Львівські секонд-хенди

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MIRA$A, 20 чер 2007.

  1. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Міраса умнічка!Ми її всі любимо!)))
     
  2. Buddy

    Buddy New Member

    Секонд - річ непогана загалом. Ну що зробиш, коли в нас така
    країна розвинена. А взагалі одяг - не основне. Терпіти не можу
    дівчат(про хлопців і говорити не слід) які з ранку до вечора торочать про якісь топіки, спідниці і т.д. Треба бути собою. Часто буває людина одягена perfecto, а
    перемовишся 3-ома словами - розумієш: в голові в неї ВАКУУМ.
    ~~~d{^_^}b~~~ ACID
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Fon

    Fon whom how

    мну ніколи секондами не користувався.. завжди чомусь уявляв товстого масного бюргера що ригає в тій гарній клубній футболці, потім здає в такий собі пункт прийому, де її файно содою і паром, і на україну в секонд-бутики..
    я розумію, що 95% речей взагалі неношені ніким і збуваються на наш ринок просто як застаріле і немодне.. але..
    чомусь гидюся і все..
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    о_О
    А до чого тут це?
    Секонди й в інших країнах є. В Америці та Канаді також.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. по-моєму секонди - це непогана альтернатива:) звичайно, не все ж купувати там,але урізноманітнити гардероб можна))
    ...особливо з сьогоднішніми цінами, краківській і південний можуть сховатися...там все однакове та й невипрадано дороге
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Iriska

    Iriska Well-Known Member

    Періодично користуюсь секондами, особливо малому беру куртки, адже діти нищать речі дууууже швидко, а коштують вони зара дуууже дорого... А загалом..., іноді мо такі речі прикупити... Особливо в сестри до того дар..., вона завше за пару грн таке прикупить...
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    імхо, не лише ціни, а й якість.
    Я коли з мамою говорю, то завжди жартую, що тутешній "китай" з українським "китаєм" не порівняти. :)))
    Я малому за всі його 6 років дуже рідко купувала одяг. Зазвичай отримуємо цілі пачки одягу зі старших дітей наших друзів та знайомих. Так що дитина в мене в суцільному секонді. :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. bostvl

    bostvl Well-Known Member

    Підкажіть де у Львові є секонд-хенд зі спортивним спорядженням. Хочу купити лижні чоботи.
     
  9. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Може в будках (взуттєвих) Секонд-хенд (там є 2) біля ринку Провесінь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. RanGuReN

    RanGuReN Member

    Люди може хтось знає на якому з Львівських секондів можна придбати термоодяг\термокомбінезон приблизно такий. І чи взагалі такі в нас є? Бо вже добряче похолодало :ninja: а на лижі вдягатись як "капуста" бажання немає, та й потієш як "свиня" а діапазаон коштів не дає змоги купити нові брендові речі:sad: Якщо хто щось знає поділіться інформацією:flag_of_truce:
     
  11. uravovnyar

    uravovnyar Member

    Теж цікавить!
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    На Зеленій є магазин "Бумеранг", там продають беу дошки і лижі. Про одяг не знаю

    Є ще секонд на Сихові, там бувають шошки, лижі, рукавиці, шоломи

    На Чорновола біля Бомби секонд, де буває взуття, рукавиці, куртки і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Угу. Біля з/д переїзду на Зубрівській. Там тьма всього. В суботу ходили екіпірувати ще одного лижника )))
    В понеділок не працює, в вихідні краще приходити з 11.00, коли вже повитягували тюки і розпакували
    Але такого
    я там не бачив :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. rushelen

    rushelen Member

    Була у Львові більше місяця- приїджала на Різдво и то така тоска як всі вдягнені!
    Чомусь усі навіть молоді дівчата у дутих куртках сірого або темного кольору! Всі без вийнятку! Так сумно и зовсім без ніякого смаку. наче інтернат із радяньского часу.

    Може вже й справіді було б краще відвідати секонд та купити якісь одяг - невже немає ніякої Фантазіїї.
    Не розумію.
     
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    То ви десь не там ходили :) Багато львівських панянок надають перевагу одягу яскравих кольорів; мені навпаки щодня потрапляють на очі дівчата одягнені гарно і зі смаком.
    Звісно, куди нам до парижанок:)));)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. rushelen

    rushelen Member

    Ну я в самісенькому центрі біля міськради жила. Там такий був натовп на свята але ніякіх яскравих колорів я ,на жаль ,не побачила.
    Ну хоч би одна людина у пальто - все у тих дудонах ( так во Франции дуті куртки назіваются)
    Про чоловіків вообще- все в таких спортивніх куртках вроде как все гна стройке работают. Ни одного мужчині в драповом хорошем пальто. Ганьба и всьо.
    Все решта дуже сподобалось- інфраструктура медіціна та саме місто дуже дінамічно розвиваеться. Але то вже офф-топ
     
  17. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    так це ви натовпи туристів бачили ;-) Їх в центрі більше ніж львів'ян ;-)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    власне.. а туристи рідко подорожують в елегантних одежах))) їх до речі дійсно було стіііільки.. я тільки разок за зимові свята вирвалася в центр і то ненадовго)
    до речі, для мене верхній, особливо осінньо-зимовий одяг яскравого кольору трохи моветон... по перше, відтінки яскравих кольорів швидко виходять з моди... по друге, такі кольори дуже зобовязують, треба мати дуже тонке відчуття стилю, щоб гарно підібрати інші деталі гардеробу
    хоча коли якась дівчина-модниця має смак і можливість купляти багато речей, то гарно бачити її новий образ, яскравий чи не дуже

    а щодо пальто і чоловіків, то це в нас дійсно проблема... в основному одягають ті, кого робота зобовязує до елегантності.. але якщо враховувати асортимент наших магазинів і ринків, то хай краще куплять більш-менш якісний пуховик хорошої фірми, ніж пальто турецького пошиву, ніякого вигляду в ньому
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. morze

    morze Well-Known Member

    ніодин афроукраїнець незасумнівається в секонд-хенді! А нашим -вже бутік подавай!

    ---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:58 ----------

    Біда хендів, що там все сімейне! Конфіскат -митниці -телефонний, а решта вибору - наш!!!
     
  20. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Морзе, який є ваш посил? Ви одягаєтесь у секонд - хендах?:)
     
а де твій аватар? :)