"Мафия" Партия №3

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Masini, 12 вер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. hunter

    hunter мандрівник

    три мира, три нових - не вірю!
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Нє, така відмазка не канає.

    Так, ну все зрозуміло. Або Хантеру стала відома якась інформація, або він маф.
    Поки що схиляюсь до того, щоб вірити Хантеру. Але зранку буде видніше. Пішла спати.
     
  3. Honda

    Honda Well-Known Member

    Не вірити, то ваше діло! Я в таку гру бавлюсь вперше. А от ви гравець з досвідом! Якби я була мафом, ви б мене напевно зразу розкусили.
     
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Проясняється

    Персі, Хонда... Чекаєм поки третій себе проявить

    Якщо наступної ночі мене приб"ють, значить мої підозри правильні.
     
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    :))):))):))) Цікаво було б подивитись, як Мартіні сам себе приб'є. :)
     
  6. Honda

    Honda Well-Known Member

    Хантере, а поясніть мені і всім, чому ви вирішили, шо Овода вбила я? Просто цікаво послухати політ фантазії.

    І навіщо мирному прикидатись мафом?
     
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я відповім за Хантера. Це було запитання-провокація :) І Ви на неї повелися :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Honda

    Honda Well-Known Member

    Я теж так подумала! Або просто перевести увагу на когось іншого, і я попала під удар;(

    ---------- Додано в 00:42 ---------- Попередній допис був написаний в 00:38 ----------

    користуєтесь моєю недосвідченістю і наївністю
     
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Всьо, Хонда - маф. Хто ще? ;)

    А давайте кожен напише про свою роль пару слів? ;)
    Наприклад, чи задоволений нею чи ні.
    В мене от ніяка роль, на мою думку. Хоча то ж все відносно..
     
  10. nastinka

    nastinka відсутня

    мені взагалі подобається читати тут пльоти фантазій) цього разу цікавіше ніж минулого! гра сама по собі цікава.нє?)
     
  11. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    У мене сьогодні роль копати бульбу :) Не знаю чи встигну повернутись до кінця дня, тому лишаю голос вже. Маф - Хонда
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    О,ашотакоє?о_Оя тут мирно дурію,а мене підозрюють.Нє,я біла і пухнаста мирна:)
     
  13. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Хонда й справді дуже підозріла... Можливо, голосуватиму проти неї. А комісару радив би перевірити Персі. Не бачу нічого дивного в тому, що вона знову може виявитись мафом.
     
  14. Honda

    Honda Well-Known Member

    І я напишу про себе: Немає в мене ніякої ролі! А мене вже в мафи записують!! Що ж твориться, люди?

    Нірванко, а якщо ви написали, що в вас відносно ніяка роль, то значить точно не простий мирний!
     
  15. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я тільки за.
     
  16. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Будь Ви мирним - почали б відмовляти від цієї затії, щоб комісар не витратив хід даром. А так вдали байдужість.... Наводить на думки...

    ---------- Додано в 10:06 ---------- Попередній допис був написаний в 10:01 ----------

    Хм... Я оце подумав....
    Питання до ведучої:
    в правилах, ніби, читав щось про те, що при вбивстві мирного озвучуватиметься лише те, що він був мирним, а не його статус??? Це виходить, що Овод міг бути комісаром, лікарем чи дівчинкою, а ніхто про це не взнає до кінця гри???
     
  17. Masini

    Masini Well-Known Member

    Совершенно верно
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    :))) І що мали подумати всі мирні, коли б я почала відмовляти від цієї затії? :)))
    Окрім того, знати точно, хто є мирним теж не так вже й погано
     
  19. nastinka

    nastinka відсутня

    загалом так як мартіні проголосував першим, можливо він нас всіх хоче підбити проти інших, може й він маф?
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Мафам не вигідно поспішати, їм краще вичекати, як розгортається ситуація і тоді вже голосувати. Власне цим голосуванням Мартіні зменшив, принаймні поки що, мої проти нього підозри.
    Винна - Хонда
    Якщо Хонда виявиться мафом, зніму підозри з Нірванки, Мартіні та Хантера.

    Продовжую підозрювати Сашку. Оця фраза "Хонда й справді дуже підозріла... Можливо, голосуватиму проти неї" дуже мафіозна, повірте. :))) Це перестраховка, на випадок, якщо Хонду повішають і вона маф, у Сашки буде шось на зразок алібі. )) Втім, майже не сумніваюсь, що проголосує він проти Хонди у тому випадку, коли вона вже буде приречена. Я сама проти Мартіні так голосувала у минулій грі.)
    Наразі такі думки.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)