ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. manur

    manur Well-Known Member

    В нас один такий сам звільнився пару місяців тому. Вроді, лиш один. Точно не скажу, бо за тим не сильно слідкую.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Коней на переправі міняють?

    З метою удосконалення організації роботи Генеральної прокуратури реорганізовано Департамент спеціальних розслідувань ГПУ
    А от що кажуть адвокати родин Небесної сотні

    View: https://www.facebook.com/aap.adg/posts/730136590467598


    Медяник був пробним шаром ;)
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Луценко записав на бухгалтерку квартиру в Ялті
     
  4. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та то моя квартира! Я якось за ту квартиру совсьом забувся.

    Значить, якщо у дружини Луценка працювала якась бухгалтерша, і та бухгалтерша десь украла гроші, чи правильно проконсультувала, як украсти гроші, наприклад, мене, а я їй відслинив сотню-другу тисяч, то винен Луценко.

    Кому я менш за все схильний вірити, так це Лещенку. Дуже він якийсь незрозумілий тип.
    Навіть якщо виявиться, що квартира в Ялті таки дійсно належить сім"ї Луценка.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та не переживайте ви так.
    НАБУ почало перевірку "квартир Луценка"
    Перевірка покаже, що Лещенко набрехав і все буде добре.
     
  6. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Та де ж добре, якщо виявиться, що квартира - моя?!
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Лещенко сам себе дискредитував своєю квартирою. Тепер коли він пише про квартири інших це викликає в кращому разі сміх.
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Лещенко вважає, що листи Суркова - підробка.
    За подделку переписки Суркова креативщиков власти нужно поставить в угол на гречку, — Лещенко

    Але, мені здається, маючи під руками нинішні засоби лінґвістичного аналізу, можна визначити майже достовірно, хто писав листи. На днях повідомлялось, що вчені визначили, які твори писав сам Шекспір, а які - йому допомагали.
    Тому, взявши до рук "лист Суркова" на десяток сторінок і взявши письмові тексти обмеженого кола підозрюваних у написанні цого листа, можна майже стовідсотково визначити автора.
    А потім ломати голову, навіщо ним це було написано.

    Наприклад, у мене - моя стилістика викладання думок, і проаналізувавши мої тексти, я впевнений, можна знайти на якому форумі що я писав і під яким ніком. Якщо це колись комусь знадобиться.

    Думаю, писав хтось із українців за дорученням тих, в плани яких входить розхитування ситуації в Україні, і хто дуже добре орієнтується в нинішній політичній, економічній та соціальній ситуації.
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Загорий рассказал о покупке скандальных квартир у бухгалтера Луценко

    Або правда, або ні. Легко перевіряється. Мають бути нотаріально завірені угоди, об"яви у ріелтерських компаніях і таке інше.
    Подібні речі залишають багато документальних слідів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Загорий рассказал о покупке скандальных квартир у бухгалтера Луценко

    Або правда, або ні. Легко перевіряється. Мають бути нотаріально завірені угоди, об"яви у ріелтерських компаніях і таке інше.
    Подібні речі залишають багато документальних слідів.
     
  11. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Загорий рассказал о покупке скандальных квартир у бухгалтера Луценко

    Або правда, або ні. Легко перевіряється. Мають бути нотаріально завірені угоди, об"яви у ріелтерських компаніях і таке інше.
    Подібні речі залишають багато документальних слідів.
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Загорий рассказал о покупке скандальных квартир у бухгалтера Луценко

    Або правда, або ні. Легко перевіряється. Мають бути нотаріально завірені угоди, об"яви у ріелтерських компаніях і таке інше.
    Подібні речі залишають багато документальних слідів.
     
  13. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Загорий рассказал о покупке скандальных квартир у бухгалтера Луценко

    Або правда, або ні. Легко перевіряється. Мають бути нотаріально завірені угоди, об"яви у ріелтерських компаніях і таке інше.
    Подібні речі залишають багато документальних слідів.
     
  14. prius

    prius Well-Known Member

    Але заклинило
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Під враженнями слів двічі не судимого Януковича про відсутність у нього кримінального притягнення згадав, що Генпрокурор України був осуджений за перевищення службових повноважень при прийомі на роботу свого водія, нарахуванні водію завищеної зарплати і незаконному наданні квартири. Також Луценко впійманий на розтраті бюджетних коштів.
    За це все суд засудив Луценка на 4 роки.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ха, а Юра щось наблудив... Або тоже просто-напросто набрехав... :scratch_one-s_head:

    Повідомлення прес-служби ВСУ щодо поширеної у ЗМІ інформації про закриття Верховним Судом України справ проти Іванющенка Ю.В.

     
а де твій аватар? :)