Мафія, гра № 15: "Реанімація"

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Sashka-ua, 29 лис 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну тоді у вас би точно шансів не було. )))
    Не знаю, як Віка з Оводом (на рахунок того, чи могли б вони все - таки повішати Редфокс, якби Мартіні не загрався), а я би точно тебе вішала. :))) Коли вбили Великолепного, а Віка виявилась мирною, тоді вже я не сумнівалась, що ти - мафія )))
    Я читала 12 партію з Редфокс, вона грала точно так само (теж була мирною), та й загалом її поведінка в партії була мирніша, ніж твоя )
     
  2. victorys

    victorys позитивчик :)

    ну стрілив би ти в Овода, Овод вже на той момент сказав Персі, що я мирна, тож мене би вона не вішала. Редфокс для мене була непонятна, але більш мирна ніж ти, так що ми з Персі так чи інакше повішали б тебе :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    То ви зараз так кажете, а так не відомо взагалі: може я би вас і переконав!
    А навіть якщо би й не переконав, то зерно сумніву точно би посіяв! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Зерно сумніву і Мартіні посіяв. Якби в нього було трохи більше вільного часу і якби не тупанув з цими аккаунтами, то ще невідомо що було б.
    А взагалі я не розумію чого ви Ріксію вдруге не витягли? Ну спалилися б двоє мафами зате перемога була б майже в кармані.
    А інший шанс був, коли редфокс не голосувала. До того, як Персі зняла голос з Овода. Якби тоді двоє мафів проголосували проти Редфокс, то знову ж таки перемога за ними була б. Неорганізовано якось зіграли. Наче й команда сильна випала....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Хотіли заплутати мирних спочатку, й свій план не міняли!
    Я на жаль не міг грати, бо нета ніякого не було: не знав що робити! Правда шкода...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)