ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ви вже забембали всіх своїм судом майже в кожному дописі.
    Ви взагалі коли в останнє зтикалися з судовими моментами? Ви вкурсі взагалі, як у нас справи в судах зараз розглядаються? Для прикладу моя ситуація: ДТП, в яке я потрапив, сталося 25.09.18, а суд буде аж за тиждень. І це ще завдяки тому, що суддя трапився адекватний і знайшов "вікно" на після обіду. Адвокати взагалі розраховували на вересень-жовтень. Коли вони почули про "14 травня" - вони перехрестилися обоє.
    І питання вдогонку: а пан вкурсі, чому така довга черга в суді зараз? А все завдяки так званій "судовій реформі", яку "провів" ваш коханий Петрик.
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Луценко в Японії на колінах просив Порошенко призначити його генпрокурором", - Віктор Шокін


    View: https://youtu.be/-YBwIb7wCp0
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Сірожа взяв і зробив алаверди

    Сергій Лещенко

    3 год ·
    Все, что происходит - это просто дичь. Ради спасения себя на должности генпрокурора Луценко втягивает Украину как разменную монету в американские выборы "Трамп против Байдена”.

    Луценко думал, что Порошенко переизберется на второй срок, а он возглавит партию на выборах и станет потом премьер-министром. А теперь вынужден систематически дезинформировать Джулиани, чтобы не уходить в отставку.

    Что случилось на самом деле - по ссылке:

    Луценко кинув Україну під танки війни в Американській політиці
     
    • Інформативно Інформативно x 1

  4. View: https://twitter.com/dzyndzia/status/1127214549239771137?s=20
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 11 тра 2019
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    На ніч дивлячись я таке перетравити не можу))
    Хто кому бреше, хто як свою шкуру рятує:

    Народний депутат Сергій Лещенко у суботу, 11 травня, прокоментував інтерв'ю адвоката президента США Дональда Трампа Руді Джуліані про причини скасування візиту в Україну, в якому він сказав про ворогів Трампа і також назвав прізвище Лещенка. У відповідь на це український народний депутат заявив, що Джуліані був навмисно дезінформований генеральним прокурором України Юрієм Луценком.

    "Щоб вони (американці - Ред.) його захистили від відставки, Луценко придумав історію про те, що екс-віце-президент США Байден в інтересах свого сина тиснув на Генпрокуратуру з метою закрити справу проти екс-міністра екології Миколи Злочевського та його газової компанії "Бурізма", - написав Лещенко в блозі на сайті видання "Українська правда".

    За його словами, Джуліані зрозумів, що Луценко систематично вводив його в оману та скасував свою поїздку. Також Лещенко також стверджує, що Луценко "бреше у своїх твердженнях, що "чорна бухгалтерія" Партії регіонів сфальсифікована".

    Лещенко також заперечив, що є ворогом американського президента. "Насправді, ніякий я не "ворог президента

    Трампа". Я як викривав корупцію, так і продовжую це робити. І натяки Джуліані, що я був причетний до "справи Манафорта", я вважаю компліментом - Манафорт визнаний в Америці злочинцем на підставі документів з України. Він сів у в'язницю і став прикладом рівності всіх перед законом", - написав депутат у своєму Telegram-каналі. Крім того, Лещенко стверджує, що Луценко "дезінформував, що когось було засуджено в Україні за втручання в американські вибори".

    Своєю чергою прес-секретарка Луценка Лариса Сарган за
    явила, що Лещенко "погорів, як ворог Трампа".
     

  7. View: https://www.facebook.com/100003547618063/posts/2046686432126257/
     
  8. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    "Утро вечера мудренее!"
    Я також учора не хотів напружуватися, щоб розібратися, хто правий, хто бреше.
    Сьогодні прочитав:
    Слід вияснити, чи дійсно Луценко стверджував, що ота комірна книга, яку нам показували - фальшивка.
    Особисто я не вважаю її фальшивою.

    Стосовно США. В США - живі люди, які можуть красти, бути корупціонерами, сідати і сидіти. Там за цим не заіржавіє.
    Якщо в оточенні Трампа хтось дійсно був, а можливо і залишається із корумпованих людей, а регіонали, будучи при владі, розкидалися народними українськими грішми направо і наліво із зрозумілих причин, то напевно якісь мільйони капнули і американським високопосадовцям.
    Лещенка звинувачують у втручанні в американські справи. Але які справи? Що стосуються корупції в Америці.
    Тут дійсно Лещенку не позаздриш. Але якщо у когось із оточення Трампа рильце в пушку, на боці Лещенка буде неупереджене американське правосуддя.

    Для мене, наприклад, не є доказом, що Лещенко неправий лише тому, що він небритий, якась молодиця купила йому квартиру чи його звати Сірожа.
    Слід розбиратися із людьми, що фігурують у чорній бухгалтерії Януковича, і з тими, хто намагається ту чорну бухгалтерію спустити на гальмах. Хто б там не був, чи українські громадяни, чи американські.
     
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Тут на днях Ньюсуік надрукував статтю, де згадується Луценко, Джуліанні і Байден.
    Не маючи бажання глибоко вникати ні в політичну лексику, ні в суть справи (для цього є політики і прокурори), я підставив статтю в гугл-перекладач, і з перекладу приблизно зрозумів, про що мова.
    Я так зрозумів, що Байден є основним суперником Трампа, що загрожує Трампу не переобратися на другий президентський термін. Тому, зрозуміло, Трамп і його команда щось хочуть накопати на Байдена. І навіть якщо нічого не накопають (ложечки знайдуться), то осад залишиться.

    Гугл-перклад
    Мені особисто цікаво ось це:
    Ранее в этом году Джулиани встретился с новым прокурором Украины Юрием Луценко, чтобы обсудить расследование по делу Бурисма. В настоящее время неясно, возобновило ли Украина расследование после встречи. Нью-Йорк Таймс сообщает, что это так, но Bloomberg утверждает, что пресс-секретарь Луценко Лариса Сарган сказала, что это не так.

    Так что ... Почему?

    Споры вокруг Байдена и Украины сложны, и трудно отличить факт от заговора. Но администрация Трампа делает все возможное, чтобы обвинения придерживались Байдена. Призыв к расследованию со стороны генерального прокурора Барра, даже если это никогда не произойдет (скорее всего, не произойдет), достаточно разрушителен.

    Тобто, справу проти сина Байдена було покладено на полицю ще в 2014 році, Луценко ту справу не відновив (з полиці не зняв), що підтверджується словами Лариси
    Тобто, Луценко продовжує славну справу попередника по захисту олігархів. Ніхто за прокурорства Луценка за справу Байдена-молодшого не візьметься, а Джуліані (як справжній італієць), щоб допомогти Трампу переобратися, почав котити барило на основного Трампового конкурента Байдена-старшого.
     
  10. Good man

    Good man Обычный человек

    Очень надеюсь на плодотворное сотрудничество Луценко с правоохранительными органами США. Это укрепит американо-украинское сотрудничество. А отправка лжецов, если таковые найдётся, в тюрьму будет справедливым итогом воровства у Трампа двух лет президентства. Справедливость должна быть восстановлена. И Луценко просто обязан помогать в этом.
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Народ, до чого довели державу Порошенко і Ко за п"ять років?

    Капєц - цілий генпрокурор з найвищої трибуни країни сеазав, що у слідства є незаперечні докази, що Герой України Савченко особисто планувала, особисто вербувала, особисто давала вказівки про те, як провести теракт в залі засідань ВР, знищивши мінометами і донищивщи автоматами тих хто виживе. Зрада! Теракт!


    View: https://youtu.be/OGTofx-KbhA


    І от під час засідання погоджувальної ради 13 травня Савченко вже вільно гуляє по ВР :)))


    View: https://youtu.be/9OaJfXMMpOg


    Це так має бути в країні?
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Запитання риторичне.
    А якщо серйозно, то Луценко мав би перед телекамерами зняти штани і вибачитися перед Надією Савченко.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко
    34 хв. ·
    Генпрокурор Луценко повідомив сьогодні "У резонансній справі рейдерського заволодіння агрокомплексом "Русава-К", який належав загиблому в АТО добровольцю Паславському, оголошено підозру депутату Київської облради Карлюку".

    Генпрокурор чомусь сором'язливо промовчав про те що цей депутат Карлюк очолює Кагарлицьку районну організацію партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" . Коли ми билися під Іловайськом Порошенко займався своїми офшорами, а господарство загиблого громадянина США, добровольця "Донбасу" Франка (Марка Паславського) потім рейдерів його соратник по партії.

    Який піп такий і прихід.

    [​IMG]
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "А у вас є докази про скоєний Портновим злочин?" - Луценко про повернення заступника глави АП часів Януковича

    «Юрій Луценко, я правильно розумію, що ви все ще на посаді Генерального прокурора? І саме за вашої бездіяльності сьогодні прилетів Портнов і пішов вільно гуляти?» - запитав Андрусів.

    «А у вас є докази про скоєний ним злочин?» - відповів Луценко.

    Після цього Андрусів нагадав генпрокурору, що Портнова навіть не допитали щодо його причетності до «законів 16 січня, які привели до ескалації і перших смертей» на Майдані.



    зі

    всі свіжі обіцяють посадити папєредніків бандитів.
    Сиділи Юля і Юра.
    Тепер Єфрємов заробляє стаж терпіли.

    Цікаво, чи Портнов каже правду... :scratch_one-s_head:

    "Порошенко буде сидіти". Перше інтерв'ю Андрія Портнова в Києві


    View: https://youtu.be/ggpOS73eqV4
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Останнє редагування: 26 тра 2019
  17. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Такі як Юа не какають, а серуть
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Я трохи почав стримуватися з емоціями, бо то тепер не пасує - це ж не півторарічний бахур в панамці і заслиненій кофточці на аватарі, а представник (-ця) ЕЛІТИ!
    То вам не хурум-бурум... :blush:

    зі

    ;) :)))
     
    Останнє редагування: 26 тра 2019
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)