Львівські секонд-хенди

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MIRA$A, 20 чер 2007.

  1. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Чи , за правилами української транслітерації, секонд-генди. В мене викликають асоціацію з походом по гриби:
    по-перше - треба "знати місця";:babruysk:

    по-друге - нє всє йогурти адінакава палєзни:moskali: , тобто не все що назбираєш на секонді, можна вдягати на людях;

    по-третє - терпіння (після годинки-другої перекидання шмат починає тихо шляк трафляти).:ireful1:

    А ви що думаєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Це ж на скільки тре себе "любити" шоб чужі труси носити ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. MIRA$A

    MIRA$A Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Ку-Ку!!! Я що про труси писала:no: ? Я про бомбери , кеди ,гади, футболки з написами типу 'if you think I am a bitch wait till you see my mum' чи "vodka- connecting people":)
     
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Правильнее будет написать: "..не все йогурты ОдинакОво полезны".
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Такі можна і новенькі купити. "vodka- connecting people" - бачила на вернісажі
     
  6. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Кожна річ перебирає енергетику людини що її носила. Ношені кимось речі одягати небезпечно.
     
  7. Salata

    Salata Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Они еще плохо пахнут химией...
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Коло мене недалеко був магазин називався - "Євро Секонд", а пом його переіменували на "Євро Стоки". Слово "СТОКИ" мені асоціюється саме зі стоками (дощовими, каналізаційними), а не з модним заграничним stock, тому я різниці ніякої не бачу.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Тут секонд-генди інакше виглядають. Типу звичайного магазину з одягом, але запах таки мають дуже специфічний. Я волію туди їздити, аби віддати щось зі свого. До речі, якщо мати терпіння, там можна знайти цілковито нові речі. Просто багачі, котрі щось скупили, що було модне на цей рік, але не носили потім, віддають речі до таких магазинів, бо наступного сезону і так носитимуть нове щойно куплене. Лиш купують вони чомусь забагато всього.
    Ну, все одно тих магазинів не люблю.

    Тут є інші магазини. Вони продають одяг різних хороших брендів, але за набагато нижчими цінами. Відповідно одяг новий, але типу вже вийшов із моди. :)
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Я негативно особисто ставлюся до таких лахів і такого продажу. Чому? сам не знаю. Хоч і не вважаю себе чистоплюєм, але не зміг би носити речі невідомої людини, чисто психологічний момент.
    І ше мене що найбільше трафляє наступний парадокс.
    Якщо підприємець торгує новими лахами, то обовязково на базарі, в павільончику і т.д., але от старими майтками - хоч на проспекті Свободи: розложив розкладачку і впєрьод за родіну. І головне всі це сприймають "як має бути". Мене це просто добиває....
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Та, в Україні, то взагалі атас. Тут у секондхендах кожен лашок на окремому вішачку. Розвішане усе за розмірами. Деякі речі коштують від 30 до 60 баксів. Такі речі точно нові.

    Щодо того, що хтось носив, то я коли речі в магазині міряю, то теж мені неприємно, бо думаю, що я не перша то міряла. Вдома перу.
     
  12. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    а мене найбільше вбиває якість і цини на ринку Південному і в інших місцях!!! синтетика аж тріщить на зубах!
    знайомі іноземці в шоці від цін, а ще більше в шоці від того ХТО КУПУЄ ТАКЕ ДРАНТЯ ЗА ТАКУ ЦІНУ!
    один директор-англічанин воліє поїхати в Великобританію в сток-центр порядний, але не купувати одяг в Україні!

    от проста народна вчителька купила спідницю якусь таку страшненьку за 290 грн, але то зі знижкою по-коліжанськи, бо на базарі та страхітлива спідниця 370 грн! Це половина заробітньої платні цієї вчительки!!!

    багато речей з модніших магазинів теж далеко не натуральні і не якісні!!
    Добре, якщо є нагода купити кілька гарних і якісних речей за межами України... :sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Ума

    Ума Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    а я десь в місті бачила назву магазину "Ультра секонд-хенд" :) То видно зношений до "нємогу" :)

    ставлення до таких магазинів в мене нормальне. Ніколи в них не купувала нічого, але розумію, що є люди котрим це потрібно. Де спідниця не 370 грн і не 290, а най буде якихось 10 грн. Але тільки дщо магазинів нормально відношуся, а от ті розкладачки зі шматами... то вже занадто!

    в таких магазинах є попит, щоразу бачу божевільні черги біля магазину планета секонд хенд. Ми якось зранку виїзджали взимку за кордон. і вже в 6 ранку там стояли люди, холодно... от того я не розумію, там що задурно одяг дають?
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    то є fifth hand.
     
  15. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди


    Не задармо звичайно, а черги там такі тільки в день завозу нового товару. І речі не на купу зкинуті, а на вішаках розвішані. Я там малій речі купую - коли завіз дійсно класні речі можна купити, тканина натуральна і дуже приємна, та й ціни нормальні. Речі вибираю в дуже хорошомі стані, знайомі постійно охають що "мала так гарно вбрана, і де ви таке купили?" кілька раз купувала там малій речі ще з цінниками. Ну от жме мене жаба давати за китайский синтетичний ширпотреб (скажімо курточку зимову) 150 грн, за щось пристоніше типу польське - 300-450 грн. Якщо я можу купити на секонді за 50 грн. і в житті ніхто не скаже що річ з секонду.
    Для себе там речей не купую - по перше чоловік потім голову відкрутить, по друге і потреби немає, та й розміри там переважно такі що 2 рази завернутись можна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Я ставлюсь абсолютно нормально - дійсно є люди, яким не по кишені купляти нові речі на базарі чи в магазині. Дуже добре, що і у нас чим раз тим більшає таких магазинів, де одяг є на вагу, є й нові уцінені речі - кожному своє. Мене б теж жаба давила дати 370 грн. за якусь страшненьку спідницю....перш за все важлива якість, а не мода....Та й розумію, що не все, що модне, буде одинаково гарно сидіти на всіх - тре дивитись, чи особист отобі пасує. Багато моїх знайомих з немаленькими статками полюбляють 9але таємно, п одомовленості, щоб ніхто не бачив) поритись в секонді. Та ще й потім з таким захопленням розказувати: "Це ж Mexx, Prada, George, чи інший якийсь відомий бренд!"
    Так що.....хтось відкрито висловлює обурення та незгоду, а хтось ніби в очі каже: "Та ви що! Та я ніколи!........", а сам все-таки таємно відвідує такі місця...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Згоден, але.... ця продажа де попала на розкладачках.... ну знаєте, вибачте....
     
  18. Deus igrok

    Deus igrok Дуже важлива персона

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Моя практика показала, що секон хенд зношується швидше ніж якісна дорога річ. Для прикладу взуття. Кросівки за 70-150 грн зношуються за 2-4 місяці. Купив адідаси за 670 - 4 рік пішов їм. Так само туфлі. 370 грн - 4 місяць і вже тре ремонту і вигляд втратили. Купив туфлі за 700 - 2 рік ношу, і вигляд зберігся, до ремонту ніразу не відносив.
    Тут, мабуть, доцільно вжити : "скупий платить двічі"
     
  19. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди


    Це ж тре так себе не любити.....

    Так само швидко і взуття з Краківського зношується, а нове ж . А взагалі то на мою думку білизна і взуття, це все таки речі індивідуального вжитку, і купувати їх на секонді хіба що при великій бідосі можна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Львівські секонд-хенди

    Якась суцільна критика!!! Хто вас заставляє щось купувати там. Заходиш під настрій, купуєш те, що нове і потрібне, безпечне для здоровя, а особливо натуральне і на 2-а порядки "легше" (дешевше). Єдине, щодо "бідосі"-взуття в мене моя субєктивна думка - це вже не взуття і його я ніколи там не можу купити, а "аромат":scare: :scare: :scare: А так "не хочеш, не дивись", от і всеееееее.:D :D :D
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)