ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. prius

    prius Well-Known Member

    Ще я чув що пістолі дарував наліво і направо?
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    але сидів він явно не за то.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    На Махніцкого не було надії, хоча би тому, що він був з Свободи.
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    В багатьох надія була САМЕ ТОМУ!

    Ви вважаєте, що абсолютно ні за що?:)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я вважаю, що у нас нема безгрішних і як казав класик: була би людина, а справа завжди заведеться.

    Все відносно....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    так, лиш би наука для тих людей не пройшла даремно...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Смішно Смішно x 2
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    тільки направо, наліво - ніколи.
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Пройтись по местам былой славы - это наиважнейшая задача генпрокурора Украины!

    [​IMG]
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може він щось хоче згадати?
     
  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Скучає....
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. prius

    prius Well-Known Member

    Може місце собі на майбутнє підшуковує
     
  13. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    А їм відповідні дзьоби гримерші відразу начепили, і вони зрозуміли, що так і треба.

    Це - аллюзія до Малинового пелікана В.Войновича, що вийшов недавно із друку.

    Коли Перлігос Росії (який носив дзьоба, але дуже дорогого, а політичні діячі рангом поменше, носили відповідно мідні, пластмасові чи картонні дзьоби) запропонував головному герою зайняти його місце в Кремлі і покерувати Росією, то перед першим спільним засіданням Думи, Ради Федерації і АП гримерша почала приміряти йому золотого дзьоба. Новий Перлігос спочатку засміявся, але начепив того дзьоба, зробив селфі на пам"ять і пішов на спільне засідання.
    Ну, слово Перлігос ви зрозуміли: Первое Лицо Государства.

    Ну, а чому дзьоби носили, кожен зрозуміє, коли почитає книгу. Є в електронному вигляді безкоштовно онлайн.

    Я думаю, Луценку не завадило б перевірити всі кабінети перших осіб держави. Скільки ще церков, а може і синагог розкидано по кабінетах. Пам"ятаю, хтось описував якийсь кабінет, де була кімната без вікон із стінами, стелею і підлогою із нержавійки.
     
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Депутат Верховной рады от фракции "Блок Петра Порошенко" Мустафа Найем 27 мая встречался с Генеральным прокурором Юрием Луценко. Об этом Найем сообщил на своей странице в Facebook.

    По словам Найема, в ведомстве грядут перемены.

    "Порадовали фамилии двух будущих заместителей. Один из них известный адвокат, второй - специалист с хорошим международным опытом. Оба не из системы. Фамилии Юрий Витальевич, думаю, должен озвучить сам", - написал депутат.

    Подробностей дела Саакашвили Луценко Найему не сообщил. Тем не менее, проверка счетов и деятельности благотворительного фонда "На благо Одессы" буде продолжена.

    В качестве "совсем положительного" Мустафа Найем отметил отпуск прокурора[​IMG] Куценко.

    "Должность прокурора Владислава Куценко сокращена, сам прокурор взял положенный ему отпуск, и есть все основания полагать, что назад он не вернется", - написал Найем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Це зрада!:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А, це унікальний прокурор. Він прямо адвокатом Шокіна працював по всім каналам. Не дивно шо його першого пішли вітам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)