Мафія №41. Морський круїз

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 24 лип 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    ой як це мило :)які страсті
    Що то за брєд комісарський:facepalm:з них 2 мира....яких і то нема....чудесно:sad:
    так?то як?
    А Валодя хіба не бльондин?:)))
    Ха-ха!:crazy:
    Хм.....куди ти там йшов до Іспанки....цікаво....
    лиш гукнув,а вона тут як тут....ай карамба
    з тобою на мафські теми?;)
    вже пройшов час?висновки...?
    Бууу...одні істЄрікі,а по ділу шось?
    угумс....подивимось....
    Що оце таке?:)
    ой Сашулька....дай я тебе:kiss:
    ну та пасіб:)
    Ая!Єс сер:))Появився.....мирну назвав мафом,а Маряна не рухати....ну-ну
    та?
    ем....вона ж написала що спатки йде,зі зміни нічної....чого тоді зачіпаєш?(нє...я нікого не захищаю)
    От тут от вдало підмітили....завтикав,чи як?
     
  2. Twister

    Twister Well-Known Member

    Я тут, читаю.

    ---------- Додано в 18:41 ---------- Попередній допис був написаний в 18:30 ----------

    Ем...

    1) Звідки ви то взяли? Просто поясніть, чому саме Еребус ман. Він таке казав?

    2) Нащо мафам саме вішати мана? Досить і мирного, а мана й пристрелити можна. Завадити ж їм ніхто не зможе, блока від початку нема, а лікаря вже нема.

    Розумію, можна вважати, що ман постріл завтикав - тоді так, Еребус ймовірний. А якщо блочили?

    Просто дуже хочеться сьогодні повісити саме мафа. Причому з перевагою принаймні в 2 голоси.

    ---------- Додано в 18:54 ---------- Попередній допис був написаний в 18:41 ----------

    Ну, в принципі, так, два дні голоси лише проти статусів - це звісно не айс... Хм... :sad:

    А тут не згодна. Саме те, що "комісара ізображал" аж нічого поганого не говорить. Радше навпаки.

    Ну і тут бабця надвоє. Ті хто "вмовились" - думки самі не мають? Тим більше, я бачила тут були пояснення голосів. То кого він вмовив? Я не хотіла Фоксі - не голосувала. Мася також. Охвата? Темпа?

    Хоча, що я не голосую "за вказівкою" Ізя міг не знать. Добре, Ізя може бути.

    ---------- Додано в 18:56 ---------- Попередній допис був написаний в 18:54 ----------

    Кто маф? Альтернативу!!!

    А еще лучше - полную раскладку, что думаешь о ком. Кому веришь, кому нет.

    ---------- Додано в 19:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ----------

    Фух, я думала, ти мене розлюбила!

    Та ні, Мася. Ще і ти підходиш, і Іванка.

    Ну, не більш дурацька версія, ніж у Зюши.

    На пальцях: Припустимо, проти Безніки два мафських голоси: Іспанка і Охват. Нічия. Вони, звісно, можуть подвоїти голос боса, вилетить мир. Питання: кого вішатимуть на 2й день? Ясно, що когось з тих, хто був проти Безніки. Припустимо зможуть повісити саме мене. Знову мир. Кого будуть вішати 3го дня? Знову когось з тих трьох! Байдуже кого з них, вони обидва мафи. Є сенс так ризикувати? Ні.

    Аналогічно я думала і з голосами проти Темплара. Інша справа, що там точно 2 мира.
     
  3. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Підозра на Маряна(за ходіння-перевіряння,хотів вивести кома,доки Темпа не кокнули? та Іє....Є...кароч iezuitii(показова вистава а-ля "Фокси маф-маф-маф...бла-бла....от подивитесь")

    Взагалі не розумію хто така Іспанка....

    По решті важко щось сказати

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    Цирки Зю,всі давно знають.....
     
  4. Twister

    Twister Well-Known Member

    Давайте знаєте що зробимо. Давайте ще окрім проти кого голосувати подумаємо ще, хто може бути мафом у випадку, якщо той, кого ми повісимо - НЕ маф. Саме з цієї точки зору. Аби маньяк у нього стріляв.

    Бо одного мафа за цю добу нам позбутися просто ТРЕБА.

    ---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 19:22 ----------

    :mocking: Кого я підозрюю, одразу міняють. Гра суцільних замін!

    ---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:28 ----------

    :preved: Привіт!!

    Такий файий лайнер, така компанія )))
     
  5. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Христинко, страшенно радий тебе знов бачити після такої довгої перерви, але Еребус для мене був найбільш імовірним мафом, тому вибачай, не напрягайся дарма з вдаваними пошуками.
     
  6. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Агась:)
    Ах,сонечко!Я втобі ні секунди не сумнівалась.....я тобі ніколи не подобалась:sad:

    Марян,ти туть?Скажи щось!!!
     
  7. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Ану всі розпишіть чому саме Ізя??? Чому не Еребус-Христинка?
     
  8. iezuitii

    iezuitii Well-Known Member

    Перси, я прошу замену.... Не могу играть. Не знаю до какого времени. Может вообще никогда. Перси, замени, Христом Богом прошу.
     
  9. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    патаму шо Януковіч прізідєнт:)))
    о_О:crazy::haha:
     
  10. Twister

    Twister Well-Known Member

    Саш, вони вважають, що Христинка може бути маньяком.

    Власне, можна просто просити справжнього маньяка в неї стріляти, якщо це не так.
     
  11. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Да по мне они оба негатипчики. И я уверена, что один из них маньяк. А вот кто?
     
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Півгодини до кінця голосування. Не забудьте всі проголосувати
     
  13. Twister

    Twister Well-Known Member

    Я просто не дуже розумію, чого чекає Христинка. Якщо мирна або маньяк.
     
  14. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Доу.....:facepalm:поки гречка звариться чекаю...:ireful1:думаю щось та й забула:biggrin:
     
  15. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Иезуит:crazy::pardon::scratch_one-s_head:
     
  16. Twister

    Twister Well-Known Member

    Ладно, Ізя то Ізя. І прохання до маніяка, як я писала.
     
  17. Twister

    Twister Well-Known Member

    iezuitti 12345678910
     
  18. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Я проти Христинки. З телефона, тому пардон.
     
  19. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    я тебе тебе обожнюю:girl_in_love:
     
  20. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Масіні – Ізя
    Зю – Ізя
    Іванка – Ізя
    Ізя – Іспанка
    Іспанка – Ізя
    Христинка – Ізя
    Твістер – Ізя
    Сашка – Христинка
    Охват - Охват

    Вибуває Ізя
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)