Мафія № 33. Заколот на Олімпі

Тема у розділі 'Архів ігор', створена користувачем Персі, 30 січ 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Якщо я не маф, то значить, що я мир. Чому хочеш вішати мира завтра? ;) Де логіка??

    ---------- Додано в 20:11 ---------- Попередній допис був написаний в 20:08 ----------

    Може просто новачок? Ми коли разом були мафами, то казали йому, щоб він прикидався шлангом :) А ще казали не висовуватись, коли було чути паленим.
    Особисто в мене є трохи сумнівів щодо Охвата, бо він все таки зараз не відмовчується, а хоч щось ляпає тут. Якби був мафом, то навряд чи б підставляв себе такому ризику..
     
  2. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    [​IMG]
    Э-э... Ну я бы мобилизовался и да, воспринял эту ситуацию как требующую ответных действий.
    Согласен :)

    ЗЫ Не, ну куда приятнее было бы проиграть ... э-э... тебе :)))

    ---------- Додано в 21:14 ---------- Попередній допис був написаний в 21:11 ----------

    Да, очень заметно, что Охват сейчас играет не в команде.
    И вроде бы среди стабильно отсутствующих Фокси. Так что - возможно, возможно...
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Переглянула профілі гравців. Кост був ввечері, нічого не написав.
    Настя - хотіла грати, була вся така активна на початку (поки роль не дізналась і поки її не почали підозрювати) і де вона?
    Те решта взагалі? В курсі ж, що день закінчується.. Там же тільки 2 мафи, чому решта нічого не робить?
     
  4. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Так, если ничего не изменится:
    голосуем Охвата.
    Афродита блокирует Фокси.
    А я попробую кого-то проверить

    ---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:16 ----------

    Кост сегодня разговорился
    Настя ведет себя подозрительно. Появлялась здесь, фыркнула и ушла.

    ЗЫ Вам тут действительно надо менять политику партии. Ну что за игра, если не играешь? :ireful1:
     
  5. IvankaS

    IvankaS Штандартенфл

    Думаешь, его, как и нашу Матильду, нельзя оставлять в живых до конца игры, даже если он чиж? :)))
     
  6. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Ты меня понимаешь! :)))
    Матильда прекраснейший человек, и не из вредности, но дважды своими наивными ляпами приводила чижей к проигрышу.
     
  7. мабуть тому, що більшість не отримала ролей... їм і не цікаво грати, а просто заглядають у тему :sad:
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Коментую дописи, які щойно дочитала.

    Нікіта зранку написав, що перевірив Іванку, не підозрює Контраст і Темплара і Охвата, хоча Охвата б повісив. На що Редфокс відписала:
    Нікіта мав тільки свої думки, а не факти 100%, що Темплар, Контраст і Охват - мирні. Тоді чому Редфокс зразу їх відкинула? Вона не написала щось в стилі "я теж так думаю, бо" чи "а я так не думаю, бо". Вона тупо прийняла розмірковування Нікіти як 100% перевірені факти. Піодзріло.
    - 1 для Редфокс.
    От Контраст правильно зробила висновки:
    + 1 для Контраст
     
  9. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Зато тебе сейчас, я чувствую, ну о-очень интересно и вкусно играть :ireful1:
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    +1 для Охвата. Тільки простий мир може відчути справжню біль буття простим миром. Тим більше після такої активної гри мафом.
    То не Охват.
    Я переголосую з нього.
     
  11. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Нирванка, представь себе: тебя снесли, меня снесли, кто-то из мафов еще остался... а в финал выходит мирный Охват...

    Только хорошенько представь себе
     
  12. nirvanka,
    Нікіта ж написав, що перепутав Коста з Контраст, чи Нікіта відмовляється вже від своїх слів?
     
  13. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Трохи дивно, бо я писала, що підозрюю її, а вона нічого не відписала мені, а мало того, написала, що її ігнорують. Без сенсу.
    -1 для Насті.
    +1 для Контраст. Якби була мафом, то такого б не робила.
    То не Контраст.
     
  14. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Нирванка, кого бы ты предложила на голосование?
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Взагалі без пояснень, без дискусії.
    Якби була мирною, то б припустила, що це може бути злив. Або хоч би пояснила свої припущення. Або взагалі хоч щось би робила. Байдужий голос свідчить про те, що її все влаштовує.
    Ще раз - 1 для Редфокс.
     
  16. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    але голос великими літерами, що свідчить що вона з телефону
    Спеціально для Нікіти: я фоксі не захищаю!! то просто припущення!!
     
  17. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Время, цигель, цигель, ай-лю-лю! Нирванка, ты все еще можешь вылететь, бо никто голоса и не менял, кроме меня!
    Стоп анализировать и переходи к принятию решения. Иначе просто может оказаться поздно

    ---------- Додано в 21:44 ---------- Попередній допис був написаний в 21:43 ----------

    :haha: Так, у меня уже и здесь нарабатывается репутация изверга и садюги :)))

    ---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:44 ----------

    Кост пришел, ничего не сказал и исчез :sad:
     
  18. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    [​IMG] приживаешься значит тут
     
  19. Nikita R

    Nikita R Что за шум, а драки нет?

    Конти, напиши Охвата, чтобы не вылетела Нирванка
     
  20. ContRaSt

    ContRaSt Well-Known Member

    давно написала, ещё до Нирванки..
    пишу ещё раз Охват

    Или опять ником ошибся и это было Кост? :haha:)
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)