Мафія, гра № 15: "Реанімація"

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Sashka-ua, 29 лис 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я не бажаю :) І це звернення не тільки до ведучого !
     
  2. redfox

    redfox Well-Known Member

    всем доброе утро!
    рву волосы на голове, что вчера поддалась на уговоры рикси - она смогла меня убедить((((
    признаюсь ЛОШАРОЙ!!!
    итак, осталось 3 мафии
    MARTINI - маф
    4. Великолепный - мирн
    5. ovod мирн
    6. redfox - мирн
    7. victorys - маф
    8. Kost - маф
    10. -Erebus- МИРН??? хотя сомнения еще есть
    11. Персі - мирн

    ---------- Додано в 08:46 ---------- Попередній допис був написаний в 08:45 ----------

    голосую за МАРТИНИ
     
  3. ovod

    ovod Well-Known Member

    мартіні, оце все що ти можеш сказати у своє виправдання?
     
  4. victorys

    victorys позитивчик :)

    От скажи мені шановний Вєліколєпний, де я тобі дала підстави вважати мебе мафом?
    Через те, що вважала Іспанку мафом через те її дивне передвчасне вскриття??
    Ну олень я, олень, шо не видно? Мене ще дуже здивувало, що ніхто мене не підтримав. "Мафам не охота вішати свого" - подумалось..
    А тепер питання до Редфокс:
    а що то в тебе так різко світопогляд змінився? Чим же я тепер для тебе маф?

    ---------- Додано в 07:35 ---------- Попередній допис був написаний в 07:26 ----------

    Я прошу всіх залишившихся живих і тверезомислящих мирних не вестись на провокації мафів, ну подумайте самі, хіба я будучи мафом кричала б так голосно і впевненно що Іспанка може бути мафом знаючи, що вона мирна і знаючи що опинюсь під найбільшою підозрою якщо її повішають? Я б писала що думаю, що вона маф, але ще трохи сумніваюсь і підозрюю теж того, тамтого і ще тамтого, щоб заплутати сліди. Ну мафи ж не зациклюються на одному мирному і не не кричать про це пару сторінок підряд! По друге вчора я ж дуже просила Іспанку не йти до мене, щоб не втрачати хід, шкода, що вона мені не повірила.
    Мирні ну включіть троха розум...
     
  5. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Не могу раскрывать всех своих блистательных методов, НО ! иногда, бывает выгодно слить мирного и таким образом вычислить мафиозников. Вот скажи, что для тебя важнее, самой дожить до конца игры, или пожертвовав собой, подарить мирным победу?
     
  6. victorys

    victorys позитивчик :)

    Я не розумію про що ти говориш, нас зараз залишилось 5 мирних і 3 мафа. Якщо ви повішаєте мене залишиться 4:3, після ночі буде вже 3:3.
    Я можу собою пожертвувати. От тільки поясни будьласка мені немудрій яким чином підвіс мирного принесе перемогу мирним, а?

    ---------- Додано в 07:48 ---------- Попередній допис був написаний в 07:46 ----------

    може це і вигідно на початку гри, але коли мирних залишилось вже і так мало, то я не розумію навіщо ти хочеш мене зливати...

    ---------- Додано в 07:55 ---------- Попередній допис був написаний в 07:48 ----------

    Персі роскажи мені, бо в мою голову вже якісь сумніви закрадаються, що треба буде ще більші роги домальовувати, якщо Мартіні мир..
     
  7. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    я сейчас этого не могу сказать, т.к. мафы тоже прочитают и тогда ничего не получится. Давай ты сначала пожертвуешь собой, а потом, в конце игры, я все расскажу :)
     
  8. victorys

    victorys позитивчик :)

    :haha: що ти розкажеш під кінець гри? Розкажеш як ти одним льогкім двіженіем руки вговорив повішатись простого мирного? Мені собі вже аватарку лося шукати чи пізніше?
     
  9. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Нет, не нужно. Просто доверься мне, и я тебе потом презентую хорошую, правильную, красивую аватарку))))
     
  10. victorys

    victorys позитивчик :)

    Щось ти мутиш Вєліколєпний.. то я для тебе маф
    то ти просиш мене як мирну пожертвувати собою задля перемоги мирних.
    Карочь, не пудри мені мозги.
    Я чекаю на Персі, щоб розповіла де проколовся Марніні і чи вона досі вважає Вєліколєпного мирним.
     
  11. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Ты - маф, и я хочу , что бы ты пожертвовала собой, ради мирных. Неужели это так много? ))))
     
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    Вєліколєпній, не сміши мої труси.
     
  13. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Т.е. ты отказываешься жертвовать собой ради мирных, но не отрицаешь того, что маф.
    Ну и на том спасибо))))
     
  14. redfox

    redfox Well-Known Member

    просто это моя никому непонятная логика и метод исключения
     
  15. victorys

    victorys позитивчик :)

    от звідки ти це взяв?
    Ти ж знаєш, що чим більше хтось кричить, що він не маф, тим меньше йому вірять. Маю враження, що ти вибрав метод провокації, щоб я на тебе обізлилась і за тебе переголосувала. Тільки от навіщо тобі це?
    Вєліколєпний, я не бачу, щоб ти пробував шукати мафів, ти пів ранку гвалтуєш мені мозги що саме я маф. Добре, нехай по твоєму я маф, напиши хто ще зі мною, цікаво почути твою думку.
    а ти спробуй пояснити, може я пойму.
     
  16. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Давай лучше сама сознавайся. Чистосердечное признание смягчает наказание и облегчает душу :)
    Пройденный этап. Уже нашел :)
     
  17. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Я не бажаю, я забобонна.
    Ну і взагалі хотілось би вижити :)))
    Віка, Віка :)))
    Ага, ти мир, Мартіні мир, ну давай свою трійку мафіозників

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:29 ----------

    Так, де Еребус! :)))
    Еребус, що за справи, виходь давай
     
  18. redfox

    redfox Well-Known Member

    и я не очень хочу!!!

    ---------- Додано в 11:49 ---------- Попередній допис був написаний в 11:46 ----------

    мне показалось очень подозрительным то, что вчера Вика так просила Испаночку не ходить именно к ней!
     
  19. victorys

    victorys позитивчик :)

    я не кажу, що він мир, я написала якщо він мир. Мій голос досі на ньому.
    і що тут підозрілого?? Я не хотіла щоб Іспанка втрачала хід, бо я проста мирна, тому просила її так як нікого ніколи у всіх цих партіях які зіграла до того часу.
    Бляха, забембали ви мене. Давайте вішайте, бо бачу ніхто навіть не хоче припустити, що я мирна і подумати про якийсь інший варіант.
    Бажання читати вашу чихню пропало.

    ---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:08 ----------

    От тепер я розумію Овода, коли він пропонував ввести в гру можливість проголосувати за себе. Я б зараз з радістю скористалась цією опцією.
     
  20. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Мы сейчас Мартини заняты, поэтому пока тебе бояться нечего :)
    Не злись. А то точь в точь как Рикси, а она как известно - мафка :)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)