Львівські машрутки

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем del, 26 кві 2017.

?

НЕ передавати кошти при вході через задні двері в машрутку

  1. згідний

    1 голосів
    33,3%
  2. незгідний

    2 голосів
    66,7%
  1. del

    del Member

    Добрий вечір Форумляни.

    Я сьогодні їхав 184а маршруткою до кінцевої зупинки. Мене ДОСТАЛО передавати кошти від пасажирів які заходили через задні (вихідні) двері. Я подумав, хто створив таку систему і чому ми повинні платити "передавати" кошти і куди вони ідуть. Мені це не подобається, чому:

    - гроші брудні, перенощики хворіб (люди кашляють, чхають в маршрутці і.т.п. але гроші передають);

    - водій жодного квитка за проїзд не надав;

    - кошти пішли в кишеню водія або власника маршруту як необліковані.

    Чому воно так, на мою думку всім цим зацікавлений перевізник.

    1. Зменшує кількість автобусів на маршруті (зазначив, що буде надавати одну кількість автобусів на маршруті а випускає меншу).

    2. Не встановлює касові апарати в автобусі (апарати для оплати за проїзд в автобусі).

    Висновок.

    Я хочу щоб ми комфортно (як нормальні люди) могли пересуватися громадським транспортом (маршрутними автобусами).

    Для цього потрібно:

    Заставити перевізників збільшити кількість автобусів на маршруті та заставити їх встановити апарати для оплати за проїзд в автобусі.

    Я думаю, якщо ми перестанемо оплачувати за проїзд у "натоптаній, набитій" маршрутці при вході через задні двері - тоді перевізник сам буде зацікавлений у збільшені кількості автобусів на маршруті (щоб люди заходили через передні (вхідні) двері та оплачували за проїзд), може навіть встановить апарат для оплати за проїзд в автобусі
     
  2. manur

    manur Well-Known Member

    А мені - подобається. Але, виключно тому, що це ЄДИНИЙ в нашій державі вид фінансових потоків, з яких не беруть відкат.;)
     
  3. iso

    iso Well-Known Member

    Шутка, да?
    Водій просто перестане впускати (і випускати) через задні:)
    Уявіть сценарій: 6 людів зайшло через передні. Потім ще 6 і посунули перших всередину. А на наступній тим першим 6 тре вийти. Комусь взагалі із самого заду. А якою набитою їздить Ашка - Ви мабуть знаєте? (Ашка - то 184а)
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    В каждій шутці є доля...... шутки.
    Еге ж...
     
  5. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Не від одних чув, ніби один із найнебезпечніших маршрутів, часто переповнений, тому часто можуть там попастись "щипачі", відповідно, вийти із маршрутки без грошей, мобільного чи годинника, це маршрут 138.
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А що наші гламурні поліцаї?
    Їм в носі свище в маршрутівках їздити?
    Чи, млять, пріус в Еталон не влазить?
     
  7. iso

    iso Well-Known Member

    Надивилися фільмів...
    Не їздять у маршрутках - хреново
    Будуть їздити - фігнею займаються, то злодія ловлять, від якого пасажир сам має устерегтися, то старі боєприпаси сторожать, на фіг вони кому потрібні, якщо до тепер не бахнули.... І все те замість бандитів ловити:mocking:
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Злодій кишеньковий такий самий бандит, як і злодій гаражний чи квартирний.
    Хоча ні. Вашою логікою власник гаража повинен сам устерегтись від злодія. Мін наставити, тещу в гаражі замкнути, на ментовську сигнелізацію поставити. А жінки дітородного віку просто зобов'язані пройти підготовку в шаоліньському монастирі, здати заліки по прийомам рукопашного бою у Стівена Сігала і Чака Норріса. І не забути у вагіну встановити капкан на великого звіра.
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Ви мабуть неправильно розумієте терміни бандит і злодій кишеньковий., якщо їх утотожнюєте.
    Так. За моєю логікою кожен по можливості повинен убезпечити свою кишеню, торбу, помешкання, гараж. Думаю, що більшість крадіжок чиняться через нашу безпечність. Я про крадіжку, а не бандитський напад. . Що в цьому не так.
    А Ваші літературні «излияния»,
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А Ви, мабуть, не вірно розумієте функції держави в підтриманні законності, яке покликане захистити людину від свавілля самої себе, держави, так і від протиправних дій інших осіб. В тому числі і кишенькових злодіїв. І Конституція про це говорить недвозначно. Вільна людина взагалі не повинна думати про убезпечнення своєї кишені, торби, помешкання, гаража. Ці функції покладені на державу, яка через свої правоохоронні органи це і повинна забезпечувати. А в разі невиконання цих своїх функції зобов'язана компенсовувати Вільній людиніморальні і матеріальні збитки.
     
  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Може не по темі, але "щипач" - люди, що можуть стати злодійською елітою, багато тюремних "законників" вихідці саме із такого, рідко коли "щипач" йде на контакт із жертвою, свою роботу любить зробити тихо і непомітно, тому цінна річ у руках деколи надійніше, ніж десь у кишені. Ну і зауваживши "щипача" навіть, якщо лізе у чужу кишеню, звернувши увагу, реально дістати фінкою під ребро.
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    Я і не заперечую функції держави в підтриманні законності, але
    Хай наша держава через правоохоронні органи нас береже, бо ми в повну маршрутку сідаємо, а з задньої кишені стирчить пулярес або мобільник, торба відкрилася, і в ній проглядається пачка грошей, а ми точими ляси з колєжанкою, помешкання замкнули на один дохлий замок, а авто взагалі забули закрити. Нас обікрали і ми біжимо з претензіями до державних органів, бо держава
    Так по-Вашому? Розкажіть про це вільним американцям, чи європейцям. Хіба азіяти Вас зрозуміють
     
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Те, що система недосконала і не здатна захістити громадянина, вина не громадянина, а саме Держави.
    Ви ж, і я, і інші громадяни, платимо Державі за надання нам послуги в забезпеченні нашої безпеки? Платимо справна (попробуй не заплати, коршуни-фіскальщики зразу це пронюхають) і повинні отримувати послугу в повному об'ємі. Як з повією. Отримали гроші, і не малі - будьте ласкаві розсувайте ноги.
     
  14. prius

    prius Well-Known Member

    А може саме порядок з громадянина починати наводити? Запарковався неправильно 200$ штрафа,запарковався на інвалідне місце 250&,поліцейский зупинив авто,водій вийшов без дозволу в кайданки і в участок,поліз буром пристрелити,висцявся на вулиці або в брамі 1000$ штраф,може тоді і порядок буде,і поліция тоді буде за ваш кошт підтримувати його
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. iso

    iso Well-Known Member

    Усе правильно. Із Закону:
    1. Завданнями поліції є надання поліцейських послуг у сферах:
    1) забезпечення публічної безпеки і порядку;
    2) охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
    3) протидії злочинності;
    Поліція їх і надає. Яке із завдань не виконує?
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А давайте продовжимо логічний ряд: Мусор підійшов до громадянина і не відрекомендувався по формі - із короткостріла йому межи очі - на... Поліцай поставив свій пріус під знаком - з "Мухи" по пріусу - НА! Гламурний незаконно застосував силу чи повів себе безтактно - на фронт, в окопи...
    Проходили ми вже "наведення порядку з громадянина". Не вийшло нічого путнього. Починати треба з держави і її органів.А там хоть 1000 доларів штрафу, хоч четвертування, хоч на палю. Головне, щоби Закон стосувався ВСІХ! Абсолютно!
    Від "пересічного українця" до президента України.
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    ОК.
    Ви прийшли в перукарню, щоби Вам надали послугу в догляду за Вашим волоссям. Перукар голову намилив, але мити не став, злив з горнятка. І підстриг зразу ножицями пів голови. Свої завдання він виконав?
    Так виконав.
    Ви будете задоволені?
    Гадаю, що ні.
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Статистика злочинності:
     
  19. iso

    iso Well-Known Member

    І в цьому винна поліція?
     
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А хто? путін?
     
а де твій аватар? :)