ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Сусіди появилися у Луценка. Потрібно буде якось гайнути туди на авто і гостинців відвезти (не Луценку, звичайно)
    Активісти встановили намети біля будинку Генпрокурора
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    "Савченко планувала теракт у парламенті", - Луценко. ВIДЕО

    " Крім того, в розпорядженні ГПУ є докази підготовки Савченко теракту в будівлі Верховної Ради.

    Надія Савченко, народний депутат України особисто планувала, особисто вербувала, особисто давала вказівки про те, як провести терористичний акт тут, у цьому залі, знищивши бойовими гранатами дві ложі - урядову і посадову, мінометами обрушивши купол Верховної Ради і автоматами добиваючи тих, хто вижив . У нас є неспростовні цьому докази", - заявив Луценко."

    Луценко в черговий раз облажався з Саакашвілі, але по Савченко знову "незаперечні докази" організації теракту.
    Ждьом-с...
    [​IMG][​IMG]
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Семен Семенченко разом з Павлом Костенком та 19 іншими особами.
    6 год ·
    Щось я зовсім заплутався. Майже місяць тому генпрокурор вже робив заяву про теракт у Ради. Його "повинні були зробити прихильники Саакашвілі".

    Ось пряма цитата (23 лютого):

    "Завдяки його агресивної риториці навколо нього збираються надзвичайно агресивні особи. У одного з них ми вилучили 20 кг пластиду. До відома: 20 кг пластиду знесуть одну стіну ВР повністю. І це факт. Ми затримали групи з купою зброї, які збиралися захоплювати парламент. І це факт. Був молодий чоловік, який збирався з балкона кидати бойову гранату в зал ВР. І це факт ", - заявив Луценко.

    Хто бачив цих затриманих людей? І чому місяць назад план був "знести стіну ВР пластидом", а зараз - "обвалити купол мінометами"? Що за хлопець збирався кидати "бойову гранату"? Де вiн? Чому немає жодного посилання на рішення суду в реєстрах? І чому жодна з цих страшилок не реалізована?


    зі
    [​IMG][​IMG]
     
  6. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Надія Савченко додає 6 нових світлин.
    2 год ·
    Сьогодні мною було подано дисциплінарну скаргу на Генерального прокурора України Луценка Ю.В. до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

    Відзначу, що будь-який прокурор (навіть, без спеціальної юридичної освіти), при виконанні покладених на нього службових обов’язків зобов’язаний дотримуватися принципу презумпції невинуватості. Якщо прокурор дозволяє собі своїми заявами визначати винуватість особи замість суду, він підміняє собою законний вирок суду і ставить себе над судовою гілкою влади. Відтак, я прошу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію прокурорів притягти Генерального прокурора України Луценка Ю.В. до дисциплінарної відповідальності.

    Також сьогодні мною було подано Президенту України скаргу на порушення присяги Генеральним прокурором України.

    Так, Генеральний прокурор України Луценко Ю.В. порушив принцип презумпції невинуватості щодо мене та присягу прокурора, в якій обіцяв неухильно додержуватися Конституції та законів України, захищати права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства і держави. Відтак, у скарзі до Президента України я прошу подати до Верховної Ради письмове подання про надання згоди на звільнення Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора, за порушення присяги Прокурора; після отримання зазначеної вище згоди Верховної Ради України - звільнити Луценка Ю.В. з посади Генерального прокурора України, за порушення присяги Прокурора.

    Додаю копії зазначених документів та фото-підтвердження передачі звернення до канцелярії Адміністрації Президента у встановленому порядку.

    Н.С.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    зі
    пек-пек... а в цьому шось є, шо нє?:scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 19 бер 2018
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    близько години тому ·
    Стежити
    Я не вірю Генпрокурору, який п'є в Амстердамі каву з одним з найбільших олігархів України, який має десятки мільярдів заборгованості по податках, — Андрій Журжій


    View: https://www.facebook.com/samopomich.ua/videos/1801751096581179/?hc_ref=ARSlLzcF00y4E8DuSjQk0h8uetab76uKJUZTzQKAZEforo0U8MxLWn31qwFWpoV37tc&pnref=story
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Робив конспект теми і наштовхнувся на таке
    @medwedo berlogsoni, ну що, чи є вам що сказати тепер? Знову "якби"? :)

    зі
    ну а в @Мих -а взагалі шо не допис то шедевр. На ньому одному можна файно піднятися :)
     
    Останнє редагування: 20 бер 2018
  9. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Бачте, я повірив Луценку. Як багато хто повірив Порошенку, як навіть цілий колишній президент Грузії не міг припустити, що Порошенко виявився звичаним ненаситним баригою, як багато хто помилявся.
    В тому числі, помилялися і "прокурори, які зустріли Луценка гробовою тишею". Луценко виявився не таким уже і страшним для них.
    Зараз уже усі заднім числом розумні. Особливо розумні ті, які, маючи намотаного ланцюга на руці, не переперезали ним Порошенка на тракторі.
    "Людям властиво помилятися". (с)
    Той же колишній мер Омельченко, який ніколи не жив на Заході, виявився свого часу більш порядною людиною, ніж теперішній мер Кличко, який прожив у Німеччині добрий десяток, як не більше, років. Олександр Омельченко, з початком Майдану забезпечив доступ до мерії, щоб людям було куди зайти погрітися, де перекусити, де зайти в туалет чи помитися.
    Кличко зараз стосовно забезпечення законних прав людей на мирні протести як води в рот набрав.

    А скільки людей повірили Ющенку з його руками, що "нічого не крали", який, з його слів, бере в руку один шматок хліба, а не два відразу !? На його захист стало багато мільйонів українців (перший Майдан).
    Тепер самі з себе сміються і самі на себе тикають пальцем.
    Тепер, виявляється, має рацію "поругаємий" пан Василь зі Стрия, який чотири роки плює в нинішню владу (Як було раніше - не знаю, бо я тоді не був на цьому формі присутній).
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Не кажіть... За Луценка на початку виступали тільки ви і Мих ;)
    Бла-бла-бла...
    При чому тут Порошенко, Омельченко і Ющенко? Мова про Луценка
    Не погоджуюся
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Це чиста правда. Його руки дійсно нічого не крали - вони просто 3,14здили все, що мона було с3,14здити
     
  12. medwedo berlogsoni

    medwedo berlogsoni Das stud nemödik a del binos gudikum.

    Якось радісно на мене налетіли стосовно Луценка
    Мовляв, лише я з @Мих ом вітав.
    Ну, по-перше не мій лише оптимістичний пост. Наприклад,
    Мих як раз і не вірив у діяльність Луценка, тобто, поставився до цього призначення явно скептично

    Я - в одному ряду з Джозефом Байденом стосовно оцінки призначення. Міг би зайняти його посаду, лише трохи мериканську мову підтягнути.

    Ворон (який уже давно сюди не залітає) ставився до Луценка також скептично

    Мустафа також плекав надії:

    Далі постів не переглядав. Може, той хто хоче, винуватити в тому, що Луценко на посаді генпрокурора, мене і лише мене.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це не звинувачення ;)
    Це спроба розглянути поведінку, надії і побажання українців, зміну їхніх поглядів на різних етапах нашого гідного життя.
     
    Останнє редагування: 20 бер 2018
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    @ІгорМ, якого дідька Ви мені чужу цитату приліпили? Я до тих слів ні передом, ні боком
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Отож бо.
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    О, Страна юа каже, що ГП стверджує, що ОЗУ Савченко - Рубан хотіла Дважды захватить Раду и дважды убить Порошенко і всіх депутатів-міністрів тоже.
    Я порахував, то декого хочуть захопити і вбити аж три рази. Перший раз вдень у ВР, потім вночі у ВР, а потім ще раз за місцем проживання :)
     
  17. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шось Луценко почав знову мутити. Переніс надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Савченко аж на завтра.
    Про зняття недоторканності ні слова :scratch_one-s_head:
    Може не таке і термінове це діло - спроба розбомбити ВР і постріляти всіх чиновників? :)

    За зверненням Генерального прокурора України засідання Комітету буде проводитись 22 березня 2018 року
     
    Останнє редагування: 21 бер 2018
  18. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Може кліпів Зеленського з 95 кварталу надивився і... нова ідея появилась яка? Почекаєм до завтра!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=MQZYTsaPIUo
     
  19. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Справедливо слід поступати патріотам в момент боротьби за національну свободу і в час найвищої несправедливості в тій зажравшійся і в вищій степені корумпованій Українській державі,і не тим " сраним хазарським пророкам" ,та владоможцям захопившив владні пости на рік-два...Строк влади "хитрожопих" закінчився і новим,тим їх критикуючим "хитропридуманим" юлько-саакошвільцям також вже ха-на,
    Панове,без національного відчуття справедливості ніц не вийде!!!!!! Дальше вже все по-волі Божій! Безбожниками стала і ВР і весь той кагал навково неї!
    Да здійсниться Воля Божа...а не воля фальшивого тз Верховного Суду і того нинішнього керівництва Україною!
    Божа справеливість повинна перемогти!
    Трамп в США це те протистояння тій фальші і корумпованості,як на нині ще там існує! Перемогу Борцям за Правду Життя,в чім і не сумніваюсь!


    View: https://www.youtube.com/watch?v=kAmqJKDt3ts
     
    Останнє редагування: 21 бер 2018
  20. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)