Мафія, гра № 15: "Реанімація"

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Sashka-ua, 29 лис 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Персі

    Персі La mafia è immortale!

     
  2. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    На суде, буду давать показание, по делу Георгия Гонгадзе. Придешь за меня по болеть? ))))
     
  3. victorys

    victorys позитивчик :)

    таким чином, що просиш мене доказати що Мартіні не маф. А я не знаю маф він чи не маф. Я розважаю різні варіанти, бо не знаю хто є хто. А от ви з Вєліколєпним зациклились на моїй мафіозності.
    От скажи, Персі, якщо ти мирна звичайно, ти хоч на хвилинку припускала, що я не маф? Ти хоч думала хто може бути мафом, якщо я ним не є?

    ---------- Додано в 11:45 ---------- Попередній допис був написаний в 11:43 ----------

    при чому тут будемо не будемо, і так сторінок багато в грі, а ви ще тут офтопите не по темі, я розумію, що вам всерівно, але мирним потім то всьо читати прийдеться.

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

    не прийду, бо до понеділка ти мене в жертву принесеш, забув? ;)
     
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я пропоную тобі зробити елементарне. Склалась певна ситуація, зараз вішають Мартіні. Судячи з твоєї поведінки, тебе ситуація не влаштовує, однак альтернатив ти не пропонуєш. І що накажеш з тобою робити? :)))
    ??? І яка користь з такої позиції? Може нікого не будем вішати, бо ти не знаєш, хто є хто? ))
    Якщо ти не маф, то у мене тільки двоє мафів лишаються, а треба троє ))
    Обіцяю, завтра подумаю. )) Сьогодні - Мартіні. ) Вирішуєм проблеми по мірі їх надходження ))
     
  5. redfox

    redfox Well-Known Member

    а кто это ?
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    ну, яби мене в чомусь звинувачували, я би спробував виправдовуватись, а так мене просто вішають бо персі вам сказала ФАС!
     
  7. victorys

    victorys позитивчик :)

    ага ну всьо ясно, раз треба троє, то без мене не обійдеться, понятно.
    А давайте мене сьогодні повішаєм? Чесно. Щоб не мучалась.
    Певне зроблю собі перерву на місяць від мафії.
     
  8. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Борец за правду, замученный насмерть в застенках гестапо Кучмастана ((((
     
  9. redfox

    redfox Well-Known Member

    ммм, интрересно! а за что и какое ты к этому имеешь отношение?
    независимый журналист?
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ну готуйся виправдовуватись, я тут перечитаю, компромат збираю. )) Дочитаю і викладу. )
     
  11. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Нет. сначала был с ними в одной упряжке, но потом совесть замучила. Половину сдал, попал под программу защиты свидетелей, сделали пластическую операцию, новые документы, отпечатки пальцев и отправили в солнечную Италию. Однакож там ностальгия гложет, да и скучно, вот решил вернуться и сдать вторую половину, которую обещал не сдавать. Мне Путин за это, обещал одну нефтяную вышку подарить)))))
     
  12. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Мда... якщо я напишу, що в шоці - я нічого не напишу!
    Щиро вибачаюсь, вчора несподівано виникли термінові справи, тому не зміг нормально день дограти, але взагалі воно і на краще, бо грав, як Олень - і правда! :sad:
    Але щиро думав, що Ріксі не може бути мафією, блін, треба взяти перерву в грі, а то вже другу гру поспіль туплю!

    З двомя мафами, думаю, всім все зрозуміло: Мартіні і Кост! Хто третий я не знаю зовсім тепер і навіть не хочу нічого пропонувати, бо вже сильно в собі сумніваюсь, :sad: хай кого вирішить супільство, то проти того і я проголосую!

    Винен Мартіні!
     
  13. redfox

    redfox Well-Known Member

    :)
    ммм, только одну, так ты частями сдавай, глядишь на нефтепровод личный накопишь!?
    а перемену пола не предлагали?
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    :haha::haha:
    Редфокс мне нравится определенно )
     
  15. redfox

    redfox Well-Known Member

    вово! стыдитесь!)))
    а на меня вчера бочку гнали!
     
  16. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    В нашей глухомане, о таком слыхом не слыхивали. из последний достижений мировой науки и техники: сомалийские пираты, интернет, птичий грипп и лада калина.
     
  17. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Я перепрошую, якщо насправді помилявся! Це ж мафія: тут всі один одного обманюють і підозрюють!
    Так хто третий маф? Я прочитав побіжно тему - виходить Віка! Чи я знову туплю?

    Персі, я до речі більш на мороз без шапки не ходив! Твою пораду послухався!:)

    ---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    Великолепный:
     
  18. Персі

    Персі La mafia è immortale!


    Дехто вважає, що ти :))) Особисто я поки думаю, що так, Віка
     
  19. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

     
  20. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Це їх право, бо я і правда зіграв дуже тупо!
    Тут зіграло зі мною злій жарт моє ставлення до Ріксі, хоч, якщо подумати, і правда можна було би і здогадатись, що вона мафка, Овод же здогадався! Хєх...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)