Мафія, гра № 15: "Реанімація"

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Sashka-ua, 29 лис 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. ovod

    ovod Well-Known Member

    віка, ти проти кого голосуавти будеш?
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Та ясно, втрата боса, співчуваю :haha:
     
  3. ovod

    ovod Well-Known Member

    звісно..:give_rose:

    лікар не вгадав,

    а мафи молодці...хвалю...
    а як вибирали?
     
  4. Masini

    Masini Well-Known Member

    Спасибо всем, кто меня вешал, жаль, что вы не сделали этого вчера. Ненавижу играть мафом, прям до тошноты и конвульсий. Но никогда не хочется подводить клан, поэтому невнятно пыталась брыкаться. В общем спасибо, что избавили от мучений.

    Нирванка и Любимая, убивая вас, я всего лишь выполняла обещание, данное мною. После одной из игр я пообещала, что как только мне дадут пушку - пуля сразу полетит в Нирванку, после прошлой игры - очень обиделась на Любимую. А свои обещания я выполняю. Простите, я вас все равно люблю :give_rose:

    Извините, если кого обидела, вот такая я скверная. Всем приятной игры, болею за обе стороны :kiss:
     
  5. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    шо значить, не вгадав? йому не треба було гадати, а треба було очевидне зробити
    Які були підстави вважати, що Іспанка бреше?
     
  6. ovod

    ovod Well-Known Member

    сашка, то іспанка на фотці? нічо так...;)
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Овод, чо ти не голосуєш? Давай Мартіні швиденько приб'ємо
     
  8. ovod

    ovod Well-Known Member

    а мафи навряд би стріляли в іспанку... а тут встрілили..
    :nyam2:
     
  9. victorys

    victorys позитивчик :)

    Персй не починай, бо і так тошно..
    Скоріш за все проти Мартіні. А ти кого пропонуєш?
    Ай, і так в нас шансів вже як кіт наплакав, так що зараз навіть думати не хочеться, спати йду.
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    лови свого мартіні....
     
  11. Masini

    Masini Well-Known Member

     
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    Мартіні.
    Добраніч.
     
  13. ovod

    ovod Well-Known Member

    віка, прикольна ава...
     
  14. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Всьо, Мартіні, ти труп.
    І це тобі за те, що я вірила, що ти мирний ))) Сама дурна, але помщусь тобі ))
     
  15. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    я тоже считаю, что Вика и Кост - мафы. кто последний - под вопросом. Но это пока и не важно. Продолжаем действовать последовательно. Кого сегодня чикнем, Вику или Коста?
    можно его напоследок оставить. а пока все к нему присмотримся!
     
  16. ovod

    ovod Well-Known Member

    всім папа.....
     
  17. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    ахахаха Рикси тоже злилась, но продолжала писать. Поэтому соберись, и продолжай. Мне нравится тебя читать ;)

    ---------- Додано в 22:44 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ----------

    но можно щас и Мартини чикнуть, а Вика пускай пишет, её оставим на десерт :) :diablo:
    Мартини
     
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Хм... Ну, давайте, послухаємо головного спеціаліста по зливу мирних, і повісимо мене.

    Ця історія з Персі у мене мабуть ніколи не скінчиться. Вже у який раз ті самі граблі, і народ вкотре так охоче наступає

    ---------- Додано в 23:25 ---------- Попередній допис був написаний в 23:24 ----------

    Буду послідовним. Еребус
     
  19. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Нечего на него смотреть, все равно кроме, "чо ты ко мне пристала своей мертвой хваткой и сливаешь бедненького мирненького меня", он не придумает. )) Знаем, проходили. )
    Шо ти нервуєшся, ну злила тебе один раз, коли ти мирним був, все ніяк не забудеш. ))) Більше не маєш чого використати, то згадуєш що було давно й неправда )

    ---------- Додано в 23:57 ---------- Попередній допис був написаний в 23:39 ----------

    Лан, на всяк випадок завтра перечитаю все спочатку.
    Пішла спати
     
  20. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Вона-вона... все тільки оригінали... То я тільки на Рибку не встиг зробити бо дуже вже швидко змінились ваші плани. Та й цю я нашвидкоруч робив, бо ж в мафів теж міняються плани буває.
    Доречі, шановні гравці. Якщо хтось не бажає бачити себе у вигляді трупа - напишіть, будь-ласка мені заздалегіть.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)