Мафія: гра №9

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем nirvanka, 11 жов 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ну то може Ти відкрий, адже хотів бути ведучим ;)

    Я так подумала, що перемогою треба вважати повне винищення команди противника. Бо все таки могло б бути так, що б мирні б і виграли, якби гра не закінчилась тоді, коли вони залишились в меншості.
     
  2. hisp

    hisp Well-Known Member

    Не правда.
    Если бы Настинка была на месте - то сомнений в подвесе не возникло б.

    И да, ты рано закончила - призрачные шансы еще были)

    :)))
     
  3. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Ну давай, хай повільно набираються учасники гри!

    ---------- Додано в 01:07 ---------- Попередній допис був написаний в 01:05 ----------

    А ось якщо Тверезий би зіграв активніше... але може і правда одного мирного не вистачало...
     
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Блін!!!!!!!!! Ну просто піпеццццц!!!!!!! Мирні, ви тупите, як я не знаю хто!!!! Зробіть мене мафом, бо я більше не витримаю такого ідіотизму!!!!!!!!!!! минулої гри з самого початку я вам кричав вішати Тверезого, а вони повішали мирного Овода!!!!!! Тепер навів вбивчі аргументи проти Персі, вони знов пуляють в мирного!! Ну капець просто ж!!!! ну я ж написав, що її Бог зна скільки в Скайпі не буллоооо і тут на тобі - роздали ролі і моментом з'явилась! Що вам ще треба? ТУпите - тупіть і далі!!!
    Мафам Rispect!!! Я б і сам таких мирних перевішав. Ех, шкода Ріксії з нами не було...

    П.С. - Наступним підозрюваним у мене був Еребус. (то вже не через Скайп, а через дописи)
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Еребус тепер через Тебе в скайпі постійно ховається :)))
    До речі, на майбутнє, в мене постійно скайп включений, коли включений комп. А це майже цілими днями, бо живу і працюю вдома. І постійно майже помаранчева іконка типу "десь тут", бо все таки вдома і кухня і інші обов'язки. А постійно змінювати є-нема-є-нема не хочеться. Зелений ставлю при розмові з шефом (не питайте чого, сама не знаю). Тому прошу не витрачати часу на слідкування моєї особи онлайн :tongue:
     
  6. nastinka

    nastinka відсутня

    вибачте, що я так довго тупила
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Сашка, ти неправий. Я досить часто буваю в скайпі. А от ти - ні :))) Може просто в часі не збігались. :) Єдине - що того разу я там сиділа довше, ніж зазвичай. Бо так, прихожу, розмовляю з ким треба і виключаю. :)
    Аською більше користуюсь, вона в мене майже завжди включена, коли я в онлайні.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)