ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ахінею несете саме ви. Тому що ніхто не знає що людина робитиме перед призначеннями. При вашому Саакашвілі міністрів теж садили, не знали хто він такий? При буль-якому навіть дуже нормальному президенті, чи прокурорів теж садили корупціонерів.

    Тому ваші висновки - ПОПУЛІЗМ. Хочете в депутати? Ні? Тоді нащо вам здався той популізм?
     
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Може цей ніхто і не знає що людина робитиме перед призначеннями, але цей ніхто знає, що ця людина повинна робити після призначення.

    БПП ставить на посаду людей і зразу ж їм розказує, скільки "збору" він повинен віддати наверх за певний період часу. І струмок тече проти всіх законів фізики - знизу догори. І впирається в кишеню головного бариги. Там тих струмочків - тьма.

    Якщо ж хтось хоче змінити розклади чи напрямок струмка - зразу ж ми бачимо роботу наших доблесних органів. Вони викривають, затримують, оголошують, беруть відкупні і відпускають :)

    Так що, @Мих, Ахінею несете саме ви ;)

    Це не ПОПУЛІЗМ. Це реалії ;)

    Нащо мені хотіти в депутати? Я депутат ;)
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    то вже залежить від самої людини.

    Візьмем Насірова.

    І чого той струмочок не робить собі дорогу? Де той дах, що мав би його крити?

    Чи може то струмочок, який закінчується на рівні обласного/районного клєрка з пускаючими слухами - тре дати най-най головнішому?

    Згоден в БПП пройшло багато шулерів. Адже щоб мати просування багато розуму тре - піти в партію президента і церкаєш собі корову.

    Таких є дуже багато.

    Одна справа - робити щось для суспільства - цього ніхто не помітить, а навіть осудять. Інша справа - попульзм. Гримиш собі на всю іванівську і всі тебе чують.

    Ще раз кажу. При кожній владі є корупція і при кожному найкращому президентові є корупціонери. Але при хорошому президентові їх затримують, а при поганому - кришують. От і вся різниця.

    У вас були друзі, які вас зраджували? А мали очі, які бачили? Отож бо і воно.
     
  4. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    від самої людини не залежить ні-чо-го.
    Залежить від системи. А система у нас БПП ;)
    Насірова вже раз брали, ще раз хочете? :)

    Той дах його і прикрив. При такій підозрі, при таких звинуваченнях - і таке дрібязкове покарання.
    Тим більше, ще побачимо, чим тото всьо закінчиться ;)
    Ага, в районі/області сидять хапуги, а в Києві всі клерки кришталево чесні :)
    Мих, я вас прошу - не смішіть мої тапки
    Фігня то всьо...
    Наша біда в тому, що у нас при владі весь час бариги.
    Тре це ламати
    То чому наш президент три роки кришує корупцію? ;)
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    де я писав : ще раз?

    яке покарання? Він ще покарання не отримав.


    побачимо.



    ВСІХ чесних не буває. Навіть серед 12 апостолів.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я не розумію що означає слово "бариги". Дайте визначення.

    Друге, економічні закони діють завжди, поки ми є тут на землі.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    наприклад.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Барига
    Тут я цілком погоджуюся з вами
    Майже три роки назад Порошенко дав силовикам два тижні, щоб ліквідувати злочинний видобуток бурштину.
    Всі строки даним-давно пройшли, бурштин дальше миють, силові міністри дальше на своїх посадах.

    Висновок:
    Луценко, Аваков і Грицак створили ОЗУ, контролюють нелегальний видобуток бурштину і віддають частину виторгу Порошенку за покривання цього "бізнесу"
     
    Останнє редагування: 4 чер 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну от, в 2014 на дамбасі не було нічого протизаконного, то українці самі придумали якийсь сепаратизм з тероризмом :)


    Суд оправдал мэра Стаханова Юрия Борисова, который в 2014 году занимался организацией антиконституционного референдума и содействовал боевикам в разжигании военных действий против Украины.


    View: https://www.facebook.com/den.kazansky/posts/1420934221319419?pnref=story
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Неправильно, Миху. При хорошому президенті їм дають РЕАЛЬНІ СТРОКИ, відправляють на уранові копальні, вішають тощо. А при таких баригах, які в нас, жують соплі протягом кількох тижнів, а потім відпускають на всі 4 сторони
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В середовищі, коли 98% хабарники вам о здається так просто.
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Три роки, ТРИ РОКИ пройшло з часу Революції гідності, і досі при владі 98% хабарників??? о_Оо_Оо_О
    @Мих, може ми шось не то наскакали? :scratch_one-s_head:
     
    Останнє редагування: 5 чер 2017
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А чи не ви виростили тих хабарників?
    Хто вихвалявся, що відкуплявся у мусорилих за порушення ПДР, ще й всім тут втуляв, який він крутий чувак? Не ви?
    Отож...
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не я.

    не я.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    на тритину менше вже.
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ви.
    Шукати влом.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Василю, якби я не дав хабар, тоді би хваливсі, а як дав, то нема чим хвалитисі.
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    2% то є тритина? о_О
    У вас якісь рахунки дивні, чисто в тотих БПП... :haha:

    А по людськи - то скільки було перше?
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Схеми: корупція в деталях - RFERL
    3 години тому
    За нашою інформацією, йдеться Приходько Юлію Вікторівну, від учора призначену уповноваженою особою на ліквідацію банку «Форум». А до цього вона була ліквідатором чотирьох дніпровських банків одночасно – «Меліор Банку», «ІнтерКредитБанку», «Актабанку» і банку «Аксіома».

    Бачите, зарплата в більш як 60 тисяч – добре, але $5 мільйонів на дорозі не валяються.

    Як демонструє цей випадок, високі зарплати не викорінюють корупції...

    [​IMG]
    Луценко: затримали представника Фонду гарантування вкладів фізосіб під час отримання хабара

    RADIOSVOBODA.ORG
     
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

а де твій аватар? :)