Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

Тема у розділі 'Відпочинок', створена користувачем myRelax.com.ua, 5 сер 2008.

  1. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Ірусь у великий(ну той шо 50м) басейн не впустять!
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Це тільки туди, в у всі інші місця впустять? А крім того басейну ще є інші? Якої глибини?
     
  3. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Так той 50 м(то довжина), а глибина 2,30-2,70 взагалі окремо, в нього ніякі гірки не спускаються... є і інші басейни...не глибокі...мій чоловік не втопився, хоч взагалі не вміє плавати!!!
    Спочатку взагалі можна було всюди без шапочки...потім зробили шо потрібна шапочка в басейн, а може тепер взагалі всюди потрібна....але на сайті написано шо тільки в 50м басейн
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Felix007

    Felix007 New Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    А яб хотів аби щось таке відкрили в мому рідному місті - Червоноград=)
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Була вчора в аквапарку, поділюсь враженнями :).
    Фото там забороняють робити, тому фото в дописі будуть не мої, а стягнуті з сайту аквапарку. По них я і прокоментую як там :).
    Ми пішли на годину, бо в неділю ціни вищі і година коштує 35 грн (+ 10 хв додатково на переодягання). За цю годину ми встигли з'їздити на всіх гірках по разу, на двох і по 2 рази. Не плавали в басейні, бо не мали шапочок, а без шапочок не пускають туди, та і я плавати не вмію, а там глибоко, просто так похлюпатись не вийде.. Та і часу б і сил не вистачило :)

    Спершу залізли у воду ось тут:
    [​IMG]

    Намочились і пішли на гірки, бо було холодно сидіти у воді, а щось на подобі джакузі під стінками були зайняті..
    Вирішили починати з малих гірок. На цю нас не пустили, бо вона для дітей :shy:
    [​IMG]

    То ми почали з цієї гірки, яка була досить короткою, але швидкою, що я і не встигла зорієнтуватись, як в кінці по колу булькнула у воду! А там ще й так глибоко, а я плавати не дуже і вмію, хотіла спати на ноги, але дна не відчула, то погребла до стінки, де мене вже витягли друзі.. Оце екстрим!! :radist:
    [​IMG]

    Поки було відносно небагато людей і були вільні надувні кола, ми взяли собі по одному і вирішили покататись на гірці, що на наступному фото видно справа, а саме видно її кут нахилу):
    [​IMG]

    Вона мені здалась занадто різка і я забоялась на ній спускатись :shy:. Бо там треба було на колі спутитись, а він ще й так розганяється, що долітає до другої верхівки..
    То я спустилась по жовтій гірці, яка на попередній фото гарно відбивається у вікні.

    Потім ми пішли досліджувати великі труби. Першою була біла гірка, про яку я чула, що вона повільна. Але ну вона була настільки повільна, що можна було по дорозі газету читати! (тільки жаль я газети не мала з собою :D)
    [​IMG]

    Всього там є 4 довгих гірки - біла, оранжева, синя та чорна. В перших двох спускаються лежачи, а на двох других - на колах.
    Так от оранжева була трошки швидша за білу, а в самому кінці - дуже похила (що видно якраз на попередньому фото), тому з неї всі вилітали в басейн зі звуками "бабах-буль", захляпуючи всіх навколо бризгами води!! :radist:
    Також ми по разочку спустились на колах по синій та чорній трубах, але щось мене повільно вони несли, потім мені пояснили, що треба було дупцю трохи підняти, щоб не гальмувала :shy:
    На останок ми ще по 3 рази спустились хто звідки і пішли переодягатись та сушитись. За 10 хв не встигла висушити голову, то пішла з мокрою на касу, за зайві кілька хвилин не просили доплачувати. Ще пів години сиділи в холі, бо було холодно, а з мокрими головами не хотілось іти. Так що треба брати куртки з капішонами.

    Сьогодні трохи кості болять, треба було перед аквапарком розминочку зробити, бо так від незвички натлумилась. Але було супер!! :radist: Обов'язково ще раз піду, коли хтось зі знайомих збереться!

    П.С. Неділя, 12:00 - 13:00, температура на вулиці +15, може тому було менше людей. В аквапарку людей небагато, черг на касі не було взагалі, круги можна було взяти, невеликі черги на труби, фени були вільні, я двома сушилась. Молоді працівники-інтруктори - ввічливі і приємні, старші прибиральники трохи хамовиті.
    Загалом - супер! :y:
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    і я побоялась там спускатись...
    а раніше впускали...
     
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Напевно при певних габаритах можна добре розігнатись і в сходи гепнутись, може тому і не пускають..
     
  8. mota_boy

    mota_boy Well-Known Member

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    Питання до тих хто відвідував аквапарк - чи є зміст їхати з дівчинкою 3 роки, що є там цікавого для неї? На сайті пише що гірки з 12 років. Де там можна подітись з дитиною так щоб їй було цікаво.
     
  9. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Відповідь: Львівський аквапарк / відкриття 8 серпня

    думаю, що тільки цей басейн
     
  10. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Доброго вечора. :smile: От все збираюсь в той аквапарк, збираюсь... Але знайомі кажуть, що там ніц не опалюється і холодно. Хто був може останнім часом там, не підкаже, як там з температурою? Бо я холоду боюсь страшенно :shy:
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Wertyn

    Wertyn Active Member

    Був там в цю п'ятницю(31.10.) і можу з впевненістю сказати, що там дійсно тепло. Легенький дискомфорт відчуваєш лише перші 5 хвилин, а потім проходить адаптація і до кінця перебування в так званій "мокрій зоні" тобі тепленько і комфортно, як літом. За три години мого там перебування перегоцав на всіх гірках, які там були (крім дитячих, бо на них не пускали:) ), довольний як слон і всім рекомендую!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Wertyn, дякую за інформацію. :smile: В неділю - в аквапарк! :rolleyes:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Lika20

    Lika20 Well-Known Member

    До кінця все ж таки не доробили і на плитці зекономили,а загалом сподобалось:good:Хоч на тій найдовшій горці кататись більше не буду,здаеться клаустрофобія починаеться ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Слізно дивлюсь на те що зробили з мого коханого стрибкового басейну... Аквапарк - звісно класно, але ж навіщо було стирати на Львівщині поняття Стрибки у воду?
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Zajchuk

    Zajchuk New Member

    03.05 мала приємність відвідати аквапарк. Загалом враження суперпозитивні! :good: Катались на усьому та ще й по 2-3 рази. Особисто я для початку обрала білу трубу, так як вичитала що вона дуже повільна. Не знаю, мені так не здалося. А от те що вона надзвичайно довга - то правда. Від усіх поворотів починає паморочитись в голові :wacko: Надивившись на те з якою швидкістю вилітають з оранжевої труби довго не наважувалась з"їхати, а коли зробила це - дуже пошкодувала. Дівчата - не раджу! :nea: Наслідки мого приземлення відчуваю вже 3-ій день ...
    Підсумую: раджу всім відвідати хто ще не був, все чудово, просто не переоцінюте свої сили :pardon:
     
  16. Мені дуже подобається аквапарк, дуже класно.
    Але йому вже потрібно профілактичін роботи, бо вже все розшатано.
     
  17. stefcjo

    stefcjo Member

    знов трішки підняли ціни.
    кажуть то все через газ, який для них ніби подорожчав втричі.
    але загалом з знижками (там пакети всілякі), всерівно доступно.
     
  18. Mona

    Mona Member

    Та шо ж зараз не дорожчає... всі про газ говорять, про пальне... а шо нам робити, простим роботягам:nea:
     
  19. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а їм казали не користати наш Водоканал...
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)