ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Дивна річь: грошей побільшало, одежа і аксесуари з бутиків, жиру позбулася, в обличчя вбухано косметики, може і щось перероблено, а стала ще страшніше. Показувати тільки дуже здаля.
    Вже б і носика переробила абошо.
     
    Останнє редагування: 30 кві 2019
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може я не дуже розуміюся, але жінку красить шарм

    Як по мені, то за новітню історію в ВР самі чарівні жінки

    [​IMG] [​IMG][​IMG]
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 30 кві 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Якщо по ВР, то Ірина Гєращенко молодою була дуже симпатичною. Молодою була і Олена Бондаренко непоганою..І ще одна її подруга з ВР, що в автокатастрофі в Європі загинула. А Юля років 10 назад? В неї жіночості на п'ятьох.
     
  4. Good man

    Good man Обычный человек

    Жена Зеленского раньше была непоганой.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Капєц, шо я випадково знайшов :yahoo:
    Хотів на юну Юлю подивитися, а вуйко видав такееее, шо ні в які ворота :)))

    Кацапи взагалі припухли - взяли фотки нашої молоденької Юлі і вставили їх в статтю про Валентина Матвиенко, теперішню кацапську політикиню . Крадуть і брешуть. Одне слово - КАЦАПИ! :bad:

    Юля юлія тимошенко в молодості - Поиск в Google

    Стаття про Вальку Пол-стакана Карьера и малоизвестные факты из жизни Валентины Матвиенко | Rusbase


    ЗІ

    А Юля справді гарна. Вона і зараз досить нічого /зі спини :blush:/ :)))
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    [​IMG]
    Це з помаранчевої революції, здається
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Punainen Lippu

    Punainen Lippu Народжений в УРСР

    • Інформативно Інформативно x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Во, поки ще є дипломатичні паспорти Юра з Іркою вивозять в Італію книжки про гриби і козаків :)))

    Генпрокурор Луценко помічений в аеропорту Риму разом з сином і дружиною. Ірина Луценко була в капелюсі і без грама макіяжу. фото

    [​IMG]
    Сім'ю генпрокурора Юрія Луценка помітили в аеропорту Риму під час реєстрації на рейс, яким вони поверталися в Україну цієї ночі. Про це повідомляють читачі "СТРАНА.ua", які надіслали до редакції кілька фотографій.

    [​IMG]
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Ну что ж ты страшная такая?
    Ты такая страшная!
    Ты не накрашенная страшная
    И накрашенная.

    Ля-бемоль :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Смішно Смішно x 1
  11. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тепер нерухомість продає, з Кононенком за компанію)). Ну хай, аби не стрілялись.
    Дивує одначе така недосвідченість Луценко. Катастрофічні антирейтинги Порошенко давали всі агенції, все ж нібито ясно.
    Може, розрахунок був на ті сітки, про які була інформація? Але Аваков зупинив всі фальсифікації.
    А потім Порошенко собі "чесні вибори" в велике досягнення поставив.
    Але тих губернаторів, що зупинили роздачу грошей малозабезпеченим перед виборами, звільнив. :)))
    Добре, що цей феодалізм йде в минуле. І ще є холопи, що дякують.
    Від холопства та лізоблюдства відучити важко - це глибоко в гєнах. Та і добре прилаштованих доволі багато. У тих кусок упливає.
     
    Останнє редагування: 6 тра 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Тупо Тупо x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Розумна і добра людина не буде звертати на зовнішність іншої людини. Це низько, по-зеленському низько.
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Это про жену Зеленского? Дайте девке шанс.
     
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Луценко поскаржився на тиск від команди Зеленського

    Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що на нього здійснюються інформаційні атаки з боку команди новообраного президента Володимира Зеленського через кримінальне провадження на Олександра Данилюка.

    Про це він розповів журналістам, передає "Укрінформ". "Я хотів би звернутися до новообраного президента і його команді про недоцільність використання інформаційних атак на генпрокурора виключно для того, щоб захистити особисто окремих членів команди Зеленського", - сказав Луценко.

    "В даному випадку я говорю про радника Зеленського Олександра Данилюка, кримінальне провадження щодо якої пов'язане з нечесним заповненням декларації", - додав він.

    Глава ГПУ зазначив, що зареєстрував і направив в НАБУ і САП матеріали, і відразу після цього Данилюк від імені команди Зеленського почав заявляти про необхідність негайної відставки генпрокурора. "Для мене це не ново, дуже багато ображених на мою принциповість вдавалися до таких ходів", - заявив Луценко.
    Він додав, що не вважає, що працює погано, але оцінювати його роботу повинен парламент.

    Також керівник Генпрокуратури зазначив, що "ніяких консультацій або переговорів" з командою новообраного президента Зеленського не веде, тому що не бачить це за доцільне.

    "Я дійсно готовий до співпраці з новообраним президентом і готовий в будь-який момент спілкуватися з ним на ті теми, які його цікавлять", - резюмував Луценко.

    Раніше генпрокурор встав на захист президента Петра Порошенка, який не з'явився на допит ГПУ.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Невже почне Зе захищати своїх? Порошенко такого не робив.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Порошенко поц і ханига - за небажання скурвитися він силою і незаконно вигнав Саакашвілі, котрого сам запросив до країни.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Подайте в суд за те, що порошенко поц і ханига, якщо ви мужик.
     
  18. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якесь побутове твердження на рівні дядка із села, що не хоче матюкатися при дітях.
    Думаю, людина, яка має відношення до законності, мала би сказати щось на зразок: "... пов"язане з внесенням неправдивих даних в декларацію". Є канцелярські штампи. Люди з юридичною освітою ними користуються не задумуючись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Мені десь той порошенко ;)
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А звідки у Луценка юридична освіта? о_О

    Він же інженер-електромонтер :)))
     
а де твій аватар? :)