Мафія №41. Морський круїз

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 24 лип 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Яка нічия, ти правила читав взагалі?!
     
  2. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Це виглядає якось неспортівно...
    але ж кобіту можна і вибачити!

    ---------- Додано в 20:45 ---------- Попередній допис був написаний в 20:43 ----------

    Нічия лише штучна, тобто зробити ТАК щоб проти кожного було не більше одного голоса - тоді бос розкриє себе, якщо використає подвійний голос.
     
  3. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Це виглядає на магнітні бурі:)))або повний місяць:))) То ще й заразне - він Дзінтарс до Безніки передалося

    цікава така сімейка виходить.. Наразі з тої трійці не розумію поведінку Дзінтарс, Темп ніби почав аргументувати, Охвату починаю вірити.
     
  4. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    сподіваюсь, що процес "віриння" не дуже швидкий?
    Я думаю вірити йому ще рано і нема за шо...
     
  5. Twister

    Twister Well-Known Member

    Написала два гнівних поста, обидва стерла. Слов нема, самі вислови. Російською.

    Ну добре, припустимо я можу переголосувати - але я не хочу, аби висів Темплар. Еребусе, Алеко?
     
  6. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Вам всім все треба блін розжовувавти?

    ---------- Додано в 20:02 ---------- Попередній допис був написаний в 20:02 ----------

    Значить так, я буду голосувати Фоксі, ось так.
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Фоксі.............
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    До чого тут розжовування? Хіба цікаво буде грати, якщо кожен, як ти, напише пост з підозрюваними( без аргументації) і злиняє. Сенс такої гри? Імхо, має бути аргументація, дискусія. А грунтуватися на самій чуйці та інтуіції.. Це ж інтелектуальна гра, де логіка має працювати..
     
  9. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Алеко проголосував против мене, лише мотивуючи тим щоб зрівняти голоси з Дзінстарс!
    Але це не так, ібо він спасав Фоксі, Зю против неї проголосував вже...
    + я, получається зараз два против фоксі, дзінстарс я не трогав, ну сьогодні, а ось фоксі...
    Нічого по суті, тільки крик! Я - мирнааааа, мирнаааааа, мирнаааа
     
  10. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Особливо жіноча логіка :)))
     
  11. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Конечно не читал, я маф что ли что читать?
    Жаль, что правила здесь в пользу мафов. Но Безнику миром втижу... Иванке верю всегда, в Фокси мира чую как собака чует кость во дворе зарытую...
     
  12. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    На святе не замахуйся:)))
     
  13. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ти чо? Там три голоси на Безніку, Фоксі 1 голос Зю, навіть разом з тобою не загрожує ніщо.

    Якщо ти такий певний, що Алєко когось спасає - чому не голосуєш Алєко?
     
  14. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Так, зараз нічия виходить : три голоси проти Темпа, три проти Безніки. Темп себе не пробує рятувати, проти Безніки не голосує. Значить, або він мир, якому нічого втрачати, або маф, якого мафи вирішили злити і не рятувати (хоч звучить фантастично). Або то якийсь хитрий план мафів, щоб врятувати Безніку від підвісу (наштовхує на цю думку допис Алеко). Мдааа..є над чим подумати..
     
  15. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    У нас три отказника: Зю, Дзинтарс и Безника. И Иезуит на игру забил походу. Я бы вот его повесила, паразита.
     
  16. Я пропоную зупинити гру і перероздати ролі. Краще нехай нас буде менше, але активних гравців, бо така гра, коли -4 неактива, то до дупи.
     
  17. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ну, рація в тому є.

    Хоча, з 3х відмов - дві під загрозою підвіса - дуже не хочеться створювати прецедент.
     
  18. Тут або або

    Або продовжуємо день до завтрєшнього вечора(хоча впевнений, що ніц не зміниться) або перероскидуємо ролі на тих хто грає.

    Ну як я можу вішати Дзінтарс чи Безніку, якщо раекції від них небуде.
     
  19. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Ніякої перероздачі не буде, граємо далі.

    ---------- Додано в 20:42 ---------- Попередній допис був написаний в 20:39 ----------

    Замість Безніки далі буде грати Масіні

    пізніше підійде
     
  20. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Дзинтарс...
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)