Мафія: гра №9

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем nirvanka, 11 жов 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Загальні правила:

    У грі: мирні (з додатковими ролями та без) і мафи. Мирні вбивають мафів, мафи вбивають мирних.

    Хід гри:

    Сьогодні (понеділок) з 15:00 до 20:00 наступного дня за київським часом буде нульовий день, до цього часу всі рольовики мають вислати мені свої НД (нічні дії). Хто не вишле - голос буде втрачений. В нульовий день потрібно тільки флудити в темі, голосування в нульовий день не відбувається.

    У вівторок з 20:00 розпочнеться перший день, в який вже будемо голосувати.
    Ніч триває 1 годину після закінчення ігрового дня! У всіх рольовиків є можливість надіслати своє НД на протязі ігрового дня. Є можливість міняти своє НД скільки завгодно разів.
    Можна надсилати НД через скайп. В будь-якому випадку голос зарахується тільки тоді, якщо він прийде до завершення ночі, а я відпишу "голос прийнято"!

    Увага: гравці можуть закінчувати день швидше за своїм бажанням, виділяючи це синім кольором! День закінчиться швидше тільки тоді, коли абсолютно всі гравці будуть цього хотіти. При цьому ніч триватиме все одно до 21:00.

    Ролі:
    Комісар - один раз за ніч може перевірити будь-якого гравця і дізнатись його статус: "мирний", "мафія", а також стріляти в когось з гравців. Може ходити до одного і того ж гравця двічі підряд.
    Лікар - один раз за ніч може лікувати будь-якого гравця. Може лікувати себе. Двічі підряд одного і того самого гравця лікувати не може.
    Дівчинка - кожної ночі обирає будь-якого гравця, з яким проводить час. Може ходити двічі до одного і того ж гравця.
    Броньований - при нічному потрілі в нього виживає. При повторному - помирає.
    4 мафи, які чергують (відсилають НД по черзі). Якщо вдень буде повішаний чергуючий маф, то нічний хід переходить до наступного.
    3 простих мирних.

    Голосуємо виділенням ніку жертви червоним, або пишучи його ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ. Голос можна змінювати скільки завгодно разів.

    Додадткові ньюанси:

    - Статус гравців із додатковими ролями після смерті розкривається!
    - Мертвим заборонено писати в темі гри, тільки попрощатись. В прощанні не можна давати підказки. Такі повідомлення будуть видалені на розсуд ведучої, а гравець отримує покарання - дискваліфікація на 3 наступні гри!
    - Спілкуватись мирним за межами цієї теми Заборонено!
    - Мафам можна спілкуватись між собою навіть після смерті!
    - Якщо гравець зробив прінт-скрін зі своєю роллю (надісланим ПП від ведучого) – бан на розділ “Мафія”!
    - Редаговані пости з голосом проти когось зараховуватися не будуть! Щоб поміняти голос чи проголосувати вперше – потрібно написати нове повідомлення!
    - Є автокіл за пропущення двох голосувань!
    - Непроголосувавший має -1 проти себе!
    - Якщо не встигли надіслати НД, або не хочете – ваші забаганки, покарань за таке немає, але краще написати «пропускаю хід» щоб швидше завершилась ніч.
    - Ведуча завжди права! Якщо гравець вважає, що дії ведучої помилкові, він має її повідомити про це в приват!
    - В процесі гри правила можуть бути доповнені. Інформація про доповнення правил буде додаватись в це перше повідомлення і в поточні повідомлення гри!
    - Форумчанам, які не грають в поточну гру, заборонено писати в цій темі навіть крапочки!!
    - Якщо під час денного голосування два чи більше гравців наберуть однакову кількість голосів, то буде повішений той, хто першим набрав свої голоси!


    ----- ця частина буде оновлюватись в процесі гри -----

    Список гравців:

    1. viсtorys
    2. ovod - простий мирний, вбитий в другу ніч
    3. nastinka
    4. hisp
    5. Riksia - проста мирна, вбита в першу ніч
    6. MARTINI
    7. -Erebus-
    8. Kost
    9. tverezyj - дівчинка, повішана в перший день
    10. Персі
    11. Sashka-ua


    Триває другий день до четверга 20:00.
     
    Останнє редагування: 13 жов 2010
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я пропоную без теми гри обійтися бо то повний дурдом :)

    ---------- Додано в 10:35 ---------- Попередній допис був написаний в 10:33 ----------

    Список гравців забула подати
     
  3. victorys

    victorys позитивчик :)

    ще список учасників добав :)
    ....поки писала, дон Мартіні мене випередив ;)
     
  4. nastinka

    nastinka відсутня

    а я тутоньки) пишу в сліпу вам)))
    а у мене майже 4 година вже)
     
  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Доброї ночі, пані! ;) Чи доброго ранку...
    А якщо теми гри немає, то про що першого дня флудити? :)
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Список гравців додано ;)

    Подумала і вирішила, що цього разу теми гри не буде. Можна флудити про погоду :)
     
  7. victorys

    victorys позитивчик :)

    фальсифікаціям ні! махінаціям ні! :diablo:
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Прошу вибачення :shy:
    (а в темі зголошень того не зауважила? :tongue:)
     
  9. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Якщо про погоду - то вже і тема: на щорічному з'їзді синоптиків всього Світу виявилось 4 поганих синоптика: які постіно спеціально давали невірні прогнози! Ось інші нормальні синоптики і вирішили їх знайти і покарати! Серед них є один екстрасенс, якій постійно вгадує з погодою (комісар), ще один травник, може вгадати погоду з природи (лікарь)! І ще дівчинка!..
    Ось щось таке! :)))
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Ролі роздано!
    починається нульовий день, який триватиме до завтра до 20:00. До того часу можете флудити про погоду, а рольовики мають відіслати свої НД.

    Успіхів і веселої гри! :)
     
  11. nastinka

    nastinka відсутня

    тададада)
    прийшов друг дракули.))
    у мене сьогодні драконячий настрій!
    ну самі знаєте які то люди з ангіною.)
    прошу жалувати і милувати))
     
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    В мене сонечко за вікном, а саме найкраще те, що мій робочий день закінчиться вже через 27 хвилин :preved:
    ну і придумав :)))
     
  13. nastinka

    nastinka відсутня

    ото везе тобі)
     
  14. ovod

    ovod Well-Known Member

    ось вже і один маф нарисувався...
     
  15. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Це ти про кого? Про себе? :)))
     
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ггг :) здаватись прийшов?
     
  17. ovod

    ovod Well-Known Member

    не думає мафія,

    а серед чотирьох завжди є один маф...
     
  18. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    А як дивишся на те, щоб мафів шукати з першого дня??? Чи тобі вигідніше всі дні флудити, а?? Все хочеш відтягнути якомога на довший період розкручування мафіозного клубка? Щось тут не чисто...

    ---------- Додано в 16:05 ---------- Попередній допис був написаний в 16:02 ----------

    І знов спалився. Овод ні до кого конкретно не звертався ж, а ти відразу сприйняв це в свою адресу. Чого б це?????

    Попереджаю мафів (та і мирних також): всі хто вестиме себе пасивно будуть повішані!!! Якщо ви мирні, то нафіг ви такі треба, а якщо мафи, то не вдасться заховатись в тіні. Виходьте і спілкуйтесь. Рано чи пізно зробите помилку.
     
  19. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    А як першого дня їх шукати? Інформації же ніякої нема!
    Та і писав все це я коли ще ролей не було взагалі, отже і шукати було немає кого!

    А ось твій наїзд виглядає для мене підозрілим! Чесно!

    ---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:09 ----------

    Логічно! ;)
     
  20. ovod

    ovod Well-Known Member

    +1
    буду голосувати проти тих хто не пише, навіть якщо не підозрюю,
    а взагалі як підозрювати якщо хтось нічого не пише...

    ---------- Додано в 16:13 ---------- Попередній допис був написаний в 16:11 ----------

    дивлюся мартіні не хоче, щоб його повішали...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)