ЛуценКо

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Hyligan, 13 тра 2016.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Ну шо, пора :mocking:.
    Скоро буде 12 годин як Луценко прокуратор, а жоден регіонал так і не покараний:ireful1:...
     

    Вкладення:

    • Смішно Смішно x 1
  2. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    FB_IMG_1463105311048.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Зараз пацани приллють посаду , похмеляться і як візьмуть садити всіх! :mocking:

    [​IMG]

    Шоу в зрадному цирку продовжується....
     
  4. manur

    manur Well-Known Member

    Ги))) Мене трохи здивували бурхливі аплодисменти в залі ГенпрокурВатури під час виступу президента. Ну, просто, половини з тих, хто там сидів в залі, через пару тижнів-місяців, вже на посадах не буде)))
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А не здивували обнімання , вітання , потиски руки Луцика ще до призначення його прокурором , а також блискавичний випуск Урядового кур"єра ?:mocking:
    Цирк на дроті.
    Цікаво хто зараз виступить розмінною монетою ? Може хто поповнить секту "Свідків 17-го поверху":scratch_one-s_head:
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Може б, й здивували, але я того не бачив і не знав))) Не слідкую аж надто за тим всім:pardon:
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 2
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

  11. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Йому зараз треба пару показових справ, що типу він не дарма став прокугогом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ляшко підійде?
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Ні. треба когось з суддів-прокурорів.Ну і повернути Сакварелідзе, Каська.
     
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це зрозуміло. Тільки проблема в тому що він висуванець Порошенка. А Порошенку вже мало вірять. Ще після Яреми в нього був кредит довіри але опісля Шокіна нічого незалишилось. Ще й Панама. Тому з Луценка будуть ржати а втрачати буде Порошенко безпосередньо. Вже майже 50% хочуть імпічменту Порошенка. І Луценко тільки погіршить стан речей.
    Головне є кілька українців і кілька грузин які на цю посаду підходять. Але бажання контролю над усім Порошенка згубило.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Одне що мені подобається в теперішній "партії влади" то це те що хоч нема таки плачів як при Пасічнику "Він би зробив-вони не дають", "Вона б зробила-він не дає" ... Чотко Петя розвставив своїх, а і всі дають :mocking:, тепер на "недостатньо влади" не спишеш...наблюдаєм.
     
  17. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Це правда. Списувати вже немає на кого. Ляшко і Самопоміч в меншості. Опблок навіть ходить струнко і віддає честь.
     
  18. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  19. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Плата за победу. Чем рискует Порошенко после блицкрига в ГПУ

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
а де твій аватар? :)