Мафія: гра №10 ювілейна!

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем -Erebus-, 18 жов 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. victorys

    victorys позитивчик :)

    Еребус, я про те, що не цікаво бути простим мирним без ролі ( до того часу була 2 рази комом, хоча і толку з мене було мало :sad: ) але загалом бути мирним мені сподобалось (бо мафією ще не доводилось грати)
     
  2. hisp

    hisp Well-Known Member

    Очень даже (ну, после роли маниака, разумеется)

    я ж вроде даже не писал в 0й ничего)

    вах. Спасибо :)
     
  3. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Даааааа.... гра була весела... Багато помилок (в тому числі й моя з повішанням Мартіні), але мирні мали шикарні шанси. Просто дивуюсь Ріксії, як вона шикарно зіграла з лікуванням, але от справді шкода, що про сиворотку забула...
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Найбільше мені смішно і стидно з того, що я подумала, що Сашка мирний і хотіла його врятувати і перевела стрілки на Коста, який теж виявився мирним :))) І ще й блін через мене мусив спалитись.. :sad: Зато ми тоді мафку повішали :)
     
  5. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Сашка - він вічний мирний! :)))
     
  6. hunter

    hunter мандрівник

    а там і один пост може все перевернути з ніг на голову...

    ---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 11:02 ----------

    ось, ми хотіли шоб нас лишилося двоє ще! і хотіли прашуню або настінку повішать!
     
  7. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    І не говори!! З десяти партій, здається, лиш раз мафом був (тоді ми мирів просто розбомбили) і, здається, двічі мирним рольовиком, а то весь час простий мир...
     
  8. hunter

    hunter мандрівник

    то доля...
     
  9. ovod

    ovod Well-Known Member

    він антиперсі :)
     
  10. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Я пам'ятаю, бо був з тобою у команді!:)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)