Львівські секонд-хенди

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MIRA$A, 20 чер 2007.

  1. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Я сам ніколи не купував для себе в секонд хенді. Коли був у діда, то мав нагоду побувати в секонд-хенді з сусідами. Поверталися разом з районного центру, вони і завітали туди. Просто на око прикинув якість одягу що там був.
    З іншого боку якщо є попит то буде і пропозиція.
     
  2. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    панство, чому стільки відрази?!... :eek:
    труси звичайно ніхто там купляти не буде....
    але інші речі — так....
    і справа не в тому, що це дешево, а в тому (права пані льолік), що ексклюзив можна знайти....
    те, що продається на ринках та в магазинах — НАСПРАВДІ “ширпотрєб”, воно все однаковісіньке, переважно зроблене в китаї на конвейєрі....
    що ж стосується “секонда”, то там і справді можна знайти щось нестандартне....
    я не ходжу туди, бо терпіти не можу черги, але моя племіниця час-від-часу там затоварюється....
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Тут не скажеш зле чи добре. Кому підходить, той і йде туди.
    Я дуже дивувалася з приводу того ХТО саме там буває. Здавалось ті люди то ні в чому собі взагалі не відмовляють... Але купують речі або в Києві, або за кордоном, або... на секонді. Зрештою на них потім не розбереш, що і звідки. А колись на київських форумах дочиталась, що і уся мєсна богема там буває.
    Думаю ця тема саме в нас постала не з-за обмеженості коштів як за кордоном, а з-за жахливої обмеженості вибору ві Львові;).
    Зрештою наразі на базара"х в нас теж дивна цінова політика. Якось коліжанка з Лондону на Добробуті вкурвилась - "що??стільки коштує "туреччина"!???Я за таку вартість сукню Версаче у "стоці" купила.
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди


    Тю, ви щось не правильно зрозуміли, я секонди не критикую, писала ж що періодично там купую. Про взуття я мала на увазі, що для мене купувати там взуття не прийнятно, але дивлячись як деякі люди розбирають ті шкрабаки (можливо буває і щось краще, не бачила), розумію що в людей дійсно дужі низькі доходи, щоб купувати і такі речі.
     
  5. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Зустріла раз в "Планеті секонд" сусідку, на мерсюку їздять, та й не бідні люди........ Хоча як хтось вже писав такі люди переважно по знайомству переглядають товар ще до того як в магазин виставлять. Та й "творчі люди"знайомі, теж якось в розмові сказали що купують в секонді час від часу, бо там можна дійсно оригінальні речі знайти за прийнятну ціну, а не те в чому пів Львова ходить.
     
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    От-от....і я про те ж........
     
  7. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Правильно-правильно.Китайський ширпотреб хай заховається!!!;)
     
  8. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Я про що і кажу. Ми ж не хочемо бути подібними на китайців, які мало того що "на адно ліцо", то ще й вдягаються як клони.
    P.S. Ну чого все про труси!!!????:crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    На Одно лицо!
    Где же Вы Язык учили????:ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Не люблю писати російською.:p
     
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Не любите - не пишите!
    Разве Вас кто-то заставляет?
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    На секонд хенді можна знайти хороші речі, але треба ще любити ритися в тому всьому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Grek

    Grek Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Маю знайомих, які належать до багатих, але і вони не гребують шопінгом в секонд-гендах, оскільки там можна купити фірмові та ексклюзивні речі. Окрім того не всі речі які там продаються, були у вжитку. Наприклад є зовсім нові просто з дрібними дефектами або переоцінені (сам купив там фірмові новенькі німецькі "шузи" за 150 грн).
    Тому, як на мене це досить непогана альтернатива китайському ширпотребу.
     
  14. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Міраша, щось я загорілась до вас симпатією(дуже шось відверто), я вас не знаю "нечаянно", або аватор мені дуже подобається, а?:shy:
    Льоліку - то так випадково вийшло, що критика ваша, просто слово "бідося" попала "під гарячу руку", а так критикували зі всіх боків, а ви були останньою каплею:sad:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    По-твоєму, у секонді продають речі виготовлені для секонду? ;):):)
    До речі тут у секонди дуже багато людей ходить. Але секонд від звичайного магазину лише запахом відрізняється. Там навіть є кабінки для приміряння. (Повернути одяг можна, але гроші не повернуть. Тобто повернути можна як donation.) І народу часто дуже багато. Мої коліжанки мені постійно повідомляють про те, коли там має бути розпродаж, наприклад. Хоча то можна і онлайн перевірити. Але українські секонди до тутешніх і не вмиються. На жаль.

    Як ми тільки сюди приїхали, то там дещо купували. Зараз ні, бо нема на то часу і є трохи більше грошей. Просто їздимо на розпродажі у брендових магазинах. Особливо на 50% та 70% знижки. Зрештою, з брендовими магазинами тут теж дуже цікаво. Наприклад одна і та ж фірма має 3 магазини, але продукція у них дуже відрізняється за цінами. Наприклад Gap чи Old Navy має дуже добрі ціни (але там стилі більш буденного типу та спортивного), а вже Banana Republic - дуже дорогий і вишуканий магазин для бізнесових людей. :)

    Ці брендові магазини часто дають одяг до секондів (доброчинність тут дуже популярна річ). Одяг новий, але вже типу немодний. Правда тоді речі таки трохи коштують дорожчі, ніж ношені, але точно того варті.

    А ще в тих магазинах можна купити хороші дитячі книжки, забавки, пазли. Там взагалі усе є. І посуд, і меблі, і декор. Так що для тих, хто тільки приїжджає сюди, дуже рятівні магазини.

    Але от щодо взуття, то я таки згодна, що я би ніколи в секонді не купувала. Воно, певно, зручніше, бо вже розношене. ;) У королів колись такі люди були, які спеціально їм взуття розношували, щоби не тиснуло і мозолів не було. Ну, я не королева, можу собі і сама розносити. :)
     
  16. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    у нас немає справжнього розпродажу....
    хіба на базарі на лотку чорнодупі напишуть “розпродаж” на турецьких та китайських шмотках, що по суті і по якості товару ніяк не розпродаж...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Я своєму брату роблю ексклюзив тим, що купую йому тут деякі речі і передаю додому. Особливо він любить різні майки з пришпильними написами. Колись із Німеччини йому теж привезла кілька, то дуже тішився.
    Нагадали. Треба буде йому щось гарне на цьогорічні уродини купити.
     
  18. Meg

    Meg Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    То така геніальна штука!На секонді стільки добра!А ше як з бірочкою!Там як купиш,то будеш впевнений,що більше ніхто у Львові такого не має!
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    А я люблю купувати саме взуття. Але не у Львові - там, мабуть, місць не знаю - нічого путнього не знаходила. А купую влітку в бабусі на Прикарпатті - саме з тих розкладачок (там інакше не буває). Наприклад цього року вже викину чудові біленькі шкіряні босоніжки, куплені там 5 років тому за 2 гривні - зовсім нові, підошва була не стоптана. І вже цьогоріч купила ще одні за 8. Дітям купую шкіряні черевички і чобітки лише там, собі і чоловікові фірмові черевики, зовсім нові - за 70 і 90 грн., а чоловікові нещодавно на його 46-й розтоптаний (йому щось купити - то взагалі трагедія) взяла італійські шкіряні мешти, нові за 80 грн. Про всілякі оригінальні футболки і дитячий одяг - взагалі мовчу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    ні, з розкладачок — я просто не можу......
    виглядає на смітник якийсь.....
     
а де твій аватар? :)