Мафія №41. Морський круїз

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 24 лип 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Та ну вас, не хочу с Масей.
     
  2. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Не бреши, Масю всі хочуть

    І взагалі, припиняйте балаган. Я теж можу розізлитись
     
  3. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Марьян, давай личные обидки оставим, а? Масини хороший игрок, будет интересно, я уверена. А после игры уже пообижаемся и подеремся... может быть... :))) Ну какой смысл во всех этих разборках во время игры? Все потом - последнее фи и демарши. :)
     
  4. А це які такі обіди? :)))
    Масю я хочу... вішати, вішати, вішати. Я буду вішати Масю до кінця гри, мені це додає насолоди :)))
     
  5. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Замість Любiмої? :)))
     
  6. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Равноценная замена, но мне ближе Светлана... по всем параметрам.
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Охват – Безніка
    Зю – Фокса
    Еребус – Темплар
    Фокса – Темплар (2)
    Безніка – Охват
    Іспанка – Безніка (2)
    Твістер – Безніка (3)
    Алеко – Темп (3)
    Темп – Фокса
    Іванка – Дзінтарс
    Дзінтарс – Дзінтарс (2)
    Ізя – Ізя

    Нічия, ніхто не вибуває
     
  8. Не, ту змію я тільки вішаю, коли вона мафить, у мене на неї 100% чуйка :)))
     
  9. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    На голосуванні нічия. Ніч до 22.00. Шліть ходи
     
  10. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Як еротично:)))

    ну ти Охват любвеобильний:)))
     
  11. Кого би то перевірити вночі, га?

    ---------- Додано в 21:11 ---------- Попередній допис був написаний в 21:06 ----------

    Варто перевіряти Безніку або Темплара, оскільки нічия і всі живі, а це може бути тоді, коли два мафи на підвісі. Що скажете, кого перевіряти?

    ---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:11 ----------

    Дайте пограти, не стрійте в мене !!!
    Мафія, майте совість.
     
  12. Aleko

    Aleko Well-Known Member

    Всем спокойной ночи!
     
  13. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Вночі загинув Алеко - простий мир

    Нагадую, що замість Безніки тепер гратиме Масіні
    Відбулась ще одна заміна:
    Замість Дзінтарс гратиме Сашка

    Другий день триватиме до 21.00 завтра
     
  14. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Всим привіт. Такс.... Значить мені зараз найбільше Еребус не подобається.... В нього там така "обмовочка по Фрейду" проскочила на початку теми... Ще не дуже подобається фоксі і Іспанка трохи натягнуто себе веде.... Зю як завжди, але чомусь виключився з гри.
    Трррр.... про фоксі думку міняю.... Скоріше мир....

    ---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:09 ----------

    Незручне у вас нововведення по голосуванню в окремій темі.. Не видно динаміку зміни голосів... Поки зрівняєш дописи і голоси в різних темах - здуріти можна!
     
  15. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    ну и нафлудили вы тут без меня.
    ах так, ну тогда я тоже буду игнорить, при чем ВСЕХ! )))

    ---------- Додано в 22:33 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    Ничего. Просто у меня очень важная миссия и я решил не привлекать к себе внимание :)

    ---------- Додано в 22:46 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ----------

    Я определил двух мафов. Спасибо за помощь Алко и Охвату. странно только что никто до этого еще не догадался.
    Итак:

    Алеко
    - Я за ничью и уравнавешу голоса
    Охват
    - Яка нічия, ти правила читав взагалі?!
    правила
    Бос. Стріляє по ночах. Має право подвійного голосу - використовувати чи ні - вирішує сам, про своє рішення повідомляє ведучій зразу по закінченні голосування.

    на голосовании Тамп и Безника набрали по ТРИ голоса. Почему босс мафии не использовал опцию двойного голоса? потому что висело два мафа!
    Тамп и Безника - мафиознички. МОЧИТЬ!

    ---------- Додано в 22:48 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

    Безника, Оля, ну вы чего? я же пошутил что выхожу из игры. Не нужно было так слепо следовать за мной )))
    Немедленно записывайтесь на следующую игру ;)

    ---------- Додано в 22:52 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

    Ладно, чего тянуть, отправлю ка Ведущей НД прям щас.
     
  16. Зю

    Зю Гасконский бандеровец

    Открываю голосование второго дня

    Темплар
     
  17. Masini

    Masini Well-Known Member

    Потому что сегодня повесили тебя вместо меня, несмотря на все твои неигровые обеления? Найди другую замену, я не настаиваю, меня просто Перси попросила, а я не могу ей отказать.

    Остальных рада видеть ))) Буду позже. Я мирная, есличо )

    ---------- Додано в 23:11 ---------- Попередній допис був написаний в 23:02 ----------

    Возвращай Светлану. Еще хоть один игрок выскажется против и я с удовольствием покину сей праздник жизни
     
  18. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    А може бос просто тормоз, не думав? Або його онлайн не було!
     
  19. Ага і соклани тоже :)))

    А меня нет? Мася, я ж так тебя хочу вешать, останься :give_rose::give_rose::give_rose:
     
  20. Masini

    Masini Well-Known Member

    Отношусь к людям прямо пропорционально.
    Обойдешься )

    ---------- Додано в 01:08 ---------- Попередній допис був написаний в 00:40 ----------

    Если после таких слов Фокса мафом окажется, то я совсем разочаруюсь в человечестве )))

    Пока нет времени особо читать, работаю. Пролистала страницы три. Из них ОЧЕНЬ поверхностные непары:

    Твистер - Охват
    Охват - Дзинт
    Твистер - Дзинт
    Твистер - Иванка
    Испанка - Дзинт
    Темплар - Твистер
    Иванка - Фокса
    Иванка - Алеко
    Иванка - Темплар
    Иванка - Охват
    Испанка - Фокса


    Твистер пока нравится, Зюша нравится, Фокс нравится. Наверное и Иванку сюда напишу.


    Ушла работать. Буду только под утро
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)