дуже далекі від християнства. Думки схожі вашим в мене теж виникали один час. Вони притаманні атеісту, який "обирає" віру. А необравши говорить, що всі віри - маячня. Є єдина - моя... бо інші не подобаються. Зверніться до Біблії, якщо хочете взнати щось про християнство. Рекомендую почати з Нового Заповіту. Якщо, хочете буду пособляти вам. Хоча, визнаю, вчитель я - ніякий. ))
    Не обурюйтесь на християн, бо ми помилились, побачивши в Вас теж християнку, та намагалися повернути на істиний шлях. Хто ж знав, що ви на ньому і не були... звісно,з християнської точки зору.

    А Євангеліє - абсурдна казка християн для нехристиян.
    А Новий Заповіт - абсурдна казка християн для християн.
    А Старий Заповіт - абсурдна казка іудеїв для іудеїв.

    Не вважаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Ой, як емоційно відповіли. Аргументи скінчилися і почалися напади? :)
    Я не говорю штампами. Якщо ви про це. Хоча навряд.
    І ви ніби й не говорите. Хоча те, що говорите не нове. Вже не можна нічого нового придумати. Все вже до вас придумали. :)
    У моїй голові вузли не стосуються релігії. А якби у вас вузлів не було, ви би так емоційно не реагували. Той, хто у собі впевнений, не втрачає рівноваги. :)
    Крім того, я бачу у своєму оці і скалки, і колоди. І це допомагає моєму розвиткові. Коли бачу скалки в чужому, помічаю, що саме у мене не так, і свою скалку витягую. Так що щодо забобонів я вже давно здорова. Хороший спосіб працювати над собою. Рекомендую. ;)

    Ваші теорії із ряду тих, котрі часто міняються, відповідно до життєвих обставин. Це називається будуванням на піску. Але це цілковито ваша справа. Я просто кажу, що бачу. Можете не дякувати. :)

    Щодо мого нерозуміння, то вже частково сказав Bear. Нащо вам якийсь мертвий обряд, справований в інституції, що прикривається Богом, аби оббирати людей та на них заробляти, та ще й тими, хто є найбільшими грішниками на світі? І вам то треба? Вам, із вашим тверезим мисленням та здатністю самостійно все розуміти. Нащо? Візьміть самі проведіть обряд "повернення до землі через воду". І дім ваш мирний, не те що якась там церква, і не всесвітній грішник той обряд проводитиме. :)
     
  16. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Дякую Вам за відповідь і гарну розмову, це перше що хочеться сказати.
    А Ви можете дати гарантію, що Церква не помиляється?
    За помилковість своїх поглядів я сама несу відповідальність і отримаю по заслугам якщо помилилася. Проте коли читаю той самий Новий Завіт чи інші Євангелія які не ввійшли в Біблію по причині суб"єктивності людей, то не лишаю себе задоволення подумати, проаналізувати зрозуміти і відчути слова серцем. Знаєте є різниця в тому чи дитина розуміє правило чи просто його зазубрює. Зрозумівши вона може його використати, а зазубривши тільки пересказати. Але це знов ж таки мій погляд.
    Звичайно він є і в моніторі, певно Ви здивовані... Бог сотворив світ і в кожній молекулі, кожній клітині є його присутність, світ дихає Богом і Бог дихає світом... нічого немає тут буз нього. Дивно що така мудра людина як Ви думає, що Бог є в якомусь одному визначеному місці... може на небесах?


    Ви напевно зле розумієте, те що я пишу. Ні мій вчитель і суддя сам Бог, з його волі я народилася і з його волі живу, то чому я маю йому недовіряти і його замисли щодо мого навчання передоручати іншим людям? Закони Христа я не вважаю старими, нічого подібного, а от так званих трансляторів тих законів просто не слухаю, бо вони не говорять так як він говорив а перефразовують на свій лад і подають на блюдці пережоване. Навіщо мені це, коли я маю свою голову і віру? А я хочу з"їсти ціле, ще ніким не їджене розумієте, хочу зрозуміти сама, чи то треба йти до Вас щоб Ви пояснили мені про що молитва Отце Наш? Моя вина, тьфу гріх, в тому що я не прагну допомоги? В цьому моє Я? Так? Якщо дитина вміє добре ходити, то Ви будете її вчити повзати?
    Моє сумління та совість дозволяє бути чесною з собою і не потрібно мені свідка чи сторожа який би контролював мою чеснісність... я маю Бога в серці і цього мені достатньо.



    А до чого тут я, коли мова йде про Хрестини моєї дитини? Мене хрестили, і я вважаю себе християнкою незважаючи на всі докори і діагнози, що Ви мені сказали (чи мали таке право це вже інша справа...). І як християнка наслідую дії свого вчителя і охрещу свою дитину так як він це зробив. Окрім того я люблю свою Землю яка теж створена Богом і воду яка несе життя і здатна оберегти від недуги. Обряд, можливо я б його не хотіла, але поважаю традиції своєї сім"ї і родичів, тому приймаю і поважаю їх потребу в цьому обряді.


    Біси не врікають:))) Врікають люди, коли мають багато злоби на серці не більше і не менше.
    Щодо давності.... давність не в Євангеліях, а в тлумаченнях з яких люди вже виросли... Євангелія це тексти написані на мові алегорії, і буквальне їх тлумачення часто хибне, хоча і не шкідливе. Ви стільки мені радите почитати Новий Завіт... Ви попробуйте почитати Євангеліє від Фоми, або від Марії Магдалини, або від Іуди доприкладу але від Іуди не читайте ліпше, бо то страшний чоловік який Христа зрадив...
    ех якби люди могли почастіше виходити за рамки навязаних стеріотипів... можливо церква була зараз зовсім інакшою.


    Ну то я бачу що думати треба стадно і індивідуальність це гріх... нічого Вам не нагадує, комунізму доприкладу?! Я чомусь була певна того що самоусвідомлення є домінантою і рушієм розвитку а не стадне бормотання "боже поможи, боже поможи, боже поможи"...
    Щодо причастя, то я знаю його "офіційне" тлумачення як і суть інших обрядів "за букварем", але поряд з цим я спробувала шукати інші відповіді, яких Церква не дає. Чому по вашому Бог такий несправедливий і забирає життя в невинних дітей, або дає їм народжуватися в сім"ї наркоманів і піяків, які голодом морять тіх дітей, а ті потім хворяють і ненавидять всіх довкола? Чому він допускає це? Ага зараз дасте відповідь про бісів...Або чому священники лізуть в ліжко до чужої жінки, опинившись на празнику в "колєги"? Або чому дитину 12 років виганяють зі сповіді бо останній раз вона сповідалася в православній церкві , а тепер прийшла до католицької? Але Ви скажете хто тут бездоганний... Як Бог допускає таку бездоганність в свому домі?

    Це знаєте відчувається


    Хм віддаляє від Бога... а що віддаляє від Бога? Йдіть і вчіть то було до учеників сказано... Ви представляєте що може навчити людина яка немає ні моралі, ні поваги ні шани ні до кого? Як Ви думаєте люди не можуть користатися "словом божим" для заробітку в такому випадку?
    Ні Ви скажете все нормально ніхто не вимагає... не вимагає, але іторієї вже склалася традиція що пожертву треба дати а як не дати то гріх...


    Я зруйнувала? Та бійтеся Бога вона простоїть ще тисячоліття...

    А чому не спасуться? Бог милосердний чи не так?!
    Ой такого діагнозу мені ще не ставили... бісувата:))) Відьма вона відьма:haha: Тримайте мене бо не витримаю.... На вогонь її свят свят свят...
    перехрестіться!



    Так я визначаю Церкву не з середини а з зовні з урахуванням її історії, а не внутрішніх навіювань які є суб"єктивними. Так Церква була потрібна в певний час як політична структура, що тримала людей і направляла в певне русло потрібне в той час, але разом з тим церква "спасла" дуже багато невинного людю, який просто мав свій погляд на віру і МАВ НА ЦЕ ПРАВО! Уявіть сьогодні що мусульманин сьогодні з мечем приходить до Вас до хати і каже або приймаєш іслам, або смерть тобі і твоїй сім"ї. Але Ви ж певні що Ваша віра є правдива, так було з покон віків, чому Ви маєте коритися... і що відбувається далі? Смерть і так вирізають цілі села і люди зі страху йдуть в іслам бо вибору нема і мусять з під палки вірити... але це не іслам, це Християнство з Церквою так творило... де тут Бог дайте відповідь будь-ласка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Я не схаменуся, бо досліджувала християнство і як спочатку не вірила в Христа, так пройшовши тернистий шлях випробувань ВІРЮ в НЬОГО, бо він був Істиний, його слова лунають в серці і нічим ніколи не будуть затьмарені. І душа мені болить за тих людей які впродовж 2000 років вертіли ним куда хотіли, використовували в своїх цілях і не один раз би розпяли, коли могли б. Ви говорите що я викину те що не подобається... ні не я о ті церквяни повикидали те що непідходило їм а те що хотіли дописали... але що я Вам говорю, я ж відьма для вас... проте раджу поцікавитися гностиками... першими християнами без церкви а за покликанням... але то певно для Вас буде страшно, бо може гріх?!


    Так звичайно потрібен посередник.


    Ви так нічого не зрозуміли, а шкода. Я далека від християнства як Ви кажете, проте Ви, даруйте далекі від об"єктивності і мислите фанатично.
    Біблія це внутрішнє джерело... Ви спробуйте почитати історію, незалежних експертів теологів... можливо не тільки віра але й душа у вас прокинеться.


    Мені приємно що Ви помилились, і я щаслива що не йду по Вашому шляху а маю свій власний!


    Ну прочитайте свої слова ще раз... ну хіба Ви не бачите цього? Чи Ви такі певні що в буддисти мають біса під боком? Чи їхні вчення позбавлені змісту? Чи їхній шлях не веде до спасіння? Чи може до іншого раю з іншими деревами?...
    Але забудьте, перехрестіться три рази бо розмова з відьмою справа нехороша ще зачарую і що далі?!
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Магія у церкві

    Тільки цими словами хотілося б відповісти і вам. Застосуйте їх до себе також.

    Додано через 8 хвилин
    Очевидна неправда. Любите пересмикувати? Накручувати?

    Ви не пробували перше помолитися, перед тим як писати. Ну, можна й більш традиційними методами. Таблетку валеріани наприклад. Тим більше, що в ній є Бог, то вона вам точно допоможе писати не так емоційно. ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Я Вас розумію, в себе дома (в батьків) я теж ходила лише до щднієї церкви, бо мені там подобалось, таь і просто звикла. А коли переїхала до Львова то біля мене близько дуууууууже, католицька церква, то я тепер ходжу туди. Коли перший раз пішла навіть не знала чи то католицька чи православна, мені там відразу сподобалось.
    Я не розумію що означає "не мають спокою"?. І взагалі я сприймаю то якось інакше, я йду не до католицької церкви, а до Христової церкви. І.....мені здається Христос нас чекає всюди, в будь-якій церкві, головне йти до нього з відкритим серцем, відкритою душею, а то вже важче ніж знайти церкву довподоби.:)

    Додано через 9 хвилин

    Це страшно читати!!!!!!! Міє, в Вас така злість прокинулась, злість нехристиянська. Заспокойтесь, Вас ніхто не тягне до церкви, чому ж стільки агресії. Я серйозно...В мене нема слів..
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Bear

    Bear Well-Known Member

    Відповідь: Магія у церкві

    Я не можу. Але я довіряю Ісусу, коли він говорить про нездоланность Своєї Церкви. Окремі постаті можуть помилятися, Церква ж ніколи, бо серед неї Бог. Особлива присутність Бога. Принаймні так вважають християни. Вірять в це.

    Далеко не мудра... ))
    Ні, я ж пишо про місця особливої присутності Бога.

    В Християн Він також вчитель, але не всі можуть спілкуватись з Ним кожен день на "Ти". Чи не через Апостолів, засновників Церкви, Бог надав нам Своє вчення? То чому ми маємо не слухати Церкву?

    В ом то й справа, що "свою віру". В християнина не "своя" віра, а віра та яку надав йому Бог. Не логічним було б щоб бог дав різні віри різним християнам. Вбивця теж має "свою" віру, але це не робить його правим. Але Ви хочете зробити, бо в ньому теж є Бог і він !!сам!! визначив те в що вірить. Так й з іншими гріхами... От це і є "Я". "Я" вважає себе духовно вищім за суспільство.


    А обріжете? Бо Він теж обрізаний був... А як щодо інших "обрядів"? Кров та Тіло Христа приймаєте?


    От логічний ланцюжок:
    Маємо все Євангеліє сприймати буквально? - Ні.
    Маємо все Євангеліє сприймати небуквально? - Ні.
    Маємо частину Євангелія сприймати буквально, а частину -небуквально? - Так.
    Але:
    Хто визначить ті частини які буквальні?
    Хто визначить ті частини які небуквальні?
    І головне: Хто розтулмачить частини які не буквальні?
    Ви Самі? Я? Сам Господь помітив ті частини?
    Мав же Господь когось призначити тим, хто визначить і розтулмачить?
    Він це й зробив, заснувавши Церкву, як вічний інститут, який буде тримати правильність віри.

    Думаєте не читав? ) Від Іуди, дійсно, не читав бо не мав можливості. Перші два - читав. Але от приклад: Я зараз напишу твір, й назву його "Євангеліє від Пілата" наприклад. Ви теж його будете читати як вчення Христа?

    О! То може прийдемо до того що й Бога нема, бо він не має допускати таку бездоганність? Чи може то навпаки і є бездоганність, бо в них теж є Бог? І головне, щоб ті наркомани мислили самостійно і вірили в це? А "стадом" просто то називається небездоганістю і гріхом, але воно ж "стадо" й не має істини, бо грішне, на відміну від "Я".


    Але так хочеться щоб не стояло те "стадо"? Чи не так?
    Тепер геть не потрібна... Чи не так?

    В жодному разі. Я розповів про бісів, але не про Вас. ))
    Чи може Ви побачили себе в словах?:
    Але скажу, що теж не є фактом біснуватості. Але одним з симтомів, який характерен не тільки біснуватим. Тому діагноз не ставлю. А прошу придивитись до себе, на всяк випадок. Сподіваюсь, Ви допускаєте хоч теоретичну можливість влади над Вами більш духовно вищих сил?

    Ви вже приводили такі аргументи, але я відповів, що Ви приписуєте помилки окремих постатей до всієї Церкви.

    В жодному разі, де я таке написав?


    І на додачу передивитись "Код Да-Вінчі"..
    Без жартів: Дякую за рекомендацію.

    Душа - мала. В дусі сила. От душевного там, дійсно, багато, але духовного...

    Мені не приємно, що Ви помилились. Я не дуже щасливий з цього. Але в нас є дещо спільне: Мені теж шкода, що Ви не все зрозуміли. Але в жодному разі Вас не звинувачую. Тільки себе...
    Дякую за розмову, з вами теж приємно спілкуватися.
    Що далі?...
    Буду продовжувати викладати погляд "стада", якщо Вам він буде ще цікавий.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)