Мафія,гра №16: "День Св.Миколая"

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Kost, 12 гру 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=53007 - тут можете прочитати правила.

    Хід гри :
    Нульовий день триває відзараз до 20:30 понеділка.
    У понеділок,о 21:00 розпочнеться перший день
    В перший день всі починають голосувати.Голосувати можна виділяючи нік Червоним,або пишучи його ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ.Голос можно міняти безліч разів.
    Ніч триває 30 хвилин після закінчення дня(до 21:00).Рольовики можуть надсилати НД на протязі дня.Міняти НД можно безліч разів.НД надсилайте в ПП,або якшо не має можливості,то в скайп чи контакт.
    Увага!:гравці можуть закінчувати день швидше за своїм бажанням, виділяючи це синім кольором. За бажанням гравців (всіх) швидше може бути закінчений і нульовий день.

    Ролі:
    Маф-бос - стріляє вночі
    Маф-1 - перший заступник боса. До нього переходить черга стріляти, якщо гине бос.
    Маф-2 - другий заступник боса. До нього переходить черга стріляти, якщо гине бос і перший заступник.
    Маф-3 - третій заступник боса. До нього переходить черга стріляти, якщо гине бос і другий заступник.
    Комісар - один раз за ніч може перевірити будь-якого гравця і дізнатись його статус: "мирний", "мафія"(ролі не розкриваються). Комісар стріляючий.
    Лікар - один раз за ніч може лікувати будь-якого гравця. Може лікувати себе. Двічі підряд одного і того самого гравця лікувати не може.
    Дівчинка - один раз за ніч може «сходити» до будь-якого гравця тим самим заблокувавши всі його нічні дії. Дві ночі підряд до одного й того ж ходити не може.

    5 мирних.

    Також:
    - Статус гравців із додатковими ролями після смерті розкривається
    - Якщо під час денного голосування два чи більше гравців наберуть однакову кількість голосів, то буде повішений той, хто першим набрав свої голоси
    - Гравці, які мають імунітет, захищені від будь-якого роду вбивства у першу ніч, але не захищені від перевірки, блокування і тому подібного
    -Якщо шось не вказано і того не має в правилах(дивись перше речення),питайте:)
    -Нагадую,мертвим писати та ставити карму в темі - заборонено!Тільки попрощатися!!!

    Сюжет гри
    Наближалося свято Святого Миколая.Купка добровольців чимчикувала до замку Миколая в лісі,вони хотіли допомогти Миколаю з рознесенням подарункамів до потребуючих того дітей.
    Кожен ніс свій пакунок,щоб додати його до подарунків.Хто мандарини,хто одяг,хто іграшки,а ось 4-ро чоловік(мафи) несли серед подарунків заховану рушницю...
    Нарешті вони дійшли.Але в замку нікого не було.На засипаній пилом підлозі лежав шматок паперу.Там було написано:
    "На жаль,я сильно запізнююсь,і зможу приїхати тільки в переддень свята. Святий Миколай."

    Ніби нічого не страшного.Але ж добровольці не знали,що в одного з них була рушниця...
    І ніхто не знав,що добровольцю-поліціянту можливо доведеться використовувати свою табельну зброю...
    [​IMG]


    У грі:

    1. hunter - простий мирний,вбитий в другу ніч
    2. ovod - простий мирний,вбитий в першу ніч
    3. MARTINI - простий мирний,вбитий в перший день
    4. nastinka - мирна
    5. redfox - дівчинка
    6. nirvanka - бос мафії,вбитий у третю ніч
    7. victorys - маф-1,вбитий у третій день
    8. Sashka-ua - маф-2,вбитий у другий день
    9. Іспанка - комісар
    10. Персі - мирна
    11. Великолепный - маф-3,вбитий у другу ніч
    12. LuBimaya - лікар

    Гра закінчена..
     
    Останнє редагування: 16 гру 2010
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А ролі коли будуть?
     
  3. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Персі, тобі вже постріляти кортить?
     
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Так, дуже хочу пограти комом. :) А взагалі - аби не простою мирною, а то набридло, шось я останнім часом постійно проста смертна. :) Хочу бути з прибамбахами )))))))))
     
  5. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    ;)................
     
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    маф не читатель, маф стрелятель.

    ---------- Додано в 16:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:56 ----------




    а во я можу редагувати...
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Мене не приб'ють вночі!! :radist: Дякую, Косте :preved:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. hunter

    hunter мандрівник

    пум-пурум :cools:

    ---------- Додано в 19:43 ---------- Попередній допис був написаний в 18:27 ----------

    не в цій грі :tongue:
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    вскриваюся - я простий мирний.
    Нірванко, ти маф?

    ---------- Додано в 19:51 ---------- Попередній допис був написаний в 19:51 ----------

    Хантер, якщо ти ком, то ти олень тюлень.
     
  10. hunter

    hunter мандрівник

    одякую ;)
     
  11. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Розіслав Вам в ПП ролі:)
    Вдалої гри!:good:



    Нірванко,дякую!
     
    Останнє редагування: 12 гру 2010
  12. hunter

    hunter мандрівник

    о, тепер і можна дивитися))))

    ---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:58 ----------

    уху :preved: роль хороша)))
    Персі все ж таки не ком)))
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    :haha: Косте, а я що казала!!! :haha: Хехе, яка я передбачлива :girl_spruce_up: Так і знала, що гравці подумають, що ведучий наді мною зжалиться і дасть роль мафа, тому наперед попросила його цього не робити. Так що обломайтесь :tongue:
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну нафік, я знов проста мирна, скільки можна знущатись???
    Всьо, буду приходити тільки голосувати, дістало
     
  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нірванка, Хантер, Персі... Хто четвертий маф?
     
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Так Ти же ж! :))) Чи Тобі ще не прийшло ПП від Коста? ;)

    ---------- Додано в 21:41 ---------- Попередній допис був написаний в 21:33 ----------

    Хочеш прикинутись рольовиком, щоб мирні боялись прибрати? А не боїшся, що мафи приберуть? Хоча думаю, що вони Тебе і так приберуть, бо Ти - сильний гравець. Або Мартіні, бо він теж добре грає, коли мирний. Або Персі (якщо серед мафів Хантер :))) ). Не будуть спочатку рухати Рибку, бо новенька і мало грала, Настіньку, бо давно не грала, Сашку і мене - імунітети. Ще лишається Овод, Редфокс, Іспанка, Великолепный, LuBimaya. Особисто я цих гравців ніколи не розуміла до кінця, тобто - вони класно шифруються. Тому таких мафам не вигідно прибирати.
    Хоча все таки думаю, що найвірогідніше приберуть Хантера, щоб не випендрювався :))) Якщо Персі - маф, то вірогідність ще більша :) Якщо Хантер маф, то йдемо далі по списку.
     
  17. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Та то просто капєц якийсь!!! Блін!!! Кост, ти мені мстишся, вампірисько мале??? Я вже 5 гру підряд граю простою мирною!!!! Всьо, ухожу в монастирь.... мужской!!!!!
     
  18. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ой як всі швиденько кинулись переконувати інших в своїй мирності!!! :)))
    Все-одно рано чи пізно з-під овечої шкурки виблисне вовчий зуб. І тільки й треба між вами ходить з петелькою і дивитись на кого накинуть.

    Кост, продовж імунітет ще на пару ночей - то я ще повипендрююсь. :)
     
  19. hunter

    hunter мандрівник

    тобі потрібно ще двох знайти! я на жаль не маф, а цих двох ти влучно вгадав, вітаю! вже є два мафа і два мира)))) :drinks:
    не в першу ніч!!! навіть можеш і не вбивати! (хоча 4-ий ранг не рішає))))
    оце все - в мінус твою сторону!!!! сподіваюся що ком тебе пристрелить в першу ніч)))
    ще одна :crazy:
    а і Сашка теж мир)))
    _____________________________-
    вже на рахунку три мира і три мафа, як все круто))) :cools:
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Може і мінус.. :sad: Минулого разу мене мафи і пристрелили після такого допису :)))
    Або в мене параноя, або я відчуваю тут приховане підтакування.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)