Мафия Партия №22 "Вампиры vs Оборотни vs Люди"

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Masini, 18 лют 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    [​IMG]
     
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    всім надобраніч... я знову без статусу.. не хочу флудити, настрій кепський... всьо.. побачимся в 1-й день... :cry:
     
  3. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я теж піду. Тяжкий день видався )
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ясно, що нічого не ясно. Тобто - кому треба, тому ясно.
    Виходить, що мені пофіг який є список з ролями, бо і так неясно хто з них є. Повірити рольовикам можна буде тільки після смерті. І то, якщо лишуть якісь підказки чи розкажуть про ходи. А так - толку ні з чого нема.
    Сиджу в танку. Запалила свічки. По традиції: хлопчики першої ночі - до мене :)))
     
    Останнє редагування модератором: 19 лют 2011
  5. Deriel Linch

    Deriel Linch Мирная душа

    Все доволі просто. В порівнянні з попереднью грою сильно підсилені мирні склади та склад оборотнів - треба зразу ж головного зубастика знаходити і вішати) А далі розберемось.
    Думав буде посерйозніше, без відкриття ролей, но що маємо те маємо )

    Овод, твоя роль тобі сподобалась?

    Саєр, доброї ночі, будем знайомі)) розкажи теж щось про свою роль)

    ---------- Додано в 01:02 ---------- Попередній допис був написаний в 00:57 ----------

    Я до Любімої мабуть сходжу... на каву і тортік)

    Хоча склянка крові звичайно в пріорітеті)
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Звідки така впевненість? Ми ж не знаємо які ролі є.
    В неї двоє дітей і чоловік з гирею :))) В мене теж чоловік, але він зайнятий зомбяками :shy:
    Ну якщо ніхто до мене, то піду займу чоловіка.. А то скучно самій в танку..
     
  7. Masini

    Masini Well-Known Member

    Модеры, уберите пост левого человека
     
  8. Deriel Linch

    Deriel Linch Мирная душа

    Якби ти не звернула увагу, то ми б з ним так і грали))

    ---------- Додано в 01:36 ---------- Попередній допис був написаний в 01:20 ----------

    В нас супер сильний маньяк, який через ночі 2-3 буде вже на коні, завдяки своїм діткам) Якщо нейральна сторона настільки сильна, то мирних просто зобов'язані теж підняти ролями. А мафія всеодно рулить, добавити лишній ранг і проблема балансу вирішена)

    Ріксі, я розумію, що це трохи крейзі по визначенню гра, но точний список ролей нам б аж ніяк не завадив.)

    ---------- Додано в 01:42 ---------- Попередній допис був написаний в 01:36 ----------


    Сам розібрався)

    13.

    маньяк

    3 мафії

    "
    Охотник на вампиров - Может узнать ночью про любого человека вампир он или нет.

    Дестроер - Может узнать ночью про любого человека оборотень он или нет. "

    7 мирних.

    Вот такий в нас веселий росклад )

    Видно, що Ріксі навіть пістолета місту не видала)) печалька.. і мафії всього 3.. значить я ставлю на маньяка. І я напевно повторюсь, но останнього тре шукати в першу чергу. Нестандартно, но по інакшому ніяк) Давайте думати, як ми його будемо палити і до кого будем посилати Дестроєра. В кого які ідеї?)
     
    Останнє редагування: 19 лют 2011
  9. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    100% :good:
    Бляха, що ж тепер він про мене подумає? :haha: :haha: :haha:

    Ти - вампір :ninja:

    [​IMG]
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Як я зрозуміла, серед тих 7 точно є дві лікувальні ролі, нє?

    які пропозиції? )

    ---------- Додано в 09:19 ---------- Попередній допис був написаний в 09:19 ----------

    :))) :)))
    ................

    ---------- Додано в 09:21 ---------- Попередній допис був написаний в 09:19 ----------

    подумає, що ти всім модераторам модератор ))))
     
  11. Masini

    Masini Well-Known Member

    Да, все прально :)

    ---------- Додано в 10:09 ---------- Попередній допис був написаний в 09:42 ----------

    Лапочка, ведущий всегда прав. Вы не видите партию изнутри, а я вижу. Ты не знаешь какие роли есть, а я знаю. И если я сделала именно так, значит именно так надо :)
     
  12. ovod

    ovod Well-Known Member

    ну що ж бачу розрахунок закінчено... лишилося перерахувати нечисть...
     
  13. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Отлично! Возьму на вооружение - если решу от тебя избавится, сразу начну шантажировать)))))
     
  14. ovod

    ovod Well-Known Member

    жаль пістоля не дали, а то би декого пристрелив...

    ---------- Додано в 10:28 ---------- Попередній допис був написаний в 10:21 ----------

    поснула нечисть....
     
  15. GGall

    GGall Well-Known Member

    Я пока не могу понять - отсутствие точного списка ролей мирных на руку им или всетаки мафии?
    Вообще такое положение мне кажется немного странным - ну вот представьте, что ведущий предлагает штук пять кланов (вамп/оборотни/мафия/закон/соловей-разбойник например), все с разными свойствами и возможностями - а затем говорит: "в игре два клана, какие - догадайтесь сами". Имхо потом могут возникнуть недоразумения и претензии на пустом месте. Кому это надо?
     
  16. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    ну, мафії можна відкриватись ким захочеш )) правда чи ні - покаже тільки вскриття )
    напевне, всім, хто записався на гру )

    ---------- Додано в 10:35 ---------- Попередній допис був написаний в 10:34 ----------

    Овод, нашо тобі пістоль.
    Клики сховай, палишся :haha:
     
  17. Masini

    Masini Well-Known Member

    Может закончите пинать ведущего и высказывать свое веское фи по поводу правил и начнете думать и играть? Когда я предложила обсудить правила, все молчали в тряпочку. Так что теперь давайте не будем :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Вони і грають...
     
  19. ovod

    ovod Well-Known Member

    а де таке написано?
    ми не знаємо тільки кількість вампірів і перевертнів і статуси мирних, а групи кланів конкретні...
    хоча припускаю, що вампірів 3 і малоймовірно що їх 4(але тоді мирних ролей більше), а перевертень один(в правилах так і пише)...
    відповідно до цього і список мирних ролей....можна прикинути...

    ---------- Додано в 10:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:39 ----------

    але смішно.....

    ---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:41 ----------

    пістоль мені треба для однієї важливої справи...
     
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Овод, про що ти говориш?
    - вампіри
    - оборотень

    не подобаєтесь ви мені шось всі

    А шо, хіба ні? :))) я сміялась ))
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)