львів’янин!

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем duncan, 8 гру 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Смак треба було прививати в дєцтві..
    Може ше "тошнотіки" згадаєм?
    Яке "Курземе" запивалось?
    У Львові,між іншим...
    ЗІ.Смєшалісь в кучу коні.люді...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    О, Курземе моя найулюбленіша кава, до-речі!
    Попереджувальний вистріл - а вкусах нє спорят... :)
     
  3. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Та Ви шо?
    Ніки міняти?
    А навіщо?
    Суперовий нік у у Франца Йосипа (чи правильніше "Франци"? то вже фільологи най поправлят).
    Дуже львівський нік!
     
  4. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Та.нема мови...
    я,от,скажім "чорнилко" ненавидів...[​IMG]
    А "Струмок" йшов за милу душу...[​IMG]
    А "Курземе" і кава..тим більше львівська..це протилежні речі...:nea:
     
  5. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ


    Вони би Вас ніяк і ніколи не зрозуміли. (

    Недано Вам розуміти таємниці і що зробиш, тяжко... :cry:

    Але не біда в Америці є спеціальний заклад МкДональс. Там все по номерам і смак ґлобальний.
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    До чого тут Макдональдс? Є Пиріжкова,навіть дві і без образливих для вільнолюбивого львів"яки номерів.Ми ж вже про адресу кав"ярні.Де ж то вона є ота найдавніша ,найкраща,де сама прекрасна львівська кава ,що так закарбувалася у пам"яті багатьох наших екс-земляків і яку так ідеалізують нові львів"яни? Нектар і Вірменську не пропонувати,Мапу і решту новочесних теж...
     
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    А навіщо Вам?
    Є ТАКе поняття "прикрий клієнт". Навіть у нашій Кав'ярні їх намагаються попрощати якнайшвидше. Бо прийде, ноги вивалить, замовить чаю на гривню 50 коп. і смородить, смородить, смородить...: "чай у вас паскудний"...
    ТАКим і кави доброї не наллють.
    А є постійні клієнти, які просто кажуть: "дві файних кави"...
    І насолоджуються.
    І на форумівках наших ми збираємося "на каву", хоч кожен п'є те, що йому пасує.
     
    Останнє редагування: 28 лис 2008
    • Подобається Подобається x 8
  8. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    А ну,то файно,прошу ось тут дві гривні,решти не треба,дякуємо за гостинність,обов"язково навідаємось ще.Тіштеся поважним товариством.
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Правий... лівий...
    Я знаю одне: у Львові навіть коліжанки, які зібралися на чай, все одно домовляються "на каву". :mocking:
    А те, що хтось люру кавою називає і ще й з того гордий... Ну, так гамериканці теж в Італії по каву до МакДональда йдуть. :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Йой! А мене в Москві дивувала любов до розчинної "кави".
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Я вперше каву спробувала в "Кастелярі", коли воно лише з'явилося. Температура до 39 скочила моментально. І потім я довго каву не пила.
    Було смішно, коли нам із татом в школі діти дарували каву й цукерки. Ми все жартували, що цукерки самі будемо поїдати, а каву своїм домашнім кавоманам віддамо. Моя мама і чоловік такі кавомани, яких світ не видів. Вони тому, певно, найкраще можуть порозумітися. Бо більше ні в його, ні в моїй родині таких фанатів кави нема. :)
    Читаю вас і починаю розуміти, ЩО називають діяспоряни "радянщиною"...
    Для вас лінк на шанований часопис. ;)
    http://www.ji.lviv.ua/n29texts/yavorski2.htm
    Читайте розділ "У диму каварень".
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Ну там хазяїн з діяспори,і кава була відповідна(ви правильно написали "воно")

    А прошупоясніть ,яке відношення сучасні львів"яни мають до тих персонажів,що описані тут? Може ви хочете сказати ,що то іхнні нащадки????

    "Ета панять нівозможна,ета нада пачуствавать..."
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Ви, схоже, що ні.
    Раз вам
    :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Однозначно...:nea:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Ну от виселили,ще й дідову і бабину метрики хтіли забрати
    Трибунал,просто якійсь.А судді хто???
     
  16. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    шкода того,що метрики старі.якщо бабця з дідом не привили вам отого духу...
    Якщо львівську каву ви вздріли в пиріжковій...то...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. smeet

    smeet просто спілкуюсь

    Не знаю про пиво,боя не пивоман,але про каву то дійсно так.Я приїхав в Ужгород в 1981 році.Таку каву,яку варили в Ужгороді угорськими кофеварками я ніколи не пив ні в Києві ні у Львові.Таких кофеварок дійсно не було ніде.І таких черг,які були за вареною кавою в Ужгороді я не бачив ніде.Люди йшли в гастроном(там варили каву) з баночками,з бутилочками.Навіть одним з видів невеличкіх презентів лікарям була баночка з свіжозавареною кавою.Нічого подібного я дійсно ніде не бачив.Там я і навчився пити каву.так я її п"ю тепер.Тепер дійсно добра кава є всюди-в Києві ,Харкові,Полтаві.Це в зв"язку з тим,що з"явилося багато дорогих фірменних кофеварок.
    А Львів"янки завжди були гречні і дійсно не давали цілуватись на першому побаченні.Але в мене жінка закарпатка.Та не дала цілуватись і на третьому:),тому мене заїло,зате й женився напевне:):):)Це жарт .Але Львіф дійсно місто особливе.Я завжди,коли проїжджаю через нього,або коли заїжджаю в гості,то стан душі завжди піднесений.З дитинства пам"ятаю Львівський цирк,Львівський готель(спеціально приїжджали в цирк,то ночували в готелі).Пам"ятаю завжди добрий червоний борщ в Львівських їдальнях,чинахи і лодочки-морозиво в знаменитій Снігуроньці.
    Тепер про львівських хлопців,котрі далеко не естети(я маю на увазі не всіх,а тих котрі є в кожному місті і котрі шукають на свою д..у пригод)так от в роки мого парубоцтва тебе не торкалися(не просили закурити)коли ти йшов з дівчиною.Декотрі хлопці інколи цим користувалися,коли потрібно було пройти через темну вулицю.

    Я скажу,що не брехня.Діло не в каві ,а в самій аурі,що існує в львівській кав"ярні.Ну уявіть яку небудь Ростовську рюмочну і Львіську кав"ярню.Це все рівно що зрівняти хлів і ресторан.Є кав"ярні з поважними сивочолими джентельменами, в шаликах і беретках,а є з молодими студентами,художниками ,поетами чи медиками.Кожна має свою ауру.

    Шановна Рибко.Ми всі хто не Львів"яни,на Львівському форумі знаходимось в гостях.До чого це я.Ви коли приходите в гості і спілкуєтесь з господарями,я так думаю,завжди стараєтесь не ображати господарів.Це норми поведінки нормальних,вихованих людей.Я в гостях завжєди стараюсь вести себе толерантно.Якщо мені щось не подобається.я туди більше в гості не йду.Але я ніколи не посмію сказати газдині,що в неї борщ несмачний,хоча можливо він мені дійсно не сподобався.Згідно правил хорошого тону,я завжди похвалю господиню.Тепер розумієте.Але дійсно Львів це місто особливе.Хто ніколи не був в Європі, той може побувати у Львові,і він буде мати поняття про європейську архітектуру,про європейські вулички.Я був в місті Дубровник(це в Югославії).МЕні нічого крім пальм там дивного не було,вулиці як у Львові.Можливо навіть ще вужчі.Тепер про людей.Львів"яни дійсно люди чимось особливі.Одразу сказати важко.Байдужості менше ніж у східняків.Велика (для деяких людей можливо здається це навіть занадто)любов до України.Підвищене відчуття справедливості.Дуже великий відсоток людей,котрі цікавляться політикою.Дещо дивна для східняків революційність(навіть при радянській репресивній системі інколи бували студентські заворушення і висловлення протесту,згадаймо у що перетворилися похорони неЛьвів"янина Івасюка).Чого я так кажу,хоча я тепер не Львів"янин-я родом звідси,а живу в аж занадто спокійному регіоні-Закарпатті.Тому маю з чим порівнювати.Закарпаття має свої плюси.Але у Львова є чисто львівське,тому і говорю.
     
    Останнє редагування модератором: 29 лис 2008
    • Подобається Подобається x 10
  18. gryvul

    gryvul Well-Known Member

    Зара розридаюся. smeet-е, дякую. Як чоловік гарно каже. як тото приємно слухати! І головне - правда! і це на повному серйозі. шем-сь ніґди мене (яко львів`янина) так не хвалили за діло.
    є, правда, і у нас один недолік - ми трохи заскромні. але героїчеськи із цим боремося.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Парний ефект? :mocking:
     
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а я ненавидів "козацький напій" -- жовто-гарячу речовину зі запахом полину і нафти...
    навіть більше ніж "долину смерті" (альмінську долину)... :bad::bad::bad:
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)