Магія, окультизм...

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Majesty, 27 бер 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ще раз неадекват. Я вам зауваження про посередництво, а ви вже про священство.:)))

    ---------- Додано в 18:42 ---------- Попередній допис був написаний в 18:40 ----------

    На кульпарківських таких чимало. Я не жартую. Маю знайомого, який "розмовляє" зі Святим Духом, зараз - на кульпарківській.
     
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    Священник і був посередником.
    Так що неадекват у вас...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну і що? Був і що далі? Легше стало? Я то знав і без вас.

    ---------- Додано в 18:51 ---------- Попередній допис був написаний в 18:50 ----------

    у чому він полягає?
     
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    Ага. Уже знали...:)
    А дописом вище не знали, казали при чому священство до посередництва...
    Смішні ви, Миху...:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тому що це не синоніми. Це два різні поняття.


    Христос - єдиний посередник між людиною і Богом - так написано у Письмі. Але водночас в Письмі написано, що Ісус обрав собі апостолів, а ті - учнів. Всі вони хіба не є помічниками Ісуса у здійсненні цього посередництва? Якщо ні, то навіщо Він їх обрав? Хіба Дух Святий не говорив через апостолів? А хіба то не є частинка Ісусового посередництва між людиною І Богом?
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    100%!
    В Старому Заповіті люди не могли напряму звертатися до Бога. А також Бог не міг напряму говорити до людини. Все відбувалося через посередників- царів, пророків і священників.
    В ті часи для того щоб почути слово від Бога, люди долали великі відстані, щоб дістатися до священника, чи пророка.
    Зараз людина 24 години на добу в будь якому місці має прямий доступ до Отця через Духа святого, Котрий живе в ній. Ісус так і сказав, що краще вам як я піду до Отця, бо тоді зійде Дух, котрий буде навчить всього:
    Iван.16:7
    Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб
    пішов Я
    , бо як Я не піду, Утішитель не
    прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам
    Його.


    В Новому Заповіті КОЖЕН народжений згори чоловік, чи жінка називається учнем Христовим.
    КОЖЕН народжений від Духа має прямий доступ до Бога.
    Тому то й не може бути в Новому Заповіті ніяких священників, котрі би мали якийсь привілейований доступ до Отця.
    Звичайно, в церкві є і апостоли, і пророки, і пастирі, і благовісники і вчителі, але усі ці люди поставлені в церкві тільки для того, щоб вони змогли підготувати інших на служіння і збудування Тіла Христового, тобто церкви:
    Еф.4:11 І
    Він(Ісус), отож, настановив одних за
    апостолів, одних за пророків, а тих за
    благовісників, а тих за пастирів та вчителів,
    щоб приготувати святих на діло служби для
    збудування тіла Христового
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Шо? Так і написано? Ану покажіть мені це місце.
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    Для чого вам?
    Ви сумніваєтеся в цьому?
     
  9. Oxid

    Oxid Well-Known Member

    Перечитав катехизм католицької Церкви - там нігде не знайшов, що священник чи єпископ є посередником між Богом і людьми... Є про служіння, є про місію навчання, освячування, про апостольське наступництво... Про посередництво нема, так що не треба...;)

    Як вам щось здається, треба перехреститись. Нема ненависті, а є молитва за тих, що відпали від Святої Католицької Церкви.
    http://www.ukrgazeta.eu/molytvy/15454-molytva-z-nevoli-patriarha-josyfa-slipogo

    А ви порівняйте, що говорять і в чому звинувачують Церкву атеїст Невзоров, засновник кількох релігійних течій Рассел, розстрижений монах і священник Ілля Догнал і той харизмат в одежі священника з вашого ролика...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Forpost

    Forpost Стоїк

    гоп-стоп ,а Папа римський?
     
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Він не харизмат, а народжений згори православний священник... Побільше би таких священників було, православна церква церква би ожила.
    До чого тут євангельські християни, до атеїста Невзорова, чи єговіста Рассела, чи якогось там Догнала?
    Далі змішуєте все в одну купу, християн з нехристиянами.
    До речі, євангельські християни не звинувачують церкву.
    Я також не звинувачую ніколи...
     
    Останнє редагування: 8 лип 2014
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Раз ви її покинули, значить були незгідні.
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я Церкву не покинув.
    Покинув тільки конфесію...
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Найгірше, коли людина сама себе обманює.
     
  15. Levko

    Levko Well-Known Member

    :)
    От і я вам таке кажу часто, але ви ніколи не вважаєте, що себе обманюєте. Ви переконані у своїй правоті, як і я у своїй. Ви поступаєте по своїй совісті і я по своїй совісті. Головне бути чесним перед Богом і самим собою, а Він відкриє, у свій час згідно того, що ми здатні сприйняти...:)
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мусульман це стосується?
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    Та ні, не стосується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Мусульмани переконані у своїй правоті і поступають по своїй совісті і чесні перед Богом і самими собою. Думаю вони також впевнені що ви, як затятий сектант, горітимете в пеклі, як всі невірні.
     
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    І що з того?
    Є тільки один Бог Отець, що створив небо і землю.
    Є тільки Один Бог Ісус Христос, що взяв на себе гріх усіх.
    Є тільки один Бог Дух Святий, Котрий живе в тих, хто прийняв жертву Сина...
     
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Є, лиш на другому кінці землі по-іншому називається.
     
а де твій аватар? :)