Львівські нічні клуби тощо

Тема у розділі 'Ресторанна критика', створена користувачем night, 25 сер 2009.

  1. night

    night Well-Known Member

    Диско клуби Львова я не відвідувала близько року. То часу не було то бажання. І в цю суботу я нарешті вирішила вибратись на дискотівку. Почала я з клубу “Феномен” що на Зелені. Потрапити туди не вийшло через закриту вечірку і вхід був по клубним карточкам. Взявши таксі поїхала в “Містер Твістер”. Згідно реклами там мала бути сама очікувана вечірка тижня:))) Під'їзд і сама будівля справляє враження пристойного і цікавого закладу. Ілюзія розсіюється тільки відкривши двері. Зустрів мене “привітливий” охоронець який всім своїм видом показував свою заінтересованість роботою. Вхід на диско коштує 60 грн. Спустившись східцями почула перші звуки російської попси. Бажання йти дальше почало відпадати. Але все таки відкрила двері дискотеки і опинилась в маленькому залі де стоять диванчики а місця для танців як в підвалі будь якого будинку. Оформлення залу бажало б кращого. Дешевий варіант диско клубів які відкривались років 7-8 тому. Зате ціни там зовсім не дешеві. І людей на такій очікуваній вечірці було не багато. Прийшла я туди після 12.Посидівши пару хвилин і почувши що і наступна пісня не далеко втекла від попередньої вирішила шукати розваг в іншому місці. Наступним клубом моєї мандрівки став розважальний центр Мі100. Вхід для чоловіків 100 грн. для жінок 50 грн. За ці гроші мені одягли паперовий браслетик і видали фішки на які можна отоваритись на дискотеці. Хоча дискотекою я б це назвала лише умовно. Диско тепер перенесли у паб, де на сцені невідомі музиканти намагались співати в живу:)Те що вони співали і як можна порівняти з звуками пораненого гібона:) Місце для танців можна порівняти з місцем в коридорі. І на цьому клаптику вільного простору тиснулись всі хто зміг під такі звуки танцювати. Публіка там як на студентській вечірці в гуртожитку. На столах горілка, лимончик і пару сумнівних канапе. Щоб сісти за столик потрібно зробити заказ на 100 грн. з людини. В меню на ці гроші вибрати щось важкувато. Я ризикнула зупинитись на піці ,яку мене завірили печуть в них. І спробувала їхньої горілочки Фінляндія за 28 грн. 50 грам. Скажу випити це можна було хіба від безнадьоги за музикантів:) Уявляю який на смак у них Неміров за 10 грн. Вирішила сходити і спитатись в охоронця про VIP зал. На що отримала відповідь “Якщо вам на дискотеці не сподобалось то краще і туди не ідіть”. Для інформації VIP зал це стриптиз клуб “Плюшевий носоріг”. За півгодини в Мі100 я поїхала до дому дивитись телевізор. Зробила висновок що за рік часу клуби стали тільки гіршими. Але я не втрачаю надію що хоть якийсь клуб не так сильно помінявся і продовжу свою мандрівку при можливості і бажанні. Може хтось має бажання поділитись своїм досвідом і рекомендаціями якогось з клубів. Цікаво послухати
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА мандрівниця-рукодільниця

    думаю вам варто відвідати "Пікассо", це трохи нижче по Зеленій, вхід там по суботам 50 грн, можна замовляти столик( тел треба в неті пошукати-не пам)ятаю) ближче до півночі яблуку нема де впасти, музика хороша, запрошуються різні діджеї,..постійно організовується маленький виступ чи акробатів, чи стриптизерів, чи танцюристів... це так коротко)) якщо надумаєтесь паспорт не забудьте взяти з собою:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. night

    night Well-Known Member

    Дякую за інформацію.Тим більше живу не далеко:)
     
  4. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    тел. в Пікассо 275-32-72, але столики телефоном раніше не бронювали.

    щодо Мі100, - мені там колись сподобалось на Диско 80-х, але то було у великому залі, ми прийшли туди із забави (тобто їсти-пити їхнє не мали потреби), відповідно побавились класно. купа місця, класна музика, ну чого ще треба для повного щастя :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. night

    night Well-Known Member

    Ну так власне я була шокована що тепер диско в пабі а в великому залі стриптиз клуб. Невже це їм приносить більше прибутків...
     
  6. syavych

    syavych копач

    Прибутків може й ні, але задоволення... :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. NikaMay

    NikaMay Member

    Нещодавно повернулася до Львова, змінився дуже - не впізнаю :scratch_one-s_head:
    Порадьте найкращі
    - суші
    - нічний клуб (бажано із стрептизом)
    - кав"ярня (щоб була найкраща з найкращіх кав!)
    - більярд-клуб
    :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. syavych

    syavych копач

    Розділ "Куди піти?" ще не встигли по приїзді почитати? Там є відповіді на більшість питань про:
    А от про
    читаємо і пишемо тут :)
     
  9. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Ащо крім пікассо у Львуві нема нормальних клубів??
     
  10. victorys

    victorys позитивчик :)

    "Нормальний клуб" це поняття відносне, так як кожному подобається інша музика, інший інтерє'р, інше меню та інші ціни :pardon: А як відомо - всім не вгодиш. Тому думаю, що треба самому той чи інший клуб відвідати, щоб дізнатись нормальний він чи ні.
    Особисто мені "Пікассо" загалом подобається, хоча часом дискотеку там крутять так-собі, а часом просто бомба! Раз на раз не припадає :)
     
  11. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ех, шкода що я не той клюб. Нє? :blush::give_rose: А якщо чесно то я вже давно не шастаю по нічних клубах. Останній раз їздив на розборки, коли друзів там зачепили, і пояснив своїм же після того, що нема чого мені в третій ночі дзвонити а то я не знаю як дружині пояснювати куди я пруся :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    А я ось чекала коли ви нарешті в цій темі появитесь ;)

    Клуби теж вже не відвідую так часто як колись...( любила я колись таке нічне життя міста :dancer:1-2 рази в тиждень).
    А зараз (будучи при нагоді у Львові) просто час відчасу відвідую той клуб, коли хочеться з друзями продовжити гарний вечір :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. anton patriot2

    anton patriot2 Active Member

    Ну для мене, головне щоб музика була крута і було де з друзями присісти пропусти декілька коктейлів і інтерейер гарний))
     
  14. Londoner

    Londoner Абирвалг

    Прівєт! Всем чмокі в єтом чатє!
    Нєкоторіє патріоти такіє патріоти!
    Жарт!!!! :)

    "Крута" - стрімка,
    "коктейль" - мішанка,
    "інтер'єр" - облаштування.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. night

    night Well-Known Member

    Хотілось вчора піти в клуб і вирішила відвідати Fenomen. (вже другий раз намагалсь туди потрапити і на цей раз в останнє). І в шоці від того що почула на вході. До мене підійшла адміністратор. Варто відмітити що говорила вона на російській мові а українську розуміла ледь ледь. Спиталась чи маю я клубну картку. Я її не мала. Але стало цікаво як її отримати. На що отримала відповідь, що карточку можна отримати тільки якщо знаєш власника клубу. В інакшому випадку чого ви сюди прийшли. Я думала що такі часи залишились в 90 х роках. Після такого я в той клуб ні ногою навіть якщо б і за дурно ту карточку дали
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Summer

    Summer Well-Known Member

    а де він знаходиться? бо бачила таааку рекламу і передачу про цей клуб по тв...одні світські леви давали інтерв"ю...чи то така реклама....там ще співачка співає, вона ще пише пісні для Козловського і для рос артистів
     
  17. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    на Зеленій навпроти Арсену, де колись було славнозвісне Сафарі :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mills

    Mills Member

    Да, а ще є один найт-клуб Gallery (зліва біля Княжий келих). Теж цікаві вечіркі і непогано!
     
  19. DeZee

    DeZee New Member

    самое приличный НК-это мистер твистер, но это мое мнение, там созданных очень комфортная атмосфера, на счет музыки ... попсу я там редко слышал ..., а по ценам ... дешево бывает во дворе на скамеечке, но и в этом клубе если честно не так уж дорого, Нородом там не много т.к. место там небольшое, зато нет ни гопников, ни малолеток, но этот факт я отнес бы к плюсам нежели к минус ...
    З.Ы. вечеринки там зачетные! осебенно мне понравилось в стиле rock'n'roll
    З.З.Ы. самый хороший вариант идти туда компанией из 3-5 человек.
    З.З.З.Ы. но самое поразительное некрасивых девушек - я там вообще не видел!;)
     
  20. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Шкода, немаю як завтра бути у Львові :sad:


    [​IMG]

    Доречі, дядьку Василю, підкиньте сину ідейку ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)