Львів-2025. Генеральний план

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем MARTINI, 29 вер 2013.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Пропоную обговорити майбутнє нашого міста. Три роки тому був ухвалений новий Генплан Львова. Це документ, який визначає містобудівну політику, тобто просторовий розвиток міста, розміщення основних об’єктів, збереження історико-культурної спадщини, зелених зон, парків, створення зон охорони пам’яток історії, розміщення нових об’єктів до 2025 року. Тут закладені основні принципи, які треба зберігати при плануванні і проектуванні окремих частин, окремих фрагментів міста.

    Якщо вам не байдуже на майбутнє нашого міста, то документ дуже навіть цікавий. Особливо цікаво розглядати карти (додатки до Генплану). Там видно, як розвиватиметься мережа магістральних доріг, як розростатимуться межі міста. Кому лінь читати "многа букаф", можна просто переглянути додатки.
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 3
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Генеральний план міста - справа добра, але у виконанні наших чиновників...

    Справа в тому, щоб реалізувати будь-який план потрібні інвестиції, або прямо кажучи по-простому - бабки.

    Недалеко мого будинку проходить дорога в генеральному плані. На папері вона вже не менше 50 років і я переконаний, що пройде ще десятки років, перш ніж почнеться щось робити. А візьміть сихівський міст (проспект Червоної Калини), якби не львівська штрека з Кирпою, то так би все було без моста і по сьогодні.
    Король голий, без штанів і трусів. Можна було б надіятися на чужі гроші - інвестиції, але Андрій Іванович з своїм кумом скоріше дадуть собі пальці в одвірки запхати, ніж дати можливість без хабаря комусь вкладати гроші у Львів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Андрій Іванович нині є, завтра нема. А Львів буде завжди
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Дивіться додаток 1, там велика кільцева дорога намальована :) В її межах опиняються Пустомити, Бартатів, Давидів... Це все стає фактично Львовом
     
    Останнє редагування: 20 лип 2023
    • Подобається Подобається x 3
  5. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Переглянула схему каркасу зелених насаджень і щось на мене печалька напала. Щоб подихати свіжим повітрям, то треба хіба у Вииниківський чи Брюховицький ліси вибиратися. Щось не видно (або я не додивилася), щоб в спальних районах був би якийсь натяк на озеленням. Ну мені з моїм Новим Львовом пощастило, а от інші райони...
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    парк "Залізна вода" тобі вже набрид? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Чого ж набрид? Навпаки, мені пощастило жити в одному із зелених районів Львова. А от глянути на район вулиці Городоцької, Ряшівської, Виговського і прилеглих вулиць-там же суцільна забудова і жодного зеленого клаптика.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чому? Скнилівський парк є. І ще там дрібних сквериків трохи є. Зовсім не найгірший там район, в тому плані
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    От його я з виду упустила. Головне, щоб не вирубували те, що є.
     
  10. Alexander Shutyuck

    Alexander Shutyuck Well-Known Member

    Львів за 20 років?

    На ютубі з'явилася відеопрезентація забудови перспективного житлового району Збоїща. Поки дивився, то був впевнений, що це якась студентська фантазія, але титри в кінці відео повідомили - Розробник ДП ДІПМ Містопроект. Кхм...
    Як на мене, тут повторені усі основні помилки Сихова. Виглядає абсолютно незатишно, та й будувати зараз саме суто житлові райони, з яких ранком всі будуть їхати кудись на роботу, а ввечері вертатися є вкрай неправильно. А вам як, взагалі? Хотіли б там жити?

    http://youtu.be/L-K2D-T_tUQ


    Оригінал публікації...
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Особисто мені - ні. Дуже незатишно - широчезні шестисмугові дороги, немає запроектованих ТРЦ і дитячих майданчиків, одноликі багатоповерхівки.
     
  12. bonallesan

    bonallesan New Member

    Кто располагает информацией, как планируют освоить данный участок Сыхова? Пока там стоянка.
     
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    мене більше хвилює виробництво а не реалізація...
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Як відомо, львівська кільцева дорога оточує наше місто зі всіх боків, крім Півночі. Зараз там в кращому випадку звичайні сільські дороги, а в гіршому - лісисті пагорби і болота.

    Проте, уже наступного року може розпочатись будівництво північного обходу Львова. Згідно з проектом, це - сучасна 4-смугова автомагістраль протяжністю близько 24 кілометри з потужними транспортними розв"язками у Бірках, Гряді і Малих Підлісках.

    Будівництво супроводжуватиметься наймасштабнішими археологічними дослідженнями в історії України. Власне, на замовлення Науково-дослідний центр "Рятівна археологічна служба" в листопаді 2018 року я дроном пролетів над усією майбутньою дорогою. Пізніше на відзняте відео було накладено проект магістралі і показано головні місця розкопок. Вийшов ось такий відеоролик.


    View: https://www.youtube.com/watch?v=avsmnlFhzW4
     
    Останнє редагування: 19 кві 2019
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)