львів’янин!

Тема у розділі 'ОБС', створена користувачем duncan, 8 гру 2007.

  1. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: львів’янин!

    Ніби висловився. Ось перечитав сьогодні - різкувато вийшло. Не хотів нікого образити, якщо так сталося, то прошу вибачити.
    Але зачепило оте "справжній". Тема, яку зачав Пупер, підсвідомо означає наступне: львів"янин (справжній! :) ) - це якась надлюдина, самий український українець!
    А який справжній (!) донечанин, киянин, харків"янин, дніпропетровець, херсонець?.. Чи належність до всіх інших - означає не бути "україномовним", "порядним і вихованим", "патріотичним", і т.д. Про самокритичність - то взагалі перл. Але дивна річ, - донеччани зайняті видобудком, дніпропетровці та харків"яни - виробництвом, кияни - бізнесом, а львів"ян мучить питання хто такий справжній львів"янин! :) :shutup: Це мені нагадує випадок, коли кілька років тому в нас з роботи звільнилася людина, такий собі тягловий коник, але з побажаннями, - через малу зарплату, захцянки шефа, відомчий бардак, і відсутність перспективи. І шеф кричав йому в спину "Ви не патріот галузі!" - так оце те саме.
    Воно, звісно, приємно належати до такого собі прихованого резерву української еліти...
    Ну, як сам себе не похвалиш... Але для чого? А як же образ "справжнього" львів"янина?

    Все. По темі більше не пишу. Бо випадаю з образу справжнього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. франц-йосип

    франц-йосип Well-Known Member

    Справжній львів"янин-це в принципі також совковий анахронізм,коли була "сталіца-Масква" і запад-Прибалтика Львів і почасти Закарпаття.Для всього східного совкого люду фактично Львів і Пітер були справжніми европейськими містами які були населені слов"янами.Бо прибалтика то вже було щось інше.Про Київ тоді і мови не було бо то була есесерівська провінція як Мінськ і Кішинев.А Львів був оповитий всякими легендами про бандерів,платну медицину і таке інше,а ї ще потім-наше "надбання"антени на Польщу,родичи за кордоном та і сам кордон поруч.Була і відповідна атмосфера створена дивною сумішшю українців евреїв росіян поляків.Була і основна риса львівського обивателя-це історична пам"ять того,що ми були частиною Европи,правдивої а не тої що на мапі.А також здоровий скепсис до комуни з її ідеалами,ну не приживалися у Львові ідеї марксолєніна.
    Після відїзду в різні боки активного і освіченого прошарку львів"ян цей особливий сімбіоз багатонаціонального міста зруйнувався(і вже не вперше) то теперішні львів"яни знов маютьтільки спогади про неординарність свого міста,а нові львів"яни схильні до ідеалізації.Наразі багато львів"яни мріють про роботу в Києві,а домів приїздят як столічні пани-це теж наша риса.Іще теперішні львів"яни ніц не розуміються на своєму архітектурному оточенні(я вже не говорю про тих монстряк в центрі і пластикові вікна) знайдіть у Львові хоч одне трикутневікно старше нашої незалежності.-а тепер в сецесійному центрі гострі кути і агресивні лінії дахів,та ще й пофарбовано "красіво".Короче приєднуюсь до всіх дописувачів що охарактеризували "особливі"чесноти львів"ян і львів"янок з поправкою-працюймо над собою до досягнення усіх вищесказаних якостей.Ура!таваріщі!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Да неужели львовяне какие-то нестандартные?:scratch_one-s_head:
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    звичайно!.. о_О
    і вищі, і стрункіші, і розумніші, і дотепніші (і так далі)... :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. По сравнению с кем?
     
  6. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    З китайцями:haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Фигня! Люди как люди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    а з ким ви хочете порівняти?..

    китайці?...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    та у них навіть свині не такі як у нас!Бачили, малі і чорні?:biggrin:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. :lol:Да я про львовян!

    Вот это наглёж!о_О

    А чего удивлятся? Далеко не у каждого на полке стоит словарь диалектизмов.
     
    Останнє редагування модератором: 16 лис 2008
  11. Полковник

    Полковник миється в бані

    Словарь ЧЕГО?
     
  12. Полковник, а вы ж, помнится, меня дурочкой называли.
    "Філіжанка" і "кнайпа" - это диалектизмы.
     
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    От своих слов НИКОГДА не отказываюсь.
    Так и есть!
     
  14. Я, к слову, закончила школу с золотой медалью.
     
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Оля - МОЛОДЕЦ!
     
  16. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    мова -- не має значення, може бути українська, російська, польська...
    щирість -- на відміну від рогулів, справжній львів’янин щирий...
    виховання -- справжній львів’янин вихований, не буде пискувати до жінок, поступається місцем у транспорті...
    іронічний -- у ставленні до росії та російського, має краплю "спортивної злості" до "ісконна рускіх", але не до росіян...
    антикомуніст (думаю: пояснювати не тре)...
    самокритичність -- вголос справжній львів’янин ніколи не скаже про всі перечислені риси, навпаки: буде заперечувати.... по аналогії з англійцем, який себе ніколи не назве джентльменом -- виховання не дозволить...
    Згода.
    Але коли читав про школу" як вас дражнили" зрозумiл- якicь неольвовяне в мicтi розплодилися.

    А чего удивлятся? Далеко не у каждого на полке стоит словарь диалектизмов.[/QUOTE]

    IMHO ,Piдна мова може бутi бабчiна ,вуiкова .Державна= школьна.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    не розумію: навіщо ви виправдовуєтеся? о_О

    нічого не зрозумів, але це не важливо, головне, що палковніку сподобалося... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Полковник написал, что я дурочка.
     
  19. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    1. це не привід виправдовуватися.
    2. де навзав, лінк!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Он уже удалил.
     
а де твій аватар? :)