Мафія №41. Морський круїз

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 24 лип 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Кстати, да, что-то я выпустила этот момент.
     
  2. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Він не такий красивий:)))
     
  3. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Фоксик....
     
  4. Twister

    Twister Well-Known Member

    Нащо в такому випадку Безніці нервувати так було? Я думаю, що Безніка мирна, і навіть що Темп також. А нічия тому, что Бос або злив голос на сторону, або разом з босом так само ще один маф проголосував.

    Маю дві версії: Охват+Іспанка або Фокся+Еребус.

    ---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    Мдя... Хоча по відчудтях більш Іспанка + Еребус.
     
  5. Twister

    Twister Well-Known Member

    А голосуєш проти Фоксі. Хоча в тебе також про неї ні слов нема. Сашко, Масіні, Ізя вже всі хороші?
     
  6. iezuitii

    iezuitii Well-Known Member

    Хорошо. Фокси.

    ---------- Додано в 20:19 ---------- Попередній допис був написаний в 20:18 ----------

    Что за провокации? Говорю - ФОКСИ!
     
  7. Twister

    Twister Well-Known Member

    Зю і Фокся не пара, по вчора.

    Крім того, від Зю в мене добрі відчуття.

    ---------- Додано в 19:23 ---------- Попередній допис був написаний в 19:22 ----------

    Та чую, що кажеш. Чомуу вона???
     
  8. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Твісті, я ще з першого дня поведінку Фоксі вважаю підозрілою через низку факторів:
    Далі - в списку своєму пише одне,мене підозрює, але голосує проти Темпа (при тому, що Темпа в списку взагалі нема). Для мене то нелогічно.
    Як на мене, не пробує шукати мафів, пости про Стінга і про довіру Алеко мафії не стосуються.
    Щодо Сашки - наразі вірю, що мир, бо Дзінтарс будучи рольовиком, гру б так просто не кидала.
    Ізя і Мася в мене далі під підозрою Але Ізя хоч тут і пробує мафів шукати,а Масіні навіть немає, щоб хоч щось почути від неї конструктивного. Тому Фоксі.
     
  9. Masini

    Masini Well-Known Member

    А за что вы Фоксу выносите?
     
  10. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Замітьте, фоксі активно мене зливає. І це зразу після того, як я висунув її в мафи.
    Коли вона мирна, зовсім по-іншому поводиться. а зараз зовсім не така.
     
  11. iezuitii

    iezuitii Well-Known Member

    Игра мафа 100 процентная. Мне вопросы твои не нравяться, как буд то оправдываешься.....
     
  12. Twister

    Twister Well-Known Member

    Власне, я питання задала тільки тобі і Іспанці. Яке саме з них не подобається?

    ---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:56 ----------

    Еребус що, більш сьогодні не з'явиться?
     
  13. Masini

    Masini Well-Known Member

    Короче ничо мне не рассказываете. По первому впечатлению Фокса мирная. Или обеляется не совсем игровыми методами, что не очень красиво. Посему проглосую в Темплара, чтоб голос не сливать
     
  14. Masini

    Masini Well-Known Member

    Темплар.....
     
  15. iezuitii

    iezuitii Well-Known Member

    Ага...типа, самая умная и красивая....
     
  16. Twister

    Twister Well-Known Member

    А мені обидві кандидатури не подобаються :sad:

    Підтримаю Сашка. Еребус.
     
  17. Twister

    Twister Well-Known Member

    Еребус. 12345678910
     
  18. iezuitii

    iezuitii Well-Known Member

    Вот сама смотри,логичная ты моя.... Я тебе про Фокси, а ты про Эрэбус.... Продолжай в том же духе и народ к тебе потянется.....
     
  19. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Масіні, який темплар?
    Ти подивись за що вона мене проголосувала, за те, що я її в мафи записав!
    Це мені і дало поштовх схилятись до того, що вона маф.
    Ібо коли вона мирна, грає пасивно, а зараз ні. Навіть дуже активно грає, і активно зливає мене.
    Підмазалась під Алеко, типу його вбили, він мир, а вони ж так дружили, отже і вона має бути мир.

    Я думаю вона бос, і сама його грохнула, щоб собі алібі зробити, ібо хто буде стріляти того, хто підтримує тебе? Ідеальне алібі, не находите?
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Мася, чому Темплар? І зрештою, в темі не так багато сторінок, можна перечитати. З останнього - на підвісі Фоксі і Темп. Чому ти обираєш Темпа?
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)