ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Генеральна домовленість

    Розслідування журналістів проекту "Слідство.Інфо".

    Журналісти вирішили з’ясувати, чи існують якісь домовленості між колишньою та нинішньою владою. Що насправді заважає кримінальним справам просуватися? Деякі знахідки змусили засумніватися в тому, що правоохоронні органи професійно виконують свою роботу та взагалі працюють в інтересах держави.

    То ж як живуть поза межами країни міністри-втікачі часів Януковича? Чи почувають вони себе у безпеці?

    Всі деталі у фільмі.


    View: https://youtu.be/JNmF6BQPgGc
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ГПУ незаконно закрила кримінальну справу проти Турчинова та інших політиків за втрату Криму, - генерал АТО



    Павло Дісяк
    8 червня о 12:21 ·
    Вчора мій адвокат Франчук Олександр Миколайович отримав в Головній військовій прокуратурі ГПУ постанову слідчого про закриття кримінального провадження за моєю заявою по здачі Криму.

    Звичайно, що я, як заявник, і мій адвокат, не допущені до повноцінної участі у справі і це обмежує процесуальні можливості впливу на хід слідства з метою його контролю та забезпечення повноти й всебічності встановлення фактів та обставин розслідуємих подій.

    Однак в силу наданих Законом прав ми будемо продовжувати в цьому напрямі свою роботу щодо встановлення істини та можливості вірної кваліфікації діяльності великої кількості посадовців.

    Ознайомившись з текстом постанови можу сказати наступне:

    1. мене радує той факт, що по піднятих мною питаннях допитані основні високі посадовці і можна вже робити певні висновки.

    Допитані такі особи - Турчинов О.В., Яценюк А.П., Парубій А.В., Тенюх І.Й, Куцин М.М. , Муженко В.М., Назаров В.М., Байдак Ю.А. Замана В.М., Балан , Наливайченко В.О. та ряд офіцерів ВМС ЗСУ.

    2. Мене тішить той факт, що допитувані повідомили багато цінної інформації і вона тепер задокументована процесуально для історії.
    Крім того мене радує те, що військові прокурори згодні зі мною, що така справа й таке розслідування дуже важливі й актуальні і на їх результати існує суспільний запит.

    3. Однак я не задоволений обсягом процесуальної інформації, я розраховував на більшу охопленість допитами посадовців, які в той час перебували на відповідальних постах.
    Хоча, якщо проаналізувати зміст постанови, то видно, що слідчий, який вів цю справу, за той короткий термін провів величезну аналітичну й дослідницьку роботу.
    Не отримав дозволу на оприлюднення прізвища слідчого , тому не буду його вказувати.

    4. Я не задоволений тим фактом, що не встановлені головні причини зволікання з призначенням на посаду Першого заступника голови СБУ- керівника антитерористичного центру протягом цілого місяця, що призвело саме до неспроможності планування й проведення антитерористичної операції.

    5. Я не задоволений тим фактом, що в постанові не зазначено хто виконував обовязки керівника ЦАТО ? чому СБУ бездіяло, а разом з ним і всі інші правоохоронні органи?

    6. Я не задоволений тим фактом, що генерала Балана, який командував Кримським угрупуванням ВВ МВС України не допитали чому не був задіяний для проведення АТО спеціально-підготовлений прлк спецпризначення "Тигр" і чому мова про нього не йшла, а лише про сецпідрозділи "Беркут" та спецназ СБУ. вважаю, що по діяльності ВВ в Криму слід більше зібрати інформації.

    і ще багато є питань, які не перевірені процесуальним шляхом і не встановлені.

    Як висновок - вважаю закриття кримінального провадження передчасним і таким яке проведено не повно і потребує більшого часу для розслідування, а тому мною і моїм адвокатом буде оскаржено дану постанову про закриття справи до суду.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Вже з наявної інформації можна буде докопатись до істини та дізнатись:Хто, Кому ,за Що й за Скільки? Ну та тому,що питання болюче!:scratch_one-s_head:
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Луценко намагався втручатися в підслідні нам справи — керівник Департаменту спецрозслідувань
    «Якщо скласти скарги, які ми писали через втручання у діяльність, я можу сказати, що генеральний прокурор Юрій Луценко не має нічого спільного із законом. Він його не просто не знає, він його не хоче знати. Він не намагається його дотримуватися, його діяльність здійснюється в ручному режимі. Цих я хочу притягую, цих хочу не притягую, те що там є, немає доказів — для нього другорядна справа. Він зробив стільки незаконних дій з ознаками злочинів, що це є однозначною підставою для його відставки», — сказав керівник Департаменту спецрозслідувань.
     
    Останнє редагування: 24 чер 2018
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    РУХ НОВИХ СИЛ
    10 год ·
    Генпрокурор без фахової освіти - це біда. Доведено на прикладі Луценка. Але виявляється, його ще і до відповідальності за некомпетентність притягнути не можна.

    Ми подавали скаргу щодо його безпідставних звинувачень стосовно Михайла Саакашвілі, на яку дисциплінарна комісія нам відповіла: «В чинному Законі закладена колізія, відповідно до якої Генпрокурор уповноважений застосовувати дисциплінарне стягнення до самого себе».

    Закони порушувати можна, а притягнути за це до відповідальності - ні. Мало нам недоторканних народних обранців, тепер маємо ще й недоторканного генпрокурора. [​IMG]

    [​IMG]
    Дисциплінарна комісія не може покарати Луценка за порушення закону
    Дисциплінарна комісія прокурорів, через недолугість законодавства, не може притягти до дисциплінарної відповідальності Луценка за порушення…
     
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    А хто в нас пише закони? Правильно - такі сами дебіли, як і Юа (який також неодноразово брав у цьому участь). І потім виходить що один закон суперечить десяти іншим. Але найстрашніше те, коли такі дебіли знаходяться на вищих щаблях влади (міської, районної, обласної і т.д.). Вони плюють на закони з високої дзвіниці і їм все похеру. Видають постанови, розпорядження КМУ , які суперечать законам і ломають потім усе через коліно.
    А ті дебіли, які знаходяться на нижчих щаблях влади - з радістю біжять виконувати ту херомантію, яку їхній головний даун придумав. І що найцікавіше - абсолютно все сходить їм з рук. Я ще не бачив такої країни, окрім нашої, і не чув взагалі такого в законодавчій практиці, щоб ЛИСТ мав більшу юридичну силу, ніж КОДЕКС або міністерський наказ. А в нас - лєгко!

    У нас в місті вже кілька років посаду державного реєстратора займає колишній ЕЛЕКТРИК!!! Він в реєстраційних документах таке творить, що керівники і бухгалтера підприємств потім вішаються. І абсолютно ніякої відповідальності.
     
    Останнє редагування: 25 чер 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    От тому я, можливо, і буду голосувати за Іво Бобула :)
     
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Центр Протидії Корупції
    20 год ·
    Свіжі #підсумкидна з Denys Bihus про те, як влада працює над покращенням інвестклімату. Про Генпрокуратуру, яка тихо закрила справу проти Нової Пошти. Про Генпрокурора, його будинок на 800 квадратів, Жінку ІІІ Тисячоліття та прес-секретаря Луценка пані Сарган. Одним словом, класний випуск!


    View: https://www.facebook.com/antac.ua/videos/1841515809234447/
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А хтось привітав Назар Холодницький з першою реальною перемогою антикорупційних органів у суді?
    За його позовом господарський суд Запоріжжя відібрав Запорізький титано-магнієвий комбінат у Дмитра Фірташа і повернув його Україні.
    Ви можете як завгодно ставитись до розмов, підслуханих у його кабінеті, але це реальна справа за яку йому треба сказати спасибі.
    Люди взагалі не бувають однозначно білими, або чорними. Важливим є те, чого вони добиваються.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В ЄС частково зняли санкції з Андрія Клюєва

    Причина - ГПУ не подала належних документів, а подані документи часто суперечать одні другим.

    От що буває, коли ГПУ керує профан і зек, шо нє?
     
    Останнє редагування: 12 лип 2018
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    У Януковича вимагають від Луценка вибачень і погрожують судом
    Адвокати президента-утікача Віктора Януковича чекають від генпрокурора Юрія Луценка публічних вибачень за звинувачення у розкраданні $40 млрд.

    Із відповідним листом до Луценка звернулася британська юридична фірма Joseph Hаge Aaronson LLP (JHA LLP), що представляє інтереси Януковича, пише "Страна".

    Англійські адвокати назвали наклепом заяву Луценка на засіданні ООН 23 травня 2018 року. Тоді генпрокурор повідомив про причетність Януковича та його оточення до розкрадання $40 млрд і про спецконфіскацію $1,5 млрд за рішенням Краматорського районного суду.
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG][​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    #ЖИТИ ПО НОВОМУ
    #Я ВАМ ПОКАЖУ


    БОЧКОВСЬКОГО ПОВЕРНУТЬ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ДСНС – РІШЕННЯ СУДУ

    07.08.2018 18:58
    За даними МВС, дії екс-посадовців спричинили державі збитків на суму понад 6,5 мільйонів гривень
    Сергія Бочковського мають поновити на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Таке рішення ухвалив Київський апеляційний адміністративний суд.

    Суд визнав чинною ухвалу окружного адмінсуду Києва від квітня цього року. Тоді служителі Феміди визнали незаконним звільнення Бочковського. Також йому мають виплатити понад півмільйона гривень грошової компенсації за час вимушеного прогулу.

    В уряді подали апеляцію, яку сьогодні відхилили. Коментувати рішення суду представник Кабміну відмовилася.

    Натомість, сам Бочковський зазначив, що найближчим часом повернеться на робоче місце.

    Нагадаємо, Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького затримали під час засідання уряду 25 березня 2015 року, яке транслювалося в прямому ефірі. Їм інкримінували організацію злочинних схем при закупівлі пального за завищеними цінами. За даними МВС, дії екс-посадовців спричинили державі збитків на суму понад 6,5 мільйонів гривень.
     
  19. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дитячий лєпєт.

    Для того, щоб посадити суддів, на них повинен подати в суд потерпілий - Луценко. Якщо він не подає, то яким чином посадять суддів?
     
а де твій аватар? :)