Мафіозні нововведення!

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем hunter, 9 жов 2010.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    отже, пропоную ввести наступні нововведеня (не всі нові, є й старі))
    хто що має додати - пишіть
    хто має які зауваги - пишіть
    отже:

    Доповнення до правил:
    - Ведучий завжди правий! Всі неточності ведучого відправляти безпосередньо йому в приват!
    - мертві не мають права писати в темі гри, а також змінювати карму (репутацію)!!! І не забуваєм, що спілкуватися поза форумом щодо гри також не можна до завершення гри! (виняток для мертвих мафів – вони можуть спілкуватися з живими-мертвими мафами).
    - Редаговані пости з голосом проти когось зараховуватися не будуть! Щоб поміняти голос чи проголосувати вперше – потрібно написати нове повідомлення!

    Для ведучого:
    в темі писати можна наступне:
    - оголошення результатів дня-ночі
    - конкретні відповіді на розумні (і не дуже) запитання
    - на провокаційні запитання ставити смайл :ireful: і з цитування того запитання ставити позначку offtop
    далі
    - Редагувати правила на свій розсуд (у грі бувають різні непередбачувані моменти). При додатковості поміщати їх в шапку до всіх правил (робити це потрібно відразу, так як про це можна забути)
    - Ставити карму гравцям заборонено!
    - правила гри (тобто шапку – все що пов’язане з грою) чітко розписувати щоб не було зайвих запитань.
    - Відкривши нову гру – викласти всі правила і все про гру, дати гравцям певний час (на запитання-освоєння), а вже аж після цього роздавати ролі.
    - Завершення дня можливе при умові якщо всі проголосували проти однієї особи і не заперечують про дострокове завершення, а ця людина являється в цей час на форумі і має право на останнє слово до дострокового завершення дня і не проти теж завершення!

    Покарання:
    - Якщо мертвий гравець здійсним підказку живим для перемоги (чи програшу), змінив карму (репутацію) в поточній грі чи дописав повідомлення після смерті – він карається дискваліфікацією на три гри!!! В гіршому випадку – бан на розділ “Мафія”!
    - Якщо гравець зробив прінт-скрін зі своєю роллю (надісланим ПП від ведучого) – бан на розділ “Мафія”!

    пі.сі. - це тимчасова тема, всі нововедення будуть розкинуті по своїх окремих темах
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. hisp

    hisp Well-Known Member

    По оформлению:
    предлагаю делать так, чтобы первый повторяющийся пост содержал только список игроков с их статусом и время окончания дня-ночи

    Остальное (правила, какие роли в игре и прочее бла-бла-бла) писать во втором посте
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Може бути тяжким до реалізації на нашому форумі, бо 2 повідомлення підряд об'єднуються автоматично. Щоб були окремі, треба чекати 20 хв, здається. І в той час ніхто не має нічого писати, щоб другий пост був ведучого.
     
  4. JaguaR

    JaguaR щасливий

    Ага, особливо коли то міняє хід гри, нє?
    При такому правилі я не буду грати взагалі.
     
  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А це чому?
    Невже додавання карми ведучим, якось впливає на рух гри?
     
  6. Masini

    Masini Well-Known Member

    Да, еще как как оказалось
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Например?:dntknw:
     
  8. Masini

    Masini Well-Known Member

    Точно не помню, но Настенька кому-то плюсанула, Сашка перевернул это все по-своему и оказалось, что я - маф (что было действительностью на самом деле)
     
  9. nastinka

    nastinka відсутня

    мені страшно вже зі всього того.
    а якщо я жива, то я можу ставити карму?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Masini

    Masini Well-Known Member

    Вообще нельзя игрокам текущей партии менять карму
     
  11. ovod

    ovod Well-Known Member

    мертвим........
     
  12. nastinka

    nastinka відсутня

    так коли я жива, то можу? чекаю на відповідь Хантера
     
  13. hisp

    hisp Well-Known Member

    Как по мне - то лучше вообще без карм.
    Ибо только путает больше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Masini

    Masini Well-Known Member

    Не можешь!!!! Ну что тут непонятного, народ? Допустим ты живой комиссар. Проверила Х, кто-то начинает на Х гнать, ты ему плюсуешь в карму. Потом тебя убивают, видят, что ты - ком. А ты в репу плюсанула насчет того, что Х - маф. Его вешают. Нормально? Нет.

    Поэтому без разницы кто ты: живой, мертвый, маф, мирный - игрокам текущей партии репу менять нельзя!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Технічно є можливість відключити карму в цілому розділі. Заперечень нема?
     
  16. hunter

    hunter мандрівник

    тобто?

    так

    про КАРМУ впринципі Рікся права, але:
    1. як ви ставитеся до того щоб карму ставити можна - але тільки "+" ("-" ні) - без допусування чогось, тобто простий плюсик.?

    ---------- Додано в 13:18 ---------- Попередній допис був написаний в 13:17 ----------

    є, ось наприклад люди хочуть позначити хороші дописи інших, це не погано.
     
  17. tverezyj

    tverezyj Well-Known Member

    не заперечую
     
  18. Masini

    Masini Well-Known Member

    Есть. Хочу после партии всем плюсы ставить )))

    Плохо. Это по сути тоже самое
     
  19. hunter

    hunter мандрівник

    тоді все просто - заборонити від початку гри до її завершення ставити карму в темі гри (противність - покарання).
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відключити в цілому розділі - не вихід, бо от наприклад в цій темі хочеться погодитись з кимось, тож ставиш карму.

    ---------- Додано в 13:22 ---------- Попередній допис був написаний в 13:20 ----------

    Ведучий має модераторські права в своїй грі? Якщо так, то може такі повідомлення самому редагувати - тобто виділяти червоним. Я теж то можу робити, якщо треба.
     
а де твій аватар? :)